Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ty se lepiej żyrandol tam powies to bedzies mial jasno[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 21:23_________________________________________________ :naughty::decayed::naughty:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ty se lepiej żyrandol tam powies to bedzies mial jasno[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 21:23_________________________________________________ :naughty::decayed::naughty:

przy wkładaniu zakupów na kanapę jest to dość uciążliwe :decayed:, a co do żyrandolu to szukam środkowej w sufit z polifta, tylko ori czarnej a wiesz jak z tym towarem jest :gwizdanie:

Opublikowano

malo :gwizdanie: dobra spadam

Opublikowano
  • Autor

w końcu wszystkie hamulce, wymienione, i już d*pę uratowały :rolleyes:

Opublikowano

w końcu wszystkie hamulce, wymienione, i już d*pę uratowały :rolleyes:

Bezpieczeństwo przede wszystkim :good:

nie ma to jak hamować na maksa i zatrzymać się 1 cm od auta z przodu :decayed:

Opublikowano

o.O ale dawno tu nie zaglądałem :> :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

o.O ale dawno tu nie zaglądałem :> :gwizdanie:

nic sie nie zmieniło, także nie masz zaległości :decayed:[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 19:57_________________________________________________w piątek przyszła nowa paczuszka, teraz tylko zorganizować ogrzewany garaż i trochę czasu i jedziemy z koksem :decayed:

kosmetykig.jpg

Opublikowano

Ślepy rezaj 2DIN a nie tam sie pierdołami zajmujesz :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Ślepy rezaj 2DIN a nie tam sie pierdołami zajmujesz :tongue4:

jak sie uda pozbierać wszystkie graty do wiosny, to napewno wpadnie :decayed:

Opublikowano

Jak chcesz ogarnąć sprawe z klimatronikiem przecież nie masz klimatyzacji.

Opublikowano
  • Autor

Jak chcesz ogarnąć sprawe z klimatronikiem przecież nie masz klimatyzacji.

się dołoży sie :naughty:

zaliczone dzisiaj zakończenie sezonu :decayed:

vagts.jpg

Opublikowano

o.O ale dawno tu nie zaglądałem :> :gwizdanie:

nic sie nie zmieniło, także nie masz zaległości :decayed:[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 19:57_________________________________________________w piątek przyszła nowa paczuszka, teraz tylko zorganizować ogrzewany garaż i trochę czasu i jedziemy z koksem :decayed:

kosmetykig.jpg

Ja mam ogrzewany garaż, możesz wpadać :tongue4:

Kosmetyki dobre, pomyśl na IPĄ jeszcze.

Gdzie dostałeś takie atomizery ?

Opublikowano

IPA obowiązek przed woskiem. Także polecam.

Opublikowano

IPA obowiązek przed woskiem. Także polecam.

a tym bardziej że to kilka zł :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

o.O ale dawno tu nie zaglądałem :> :gwizdanie:

nic sie nie zmieniło, także nie masz zaległości :decayed:[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 19:57_________________________________________________w piątek przyszła nowa paczuszka, teraz tylko zorganizować ogrzewany garaż i trochę czasu i jedziemy z koksem :decayed:

kosmetykig.jpg

Ja mam ogrzewany garaż, możesz wpadać :tongue4:

Kosmetyki dobre, pomyśl na IPĄ jeszcze.

Gdzie dostałeś takie atomizery ?

IPA, już była po pierwszym zamówieniu :wink4:, atomizerki z ShowCarShine.pl :good:, ale dzisiaj widziałem fajne w IKEI, po 4zł :decayed:

Opublikowano

Mam taki za 4zł i średnio zadowolony jestem.

Kupiłem dwa Kwazara i te są spoko choć 3 razy droższe.

Opublikowano
  • Autor

Mam taki za 4zł i średnio zadowolony jestem.

Kupiłem dwa Kwazara i te są spoko choć 3 razy droższe.

te z SCS, też wyszły po 4zł, zobaczymy w praktyce jak sie spiszą :wink4:

Opublikowano

Daj znać :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Daj znać :naughty:

w tygodniu bede chciał ogarnąć całe autko przed zimą także sie odezwe :good:

Opublikowano

te z SCS, też wyszły po 4zł, zobaczymy w praktyce jak sie spiszą :wink4:

mam jeden taki, do małych ilości APC jest idealny :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.