Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] !!! NA SPRZEDAŻ !!! Black Devil by Re!keB S-line 170KM/390Nm > PW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pamietam Cie jak na Dajtkach byłes :decayed: sprzecik fajnie gra :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Jako że dawno nic sie nie działo to trzeba zrobić małą aktualizacje :D

Tak wiec dzisiaj dokonałem małego moda :gwizdanie: :

Było : img4795c.jpg

Jest : img4796fl.jpg

Projekt chwilowo stał ale generalnie powoli zaczyna się ruszać, we wrześniu wpadnie kilka nowych gadzetów i w miare możliwości finansowych będe realizował dalej swój plan :evil:

Co do moich postępów na zawodach car audio to w Pruszczu Gdańskim na VW Mani godnie reprezentowałem nasze forum , pierwsze i drugie miejsce dla nas :a4fan:

Foto z finału :

1312983235eccbc87e4b5ce.jpg

A Tu z trofeum :kox:

vwmania20201120577.jpg

Nadal trwają poszukiwanie całego ukladu wydechowego od 2,5TDI, przedniego zderzaka od s-line :evil:

Opublikowano

Mogli się postarać o lepsze hostessy :tongue4:

Opublikowano

Brawo brat za 1 i 2 miejsce w CA :oklaski: :oklaski:

Czarna Mamba JumP StyL daje radę :decayed::kox:

Opublikowano
:hi:
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Hehe no pewnie że daje rade :D ale mało, na przyszły rok jest plan żeby przebić 150dB, nie wiem czy jest jakaś a4 w Polsce co gra 144,1dB :D ale musi być lepiej :)

Do czarnej mamby jeszcze troche brakuje ale powoli będzie, na zimowy zlot chce już zrealizować wszystkie plany co do czarnulki, z wyglądem jak i mocą :evil:

:evil: :evil: :evil:UP w pierwszym poście :D :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

Widze ze Orion :good: Jest czym napedzic :naughty:

Opublikowano

Koła w Biel :naughty:

Opublikowano

Koła w Biel :naughty:

:thumbdown::decayed:
Opublikowano

Koła w Biel :naughty:

:thumbdown::decayed:

Mnie by się podobało w czarnym aucie, kolega zrobi jak mu sie podoba.
Opublikowano

Koła w Biel :naughty:

:thumbdown::decayed:

Mnie by się podobało w czarnym aucie, kolega zrobi jak mu sie podoba.

nie zgadzam się :polew:
Opublikowano

Koła w Biel :naughty:

:thumbdown::decayed:

Mnie by się podobało w czarnym aucie, kolega zrobi jak mu sie podoba.

nie zgadzam się :polew:

To całkiem tak jak ja z twoimi poglądami :polew: :polew:

Opublikowano

Koła w Biel :naughty:

:thumbdown::decayed:

Mnie by się podobało w czarnym aucie, kolega zrobi jak mu sie podoba.

nie zgadzam się :polew:

To całkiem tak jak ja z twoimi poglądami :polew: :polew:

to moje byłe felgi, więc ma sięmnie słuchać :polew:
Opublikowano

Koła w Biel :naughty:

:thumbdown::decayed:

Mnie by się podobało w czarnym aucie, kolega zrobi jak mu sie podoba.

nie zgadzam się :polew:

To całkiem tak jak ja z twoimi poglądami :polew: :polew:

to moje byłe felgi, więc ma sięmnie słuchać :polew:

Aaaaa no to zwracam honor :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Koła w Biel :naughty:

:thumbdown::decayed:

Mnie by się podobało w czarnym aucie, kolega zrobi jak mu sie podoba.

nie zgadzam się :polew:

To całkiem tak jak ja z twoimi poglądami :polew: :polew:

to moje byłe felgi, więc ma sięmnie słuchać :polew:

Aaaaa no to zwracam honor :wink4:

Haha Panowie :D felgi na pewno zostaną czarne bo to nadaje im urok :D generalnie mam pomysł z zostawieniem wewnętrznej cześci na czarno a zewnętrzna spolerować tylko nie wiem czy ktoś tego sie podejmnie :D

Opublikowano

Przesadziłeś z kremem na dzień made by Photoshop. Fajna skóra w środku :)

Opublikowano

Mody i foto sesje się kręcą i dobrze oby do przodu :wink4:

Wszystko na duży + , co do polerki do wstawiaj do mnie będzie polera :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Mały up w temacie :D A mianowicie w świeto niepodległości jedni się naparzali w centrum, a inni świętowali w garażu ze swoim bolidem tak jak ja :D

pb111302.jpg

pb111305.jpg

Jako że rozrząd itp w moim nabutku to była jedna niewiadoma bo na gębe nie ma co liczyć to zabrałem się za to :D

Wymieniłem kompletny rozrząd, pompe wody, termostat, filtry i olej :D

Plusy są takie, termostat był popsuty, teraz jest baja, przy okazji jego wymiany poprawilem mase alternatora i jest elegancjie ladowanie takie jak powinno być bo wcześniej miałem spadek nawet do 0.4V :tongue4:

Jeszcze tylko musze usunąć błąd Air Baga bo mi wyskoczył po rozłączeniu czujników jak rozkładałem pas przedni :P

Niedługo dalsze rezanko jak bedzie czas i zdobęde nowe graty :ad:

Opublikowano

Trochę roboty odwaliłeś Marecki :wink4:

Masowanie pleców siedząc z tyłu jest niesamowite :kox: :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Trochę roboty odwaliłeś Marecki :wink4:

Masowanie pleców siedząc z tyłu jest niesamowite :kox: :kox:

Etam tak troszeczke tylko :D

UP !!!

Ostatniu udałem sie do imistrza Rogalitto !!! I powstało taki cóś :naughty:

wykresautka.jpg

Kolejny krok to wydech od 2,5 , fmic i z czasem turbo :D

Narazie trzeba szukac gratów :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.