Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

jak zrobisz i wyjdzie to dobrze to tez sie za to biore;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak zrobisz i wyjdzie to dobrze to tez sie za to biore;p

ma wyjść elegancko :wink4:, jakbyś słyszał o klapce z USa, to wiesz gdzie masz pisać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj daj namiary, ja mam klape poliftowa, to moge sie zamienic:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy ze mna koles z us, chciał sie wymienic klapami, tyle ze za poliftowa. Moge CI dac namiary jak chcesz..

daj daj namiary, ja mam klape poliftowa, to moge sie zamienic:D

ej karwa, do kogo to PW miało iść :angry::decayed:

Karol zamien się na swojego polifta, a mi odsprzedasz, tą swoją czarną, w tych pieniądzach co kupiłeś :naughty:[br]Dopisany: 07 Lipiec 2010, 18:06_________________________________________________Z dzisiaj, niestety brak czasu na umycie :gwizdanie:

67456814.jpg

95518834.jpg

15529422.jpg

72300411.jpg

93259097.jpg

21071122.jpg

14971208.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

72300411.jpg

chyba wiem co wrzucę na tapetę do navi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładne fotki Slepy :good: :good: , inna felgę widzę u Ciebie , ta jest kiepska :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładne fotki Slepy :good: :good: , inna felgę widzę u Ciebie , ta jest kiepska :cool1:

wiem że jest kiepska, miałem wymieniać, na wiosnę, ale zrodził się nowy plan, i na koło chyba braknie kasy ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsc4818.jpg

masz tą w duzym rozmiarze , dawaj na konkurs , miażdży suty ta fotka :slina: :slina: :blink::slina: :slina: :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsc4818.jpg

masz tą w duzym rozmiarze , dawaj na konkurs , miażdży suty ta fotka :slina: :slina: :blink::slina: :slina: :slina:

no mam:kox: , na Lipiec juz wysłałem ale przy Recerze z jego RS4 to nie mam szans :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstaw ja tu :cool1:

35117882.jpg

:wink4:

73150077.jpg

:decayed:

Ty wez odkrec ten uchwyt do oslony silnika/skrzyni, zczepisz o cos i potem bedziesz kminil co Ci robi szur szur szur :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstaw ja tu :cool1:

35117882.jpg

:wink4:

73150077.jpg

:decayed:

Ty wez odkrec ten uchwyt do oslony silnika/skrzyni, zczepisz o cos i potem bedziesz kminil co Ci robi szur szur szur :naughty:

no właśnie ostatnio kminiłem czym szuram :decayed:, jak znajdę trochę czasu to odkręcę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty wez odkrec ten uchwyt do oslony silnika/skrzyni, zczepisz o cos i potem bedziesz kminil co Ci robi szur szur szur :naughty:

Albo niech se założy osłony wtedy to przodem będzie całkowicie po asfalcie latał :) Optycznie też solidnie pójdzie w dół :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty wez odkrec ten uchwyt do oslony silnika/skrzyni, zczepisz o cos i potem bedziesz kminil co Ci robi szur szur szur :naughty:

Albo niech se założy osłony wtedy to przodem będzie całkowicie po asfalcie latał :) Optycznie też solidnie pójdzie w dół :naughty:

niestety osłonę pod silnik mam trochę pokiereszowaną :przebiegly:, a nie mam czasu się za nią wziąść :gwizdanie:, a tak pozatym, to po co mi ona :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Lipiec 2010, 09:40_________________________________________________a4 wakacyjnie :wink4:

dsc5325.jpg

właśnie zamówiłem folię do auta, jak tylko przyjdą rezamy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a4 wakacyjnie :wink4:

dsc5325.jpg

właśnie zamówiłem folię do auta, jak tylko przyjdą rezamy

brakuje bagażnika na dach.. :gwizdanie:

a folia rozumiem, że czerwona na lampy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a4 wakacyjnie :wink4:

dsc5325.jpg

właśnie zamówiłem folię do auta, jak tylko przyjdą rezamy

brakuje bagażnika na dach.. :gwizdanie:

a folia rozumiem, że czerwona na lampy?

bagażnik nie jest mi aż tak potrzebny, podróżuję we dwójkę, także cały bagaj i tylna kanapa wolna :naughty:

folia czerwona na lampy :kox:, a czarna do środka i na grill :evil:

[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 13:43_________________________________________________aha, w tygodniu doszły kratki od RSa, na boki(dzięki Nosb :hi:), szukam jeszcze środkowej w dobrych pieniądzach, i halo od polifta w rozsądnej cenie :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie zderzak RS?? bravo

nie, nie, bedzie rezana seria z kratkami od Rsa, szkoda mi pchać już siana body :no:, a zderzak od RSa, to z 1500 nie pomoże ;([br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 17:26_________________________________________________dsc4228.jpg

a mogłoby być tak pięknie :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...