Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lista na samopoziom. chce ktoś jeszcze mogę zrobic II turę.


Gwerty

Rekomendowane odpowiedzi

do mnie taz dotarlo. gdzie sie wpiac pod te swiatla mijania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np w bezpieczniki

Wysyłane z mojego ST25i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. po swietach bede dostepne od ręki kolejne układy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie jescze nie dotarł,ale jak dotrze tez bedzie na sprzedaż,tak ze zapraszam na PW,moduł miał byc dla kolegi który juz dawno z tego zrezygnował a ja zostałem z tym ustrojstwem,jesli ktoś potrzbuje dajcie znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko :) podłączone śmiga :) faktycznie silniczki lamp są wolne i strasznie to wolno chodzi :) ale chodzi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko :) podłączone śmiga :) faktycznie silniczki lamp są wolne i strasznie to wolno chodzi :) ale chodzi !

chodzi to tak jak ori samopoziom statyczny w b5, który tez bazuje na tych silniczkach

w b6/b7 jest dynamiczny i działa to zupełnie inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zaadoptować silniczki czegoś innego ? Myślałeś może o czymś takim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam sie szczerze ze nie widze takiego powodu. pozatym nie spotkałem szybszych silniczków 3 pinowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzet od Gwetrego zamontowany smiga jak ta lala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie fajna sprawa z tą imitacją samopoziomowania, jednakże myślicie, że podczas kontroli pojazdu na stacji diagnostycznej podczas ogladania auta od spodu nie zwroci uwagi na brak elementów na wachaczach odpowiedzialnych za samopoziomowanie? moze ktos kto to załozył zaliczył juz profesjonalną kontrolę przez diagnoste? ale nie takiego po znajomosci tylko neutralnego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w żadnym aucie czy to z ori ksenonem czy z innym, nie zuważyłem żeby diagnosta to wogóle sprawdzał. Ten samopoziom to taki wymysł bo równie dobrze można ręcznie regulować położenie lamp gdy auto jest załadowane tak jak to jest w każdym aucie, a chyba nikt w to nie wierzy że jak wjedziesz w jakąś dziurę czy uskok to ori samopoziomowanie odrazu zadziała i zdązy zareagować, ksenony też walą wtedy po oczach albo w niebo. Także ta imitacja samopoziomu spełni swoje zadanie, a reszta to dobrze ustawione światła i odpowiednia ich regulacja przy bardziej obciżążonym aucie żeby nie oślepiać innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak to kiedyś kierowca powiedział że wjechał na "śpiącego policjanta" i dopiero po 2ch sek obniżyło światła :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez uwazam ze ten samopoziom nie jest konieczny i np w B6 gdzie lampy z soczewką pod H7 sa przystosowane do xenonu mozna smialo wkladac HID i regulowac z kabiny wysokosc strumienia. Samopoziom nie jest dynamiczny i nie reaguje natychmiast (przynajmniej w tych starszych autach). jezdzilem na HID i mnie zatrzymali raz, pytajac a jakie mam swiatla w aucie, odpowiedzialem, ze nie wiem bo auto dopiero co zakupilem, oni ze to jest xenon a ja nie mam spryskow wiec mam pewnie pseudo xenony, ja na to ze te lampy maja oir napis XENON na obudowie i dodalem głosną mysl "cholera moze był walniety zderzak i wstawili bez spryskow " skonczylo sie na poczueniu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B5 samopoziom działa tylko przy włączeniu świateł także na drodze to i tak nic nie zmienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b5 nie ma poziomowania w trakcie jazdy ? tz nie chodzi mi teraz o ten moduł gwertego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie jazdy nie ma, za wolne ma przecież silniczki do takiej funkcji. Poziom zmienia się, jeśli d*pa zostanie bardziej obciążona i to dopiero chyba po chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli obciążymy auto to poziom świateł zmieni się dopiero po ponownym ich włączeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli obciążymy auto to poziom świateł zmieni się dopiero po ponownym ich włączeniu.

Wow to nawet nie wiedziałem..

Wysyłane z mojego ST25i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwerty, składasz jeszcze te samopoziomy? W zasadzie skąd układ bierze info że auto stoi bardziej d*pą stoi wyżej lub niżej ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary to jest IMITACJA samopoziomu a nie samopoziom

Wysyłane z mojego ST25i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...