Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak zrobisz i wyjdzie to dobrze to tez sie za to biore;p

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 212,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

jak zrobisz i wyjdzie to dobrze to tez sie za to biore;p

ma wyjść elegancko :wink4:, jakbyś słyszał o klapce z USa, to wiesz gdzie masz pisać :wink4:

Opublikowano

czekam :)

Opublikowano

daj daj namiary, ja mam klape poliftowa, to moge sie zamienic:D

Opublikowano
  • Autor

slepy ze mna koles z us, chciał sie wymienic klapami, tyle ze za poliftowa. Moge CI dac namiary jak chcesz..

daj daj namiary, ja mam klape poliftowa, to moge sie zamienic:D

ej karwa, do kogo to PW miało iść :angry::decayed:

Karol zamien się na swojego polifta, a mi odsprzedasz, tą swoją czarną, w tych pieniądzach co kupiłeś :naughty:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 18:06_________________________________________________Z dzisiaj, niestety brak czasu na umycie :gwizdanie:

67456814.jpg

95518834.jpg

15529422.jpg

72300411.jpg

93259097.jpg

21071122.jpg

14971208.jpg

Opublikowano

72300411.jpg

chyba wiem co wrzucę na tapetę do navi :decayed:

Opublikowano

bardzo ładne fotki Slepy :good: :good: , inna felgę widzę u Ciebie , ta jest kiepska :cool1:

Opublikowano
  • Autor

bardzo ładne fotki Slepy :good: :good: , inna felgę widzę u Ciebie , ta jest kiepska :cool1:

wiem że jest kiepska, miałem wymieniać, na wiosnę, ale zrodził się nowy plan, i na koło chyba braknie kasy ;(

Opublikowano

dsc4818.jpg

masz tą w duzym rozmiarze , dawaj na konkurs , miażdży suty ta fotka :slina: :slina: :blink::slina: :slina: :slina:

Opublikowano
  • Autor

dsc4818.jpg

masz tą w duzym rozmiarze , dawaj na konkurs , miażdży suty ta fotka :slina: :slina: :blink::slina: :slina: :slina:

no mam:kox: , na Lipiec juz wysłałem ale przy Recerze z jego RS4 to nie mam szans :gwizdanie:

Opublikowano

wstaw ja tu :cool1:

Opublikowano
  • Autor

wstaw ja tu :cool1:

35117882.jpg

:wink4:

73150077.jpg

:decayed:

Opublikowano

wstaw ja tu :cool1:

35117882.jpg

:wink4:

73150077.jpg

:decayed:

Ty wez odkrec ten uchwyt do oslony silnika/skrzyni, zczepisz o cos i potem bedziesz kminil co Ci robi szur szur szur :naughty:

Opublikowano
  • Autor

wstaw ja tu :cool1:

35117882.jpg

:wink4:

73150077.jpg

:decayed:

Ty wez odkrec ten uchwyt do oslony silnika/skrzyni, zczepisz o cos i potem bedziesz kminil co Ci robi szur szur szur :naughty:

no właśnie ostatnio kminiłem czym szuram :decayed:, jak znajdę trochę czasu to odkręcę :wink4:

Opublikowano

Ty wez odkrec ten uchwyt do oslony silnika/skrzyni, zczepisz o cos i potem bedziesz kminil co Ci robi szur szur szur :naughty:

Albo niech se założy osłony wtedy to przodem będzie całkowicie po asfalcie latał :) Optycznie też solidnie pójdzie w dół :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ty wez odkrec ten uchwyt do oslony silnika/skrzyni, zczepisz o cos i potem bedziesz kminil co Ci robi szur szur szur :naughty:

Albo niech se założy osłony wtedy to przodem będzie całkowicie po asfalcie latał :) Optycznie też solidnie pójdzie w dół :naughty:

niestety osłonę pod silnik mam trochę pokiereszowaną :przebiegly:, a nie mam czasu się za nią wziąść :gwizdanie:, a tak pozatym, to po co mi ona :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Lipiec 2010, 09:40_________________________________________________a4 wakacyjnie :wink4:

dsc5325.jpg

właśnie zamówiłem folię do auta, jak tylko przyjdą rezamy :kox:

Opublikowano

a4 wakacyjnie :wink4:

dsc5325.jpg

właśnie zamówiłem folię do auta, jak tylko przyjdą rezamy

brakuje bagażnika na dach.. :gwizdanie:

a folia rozumiem, że czerwona na lampy?

Opublikowano
  • Autor

a4 wakacyjnie :wink4:

dsc5325.jpg

właśnie zamówiłem folię do auta, jak tylko przyjdą rezamy

brakuje bagażnika na dach.. :gwizdanie:

a folia rozumiem, że czerwona na lampy?

bagażnik nie jest mi aż tak potrzebny, podróżuję we dwójkę, także cały bagaj i tylna kanapa wolna :naughty:

folia czerwona na lampy :kox:, a czarna do środka i na grill :evil:

[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 13:43_________________________________________________aha, w tygodniu doszły kratki od RSa, na boki(dzięki Nosb :hi:), szukam jeszcze środkowej w dobrych pieniądzach, i halo od polifta w rozsądnej cenie :przebiegly:

Opublikowano

będzie zderzak RS?? bravo

Opublikowano
  • Autor

będzie zderzak RS?? bravo

nie, nie, bedzie rezana seria z kratkami od Rsa, szkoda mi pchać już siana body :no:, a zderzak od RSa, to z 1500 nie pomoże ;([br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 17:26_________________________________________________dsc4228.jpg

a mogłoby być tak pięknie :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.