Skocz do zawartości
IGNOROWANY

X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

to mój pierwszy zlocik

mój ogólnopolski też :) z pewnością będzie super :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

dla mnie to nie ma różnicy czy Jasiniec czy Pieczyska czy jeszcze gdzie indziej :decayed: wiem, że jadę :good:

ja napewno też...

to mój pierwszy zlocik i czuję że będzie doborowe towarzystwo :drinks:

i o to chodzi :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym po ankiecie widać że wcale nie jest to jeden z głównych powodów...

nie zgodzę się Jarku

przemyśl obydwa pytania:

5. Obowiązek wpłaty zaliczki przy zapisie - 10

7. Zbyt wczesny termin na podjęcie decyzji - 19

dla mnie to jedno i to samo :gwizdanie:

a takich odpowiedzi jest najwięcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to zupełnie dwie różne kwestie...

Poza tym ten temat już się robi nudny...

Macie lepszy pomysł - proszę bardzo, chcecie robić zapisy bez zaliczek - to niech się ktoś tym zajmie...

Ja tu nie mam żadnego parcia "na szkło", zwyczajnie wiem ile jest niepotrzebnego zamieszania z zapisami, ile się trzeba ludzi prosić o kasę, ile trzeba przypominać o terminach, ile to czasu zajmuje i ile razy robić poprawki na liście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to zupełnie dwie różne kwestie...

Poza tym ten temat już się robi nudny...

Macie lepszy pomysł - proszę bardzo, chcecie robić zapisy bez zaliczek - to niech się ktoś tym zajmie...

Ja tu nie mam żadnego parcia "na szkło", zwyczajnie wiem ile jest niepotrzebnego zamieszania z zapisami, ile się trzeba ludzi prosić o kasę, ile trzeba przypominać o terminach, ile to czasu zajmuje i ile razy robić poprawki na liście...

Jarku masz całkowitą rację :good: Ten wie co miał kiedykolwiek styczność z organizacją takiego zgrupowania. U mnie w pracy organizujemy co roku integrację i normalna rzeczą jest "zaliczka" no a to że termin jest odpowiednio wcześnie to już wogóle normalne... Ja naprawdę nie czaję w czym niektórzy mają problem - chyba każdy jak planuje wakacje robi to wcześniej . tym bardziej przy większej liczbie osób (niż 4-osobowa rodzina). Żaden ośrodek nie będzie dysponował tak dużą ilością wolnych miejsc w środku sezonu :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to zastanawia:

1. Kiepska miejscówka - 8

2. Słabe warunki w ośrodku - 9

Czy Wy chcecie jechać z żoną na wakacje swojego życia czy na zlot, żeby fajnie spędzić czas z wiarą z forum ? Czego tu wymagać ? 5 gwiazdek ? No bez przesady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to moim zdaniem każdy kto głosował w ankiecie powinien się jeszcze wytłumaczyć.

Kiepskie warunki? Skąd wiesz? byłeś? czy ze zdjęć?

A guzik INNE? CO to są inne? Może inne też ważne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to moim zdaniem każdy kto głosował w ankiecie powinien się jeszcze wytłumaczyć.

A guzik INNE? CO to są inne? Może inne też ważne

niech będzie-już się "tłumaczę" :wink4:

zbyt wczesny termin-ledwo co przestaliśmy rozmawiać w temacie o Bukowinie i już się pokazał wątek z nowym Zlotem i dosyć "ciasne" warunki z zapisami i zaliczkami-jeśli ktoś chce przyjechać i wie to już dziś-to loozik-płaci zaliczkę i czeka na Zlot,ale dla mnie -dwa miesiące po Zlocie-obiecanie komuś,że przyjadę-to jest jak deklaracja z małą szansą na jej pokrycie,bo w moim przypadku-to jest grubsza organizacja czasu dla mnie i mojej rodziny,bo w weekendy,to ja zostaję z dziećmi,a żona pracuje,więc musiałaby urlop wziąć,ewentualnie zorganizować kogoś do zajęcia się dziećmi w tym czasie,kiedy Ona pracuje-nie jest to proste,szczególnie z wyprzedzeniem na 4 miesiące :wink4:

INNE w dzisiejszych czasach ciężko powiedzieć,co się będzie robić za miesiąc,a co dopiero za 4 ,ale i tu się zbiegają sprawy do tego samego-jeśli ktoś decyduje,że jedzie,już dziś-no to loozik-ja niestety mam dużo pracy w domu a urlop postanowiłem wykorzystać,żeby dokończyć jakieś drobne remonty w domu-nikt za mnie tego nie zrobi,a wyjazd na Zlot to koszty,które mogą -zaznaczam -na dzień dzisiejszy-wyjaśnić inne sprawy-każdy ma inne priorytety :wink4:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 01:09_________________________________________________

Czy Wy chcecie jechać z żoną na wakacje swojego życia czy na zlot, żeby fajnie spędzić czas z wiarą z forum ? Czego tu wymagać ? 5 gwiazdek ? No bez przesady

brawo Adaś :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to zastanawia:

1. Kiepska miejscówka - 8

może powinno być kiepska lokalizacja zlotu bo to ten pkt prawie pokrywa się z opcją 2 ...[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 07:59_________________________________________________druga spawa to każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie w taki czy inny sposób ... nie ma co się denerwować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

A guzik INNE? CO to są inne? Może inne też ważne

może zamiast inne to powinno być towarzystwo na zlocie mi nie odpowiada :naughty::decayed:

zresztą wiemy jak jest,każdy ma mase problemów finansowych,osobistych,rodzinnych,domowych itd...nigdy nie wiadomo kiedy co wypadnie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to zastanawia:

1. Kiepska miejscówka - 8

może powinno być kiepska lokalizacja zlotu bo to ten pkt prawie pokrywa się z opcją 2 ...

No dokładnie, chodziło mi o lokalizację. To o czym Tygrys pisał że wolałby Morze lub Mazury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie obojętnie gdzie i kiedy będzie ten zlot, jak już się zapisałem to jadę, tak jak dla wielu jest to moje pierwsze takie spotkanie odkąd posiadam auto. I wielki :hi: dla osób które coś takiego organizują ( stalowe nerwy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie ze swoich wytlumacze- co prawda kliknalem 1 i 2, (trzecie juz zapomnialem, czy wogole kliknalem) ale dla mnie sa te punkty podobne/zalezne , bo jezeli miejscowka do dupci jest to wyyebisty osrodek moglby to wynagrodziec i na odwrot- jezeli miejscowka jest gites to moge nawet w namiocie spac.

Dla mnie (zaznaczam: dla mnie) lokalizacja zlotu letniego jak i zimowego jest mega wazna. Powodow jest wiele. Po pierwsze: jako ze jade dosc daleko na zlot to chcialbym zeby to "poswiecenie" sie oplacilo. Po drugie: na kazdym zlocie powinny byc byc jakies foty (sa, tak czy tak) ale zayebiscie mi sie sesyjka z Jaroslawca podobala.

Po paru zlotach moge tez powiedziec co juz wyzej napisalem : MEN'S ONLY- oczywiscie kazdy wedlug waznego uznania, ale kobiety/rodziny nudza/wkurzaja sie jak zajmujemy sie caly czas autami i chlaniem. To nie jest zakaz, tylko podpowiedz.

Co do terminu to mi osobiscie (chyba zaznaczylem tez... ) nie odpowiada, ale to tylko weekend a nie tydzien- wiec zalatwienie wolnego na ten czas to pryszcz, ale do tego dochodzi jeszcze ze w tym roku mam jakis plan i nawet zawieslilem mody w aucie zeby dozbierac kase na to (po prostu kazdy ma jakies prywatne sprawy)- wiec musze czekac z decyzja do ostatniego momentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doróbcie jeszcze guzik

"Bo Siemian nie jedzie" :D

Raczej powinno być "Bo nie nakleję karnego kut^^a siemianowi" :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MEN'S ONLY

Nie wiem jaką Ty masz kobietę, ale ze śląskich nie przypominam sobie żeby któraś marudziła, wręcz przeciwnie

A tak sobie pomyślałem że Tygrysowi sie oberwie za to ... choć wiem o co mu chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MEN'S ONLY

Nie wiem jaką Ty masz kobietę, ale ze śląskich nie przypominam sobie żeby któraś marudziła, wręcz przeciwnie

Aniu-nie zawsze da radę w związku wszystko pogodzić :gwizdanie: trzeba robić kompromisy,lub ustępstwa w dwie strony :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...