Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] A4 3,0tdi B8 Engine CAPA 240PS mod by EcuProject Wrocław


Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

ładny wynik. Teraz można pojeździć :cool1:. Moment 40% więcej niż w serii ;). Ciekawe jak się będzie sprzęgło zachowywać w cieplejsze?

ps: Co to za suszarka?.............

Dla niewtajemniczonych sprzęgło w 3,0tdi B8 jest pancerne. Konstrukcyjnie jest podobne do bolidu F1 ze względu na to , że ma 2 tarcze sprzęgła i mocny docisk. Poza tym jak widać moment jest rozłożony późno aby sprzęgło zaoszczędzić. A turbo do garett:)

Podobnie jak sama skrzynia która prawdopodobnie przeniesie do 1000Nm bo ma podwójne synchronizatory itd.. :)

Looo karwa!!!!

Piekny wynik.

Eeeeeee....., tam lekkie dmuchnięcie :wink4: Co to na 3L pojemności, kosmetyczna zmiana :naughty::decayed:

Ale wrażenie i tak pewnie niezłe robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawosci - ile pompuje turbosprężarka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox:

a da rade do takiego 3.0 tdi wlozyc turbo z 4.0 tdi/4.2 tdi z a8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponad 700 niutona... toż to ciężarówka. ciekawe jak taki setup w zimę się sprawuje :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rewelka, kto by pomyślał że z 3.0tdi tyle można wycisnąć, ja biorę się niedługo za moją ale to 2.0 i pewnie o 200ps można będzie tylko pomarzyć

Mysle ze wiecej jezeli chcesz przeznaczyc konkretne fundusze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponad 700 niutona... toż to ciężarówka. ciekawe jak taki setup w zimę się sprawuje :rolleyes:

a czemu w zime? pytanie raczej jak na mokrym, bo podejrzewam, ze trakcji to na jakichs 17" moze nie byc juz czasami... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej chodziło mi o to jak przy -20*C gdy powietrze jest gęste egt malutkie kapcie wąskie... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox:

a da rade do takiego 3.0 tdi wlozyc turbo z 4.0 tdi/4.2 tdi z a8?

ale 4,2 było przecież biturbo:)

za***isty wynik :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox:

a da rade do takiego 3.0 tdi wlozyc turbo z 4.0 tdi/4.2 tdi z a8?

ale 4,2 było przecież biturbo:)

za***isty wynik :naughty:

NiE BYŁO BI TURBO TYLKO DOUBLE TURBO. tO PO PRIMO. PO drugie nie ma sensu montować dwóch małych sprężarek bo tam sa takie same jak w AWX/AVF gt1749VA

To auto nie ma problemu najmniejszego z trakcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm double czyli dwie chodza jednoczesnie? bo bi to wiem ze pierwsza jest od pocztaku potem włacz sie druga hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm double czyli dwie chodza jednoczesnie? bo bi to wiem ze pierwsza jest od pocztaku potem włacz sie druga hmm

Coś ci się pomieszało. Na odwrót :wink4:[br]Dopisany: 12 Maj 2011, 20:59_________________________________________________

nie ma sensu montować dwóch małych sprężarek bo tam sa takie same jak w AWX/AVF gt1749VA

Analogiczna sytuacja jak w S4 2.7 też jeździ na K03 tak jak 1.8T tylko że ma dwie. Unifikacja części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekaj czekaj a jak masz w BMW 535 D masz biturbo i jedna turbina chodzi na wolniejszych obrotach a druga włacza sie gdy są wyższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekaj czekaj a jak masz w BMW 535 D masz biturbo i jedna turbina chodzi na wolniejszych obrotach a druga włacza sie gdy są wyższe

Eeeeeee.... :decayed: ale to forum Audi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: to ja już nie paniemajem tych turbo ja mam jedno i suszy:D :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...