Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

To widze wkrotce ogarniesz foty wnetrza w pelnej krasie? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To widze wkrotce ogarniesz foty wnetrza w pelnej krasie? :naughty:

fotele bedą u tapicera dopiero po świętach, bo teraz nie ma czasu tego ogarnąć, także fotki raczej po Nowym Roku :wink4:, chyba że rozbebeszę resztę auta, to dopiero na wiosnę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dzialaj :D i chwal sie postepami :)

narazie fundusze mnie trzymają także pomalutku z modami, przed nowym rokiem pewnie wpadną tylko te grzane fotele, reszta w 2011 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile bierze od Ciebie tapicer i za co ? :naughty:

mam tylko przeszyć dwa boczki w kubełkach bo są wytarte dziury, nawet nie wiem ile za to policzy? Mam nadzieje że w 70zł się zmieści, z moim materialem? A co? Ile by kosztowało obszycie kubełków i kanapy półskórę i pół materiał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. ale 70 zł to z Twoim demontażem i montażem poszycia na fotel ?

Powiem Ci jak się wstawi tylko skórzane boczki to wychodzi kupa straszna :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko tu ktos sobie to sam robil, bo w ori, jeszcze ten jeden pasek na sedzisku przy oparciu jest w skorze..

qtdsjef7e0fdb.jpg

(fotka znaleziona na forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. ale 70 zł to z Twoim demontażem i montażem poszycia na fotel ?

Powiem Ci jak się wstawi tylko skórzane boczki to wychodzi kupa straszna :wink4:

nie nie, ragga, on mi nie wszywa skórki, tylko materiał :wink4:, a mam go zdemontowanego bo wkładałem maty, a o przeszyciu całych bede myślał w przyszłości :wink4:, i chciałem zapytać jaka bedzie cena orientacyjnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko tu ktos sobie to sam robil, bo w ori, jeszcze ten jeden pasek na sedzisku przy oparciu jest w skorze..

qtdsjef7e0fdb.jpg

(fotka znaleziona na forum)

Tragedia :)

slepy

Aaaa myślałem, że wszywasz skórę :wink4: Cena zależy od ilości wstawek, ale jeśli masz swój materiał to tragedii cenowej nie powinno być :wink4:

Ja dziś nabyłem obiekt do przeróbki..RECARO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko tu ktos sobie to sam robil, bo w ori, jeszcze ten jeden pasek na sedzisku przy oparciu jest w skorze..

qtdsjef7e0fdb.jpg

(fotka znaleziona na forum)

Tragedia :)

slepy

Aaaa myślałem, że wszywasz skórę :wink4: Cena zależy od ilości wstawek, ale jeśli masz swój materiał to tragedii cenowej nie powinno być :wink4:

Ja dziś nabyłem obiekt do przeróbki..RECARO :)

ooo foteliki RECARO, takie jak miałeś w Hondzie, mi się śnią po nocach :slina:, może kiedyś się uda takie wrzucić :naughty:, narazie zostaje materiał, bo bez klimy skóra jest bezsensem wg mnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Hondzie nie miałem Recaro tylko stołki z STI :wink4:

Będziesz dokładał klimę ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Hondzie nie miałem Recaro tylko stołki z STI :wink4:

Będziesz dokładał klimę ? :naughty:

jest to w planach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu co tam? :wink4: jak świeta? :decayed: mam maly pomysl co zrobic z przednimi lampami :decayed: bo ten chrom mnie juz z deczka denerwuje :naughty:

Swięta i po świętach :wink4:, jutro rozbieram furę, zakładam instalkę grzanych stołków, i puszczam kable pod wzmacniacze do bagażnika, zawoże fotele do tapicera, i jak dobrze pójdzie to jeszcze w tym roku wpadną do środka :wink4:, no i szukam podłokietnika w dobrej kasie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz u dejfa podlokietnik ma na sprzedaz :)

- podłokietnik ciemno szary - stan bdb - 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz u dejfa podlokietnik ma na sprzedaz :)

- podłokietnik ciemno szary - stan bdb - 200zł

za duża cena :wink4:, i tak pójdzie pod obszycie, więc szuakam jakiegoś paścia, tak jak kiera :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu co tam? :wink4: jak świeta? :decayed: mam maly pomysl co zrobic z przednimi lampami :decayed: bo ten chrom mnie juz z deczka denerwuje :naughty:

Swięta i po świętach :wink4:, jutro rozbieram furę, zakładam instalkę grzanych stołków, i puszczam kable pod wzmacniacze do bagażnika, zawoże fotele do tapicera, i jak dobrze pójdzie to jeszcze w tym roku wpadną do środka :wink4:, no i szukam podłokietnika w dobrej kasie :good:

no to widze ostro jedziesz :good: ja od nowego roku zaczynam zabawe :wink4: niuńka zostaje i na lato nowe serce :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niuńka zostaje i na lato nowe serce :wink4:

..a że tak zapytam..opłaca się przy FWD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...