Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Slepy wiem że rezałeś wiązkę granych stołków ciężko takie coś ogarnąć. No i skąd kostki? ASO? Czy pewnie szrot :gwizdanie:

prosta sprawa, ja wyrezałem chyba z cztery :decayed:, Wtyczki brałem od Krychy i Nosba, bo tam idą dość standardowe także od czegoś się dopasuje, w dziale częśći jest mój wątek, i tam masz wszystko schemat, fotki kostek :wink4:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Slepy wiem że rezałeś wiązkę granych stołków ciężko takie coś ogarnąć. No i skąd kostki? ASO? Czy pewnie szrot :gwizdanie:

prosta sprawa, ja wyrezałem chyba z cztery :decayed:, Wtyczki brałem od Krychy i Nosba, bo tam idą dość standardowe także od czegoś się dopasuje, w dziale częśći jest mój wątek, i tam masz wszystko schemat, fotki kostek :wink4:

Możesz podrzucić bo szukałem ale u nas na forum nie znalazłem niczego :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Slepy wiem że rezałeś wiązkę granych stołków ciężko takie coś ogarnąć. No i skąd kostki? ASO? Czy pewnie szrot :gwizdanie:

prosta sprawa, ja wyrezałem chyba z cztery :decayed:, Wtyczki brałem od Krychy i Nosba, bo tam idą dość standardowe także od czegoś się dopasuje, w dziale częśći jest mój wątek, i tam masz wszystko schemat, fotki kostek :wink4:

Możesz podrzucić bo szukałem ale u nas na forum nie znalazłem niczego :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=173598.0

:good:

Opublikowano

Slepy wiem że rezałeś wiązkę granych stołków ciężko takie coś ogarnąć. No i skąd kostki? ASO? Czy pewnie szrot :gwizdanie:

prosta sprawa, ja wyrezałem chyba z cztery :decayed:, Wtyczki brałem od Krychy i Nosba, bo tam idą dość standardowe także od czegoś się dopasuje, w dziale częśći jest mój wątek, i tam masz wszystko schemat, fotki kostek :wink4:

Możesz podrzucić bo szukałem ale u nas na forum nie znalazłem niczego :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=173598.0

:good:

Dzięki :hi:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

23264570.jpg

32184527.jpg

21815830.jpg

11545068.jpg

16835556.jpg

44102595.jpg

93042713.jpg

Opublikowano

no świetne foty :good:

lakier też niczego sobie :naughty:

Opublikowano

spoko..tylko te felgi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no świetne foty :good:

lakier też niczego sobie :naughty:

z daleka tak :decayed:

spoko..tylko te felgi :decayed:

wiem, choć zawsze mi sie podobały do zielonego sedana, może coś wskoczy na nowy sezon :mysli:[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 23:08_________________________________________________te mi cały czas po głowie chodzą :kox:, i parametry za***iste :rolleyes:

http://allegro.pl/asa-bbs-18-5x112-vw-audi-merc-i1837071134.html

Opublikowano

Nie lepiej 19? :)

Opublikowano

Ruszyłes z 2DIN :mysli:

Fotki klasa :kox: ja juz nie moge sie doczekać kiedy cos nabede do pstrykania :rolleyes:

Opublikowano

te mi cały czas po głowie chodzą :kox:, i parametry za***iste :rolleyes:

http://allegro.pl/asa-bbs-18-5x112-vw-audi-merc-i1837071134.html

Jak dla mnie szału nie będzie, no i 19" żeby było :gwizdanie:

Ale, jak Tobie się widzi :hi:

spoko..tylko te felgi :decayed:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie lepiej 19? :)

może i lepiej, zobaczymy co sie tafi, nie mam jakiegoś strasznego parcia na zmiane kół, bo te mi sie podobają :decayed:

Ruszyłes z 2DIN :mysli:

Fotki klasa :kox: ja juz nie moge sie doczekać kiedy cos nabede do pstrykania :rolleyes:

2din leży i czeka na lepszy czas, nie mam jeszcze radyjka pod to , rozglądam sie za jakimś Symphony po pieniądzach, a druga sprawa to klimatronik,a w sumie jego brak i nie wiem jak to ugryźć, najchętniej dołożyłbym :decayed:, ale w tym roku napewno nie, rozkminiam czy nie przyrezać pokręteł z przedlifta, ale konsola straci na wyglądzie :mysli:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 18:19_________________________________________________

te mi cały czas po głowie chodzą :kox:, i parametry za***iste :rolleyes:

http://allegro.pl/asa-bbs-18-5x112-vw-audi-merc-i1837071134.html

Jak dla mnie szału nie będzie, no i 19" żeby było :gwizdanie:

Ale, jak Tobie się widzi :hi:

spoko..tylko te felgi :decayed:

:decayed:

znajomy ma takie na czarnym aucie i podobają mi sie za***iście, ale zobaczymy co bedzie :wink4:

Opublikowano

nie sledziłes battalionu w tamtym tygodniu wrzucałem linka do 2din klimatronika

Opublikowano
  • Autor

nie sledziłes battalionu w tamtym tygodniu wrzucałem linka do 2din klimatronika

ja mam panel klimatronika :wink4:, tylko w aucie nie mam klimy :decayed:

Opublikowano

nie sledziłes battalionu w tamtym tygodniu wrzucałem linka do 2din klimatronika

ja mam panel klimatronika :wink4:, tylko w aucie nie mam klimy :decayed:

aaaa

:polew: :polew: :polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

zeby nie było że nic sie nie dzieje :decayed:

olej Motul 10W40

filtr oleju

filtr paliwa

filtr powietrza

klocki i tarcze tył

eksr.jpg

w weekend walczymy :decayed:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 18:36_________________________________________________oleje i filtry zmienione , na jutro zostały tarcze i klocki.

A tymczasem, wyrezałem sobie customowe lampki do blendy US na LEDach :decayed:

rezanko1.jpg

oraz dokończenie pakietu oświetlenie, lampki w sufit z tyłu , oczywiście zimny biały LED :decayed:

rezanko2.jpg

rezanko3.jpg

Opublikowano

co to za lampka i gdzie ja bedziesz pchal?

Opublikowano
  • Autor

co to za lampka i gdzie ja bedziesz pchal?

wywaliłem lampki z tylnich słupków, bo i tak gowno swiatła dawały, te bede chciał upchać w okolicach rączek :wink4:

a z czego są :gwizdanie:, ktoś zgadnie :decayed:, są starsze niż moje padło :polew:

Opublikowano

jakiś starszy vw?

Opublikowano
  • Autor

jakiś starszy vw?

bingo :wink4:, passat b3 :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.