Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u-DIMENSION EL COMP 6 KURIER + DYSTANSE W GRATISIE (5081217816) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

Ten zestaw będzie lepszy, tak naprawdę jakoś dźwięku i sam dół się poprawi po wygłuszeniu drzwi, zdecydowanie... Jeszcze był jakiś zestaw hertz-a którego tu na forum polecali, i nie wiem czy to był czasem ten : http://allegro.pl/glosniki-hertz-dsk-165-3-dystanse-mdf-lub-maty-i5195441684.html

Tak naprawdę car audio to bardzo szeroko rozbudowana dziedzina, można w to wpompować ogrom kasy, kiedyś w tym siedziałem tylko że konkretnie w subach, mój max poziom to 600W RMS i 20 kilogramowy głośnik w fiacie uno, masowało plecy... :decayed: niestety, wydajność alternatora i pieca była ogranicznikiem... Jak już zmontujesz sobie zestaw to pamiętaj żeby się głośniki wygrzały, taka standardowa procedura :wink:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

u-DIMENSION EL COMP 6 KURIER + DYSTANSE W GRATISIE (5081217816) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

Ten zestaw będzie lepszy, tak naprawdę jakoś dźwięku i sam dół się poprawi po wygłuszeniu drzwi, zdecydowanie... Jeszcze był jakiś zestaw hertz-a którego tu na forum polecali, i nie wiem czy to był czasem ten : http://allegro.pl/glosniki-hertz-dsk-165-3-dystanse-mdf-lub-maty-i5195441684.html

Tak naprawdę car audio to bardzo szeroko rozbudowana dziedzina, można w to wpompować ogrom kasy, kiedyś w tym siedziałem tylko że konkretnie w subach, mój max poziom to 600W RMS i 20 kilogramowy głośnik w fiacie uno, masowało plecy... :decayed: niestety, wydajność alternatora i pieca była ogranicznikiem... Jak już zmontujesz sobie zestaw to pamiętaj żeby się głośniki wygrzały, taka standardowa procedura :wink:

no właśnie z tym pompowaniem kasy to tak jak ze wszystkim, i dlatego nie chciałbym zbytnio wchodzić w temat :decayed: , tak żeby ładnie grało, czysto i od czasu do czasu głośno i bede zadowolony, to chyba wezmę te U-diemension, kiedyś z czasem wpdanie sub, póki co musza wystarczyć 2x22cm w półce :wink:

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Po długich przemyśleniach wybór padł na Morel Maximo 6.2,

Maty powinny dojść w tygodniu i zaczniemy rezac ;)

Dzieje się ;)

f6ae81cce923aaf9d07c7c11960647e4.jpg

Opublikowano

11130377_799698620099977_674737525187025

:hi:

Opublikowano

widzę mój parch :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Mała upka, auto doczekało się korekty lakieru, efekt poniżej, środek też już prawie poskladany na gotowo, także niebawem wpadną jakieś fotki ;)

08d089f50a601e7c54dd0ddbda5566b3.jpg

ebf089c559686e429f6cb59ee864b8ab.jpg

37367ba8e7cabc85cdfba9ce39e6e5e6.jpg

9e6972eb979156ade007152d18e62e27.jpg

ad937afbafa0a1fbb21d13375faf583e.jpg

7ba34ee97ad58bbbb55c9b871b1025f9.jpg

92bb6bcc8051e7f88eb3b46d1b4fe190.jpg

2907d3c6cff2477ab6cc1e211f030247.jpg

329fbbf090e4ace1f6f866edbc448aa4.jpg

Edytowane przez slepy

Opublikowano

Szkoda,ze nic nie widac na tych zdjęciach :P co masz położone na auto? Kurde jaram sie tym autem na prawdę dobrze wyglada na tym kole :D

Opublikowano

wszystko ok ale blaszke mógłybs załozyc troszke mniejsza

Opublikowano
  • Autor

Szkoda,ze nic nie widac na tych zdjęciach [emoji14] co masz położone na auto? Kurde jaram sie tym autem na prawdę dobrze wyglada na tym kole :D

Jakąś ceramika, ale nie dopytywalem dokładnie ;), ale efekt jest mega, lakier jest tak śliski ze szok :kox:

wszystko ok ale blaszke mógłybs załozyc troszke mniejsza

Blaszka mniejsza jest pod spodem, tylko Dawid robił fotki po korekcie i z rozpędu Noe ściągnął ani przodu, ani tylu ;)
Opublikowano

:kox:

Opublikowano

:kox:

Opublikowano

Paweł jest syto:)

Opublikowano

Efekt miażdży, widziałem u ziomka ceramikę i obrazu zrobiłem termin na swoją i juz doczekać się nie mogę.

Opublikowano
  • Autor
Zakliczyński Moto Zlot :wink:



4_1.jpg

3_2.jpg

2_2.jpg

1_2.jpg

Opublikowano

Petarda :-)

Opublikowano

OOO Slepy nawet tu Moja widac ;)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

vagnysa ;)

12b9c33c8c7bcf9c4d70f43be8a619a9.jpg

eb96392a51d1a6b99daaa4de6855b19a.jpg

sesja w wykonaniu PhotoCichy ;)

838127e90a9096562845e183afebe4ab.jpg

6db9c01dfaa049890967e95366202563.jpg

43d13420c1e4bafcd6aea39df70a5be6.jpg

5db6fb5bb60f0ada8f95246c19ee10f9.jpg

1f8a9ddc20319588ca164121fd4632f5.jpg

0d57cc2c385941b58d0df42c7b88dea7.jpg

7adac1eb98b286c58128c568145f6594.jpg

c1bf5408dd83f2cbb4a2e7a5c481462c.jpg

48d4697ced037b9e6feb169d607d3cb1.jpg

9feac61057bed24b430a8dea048682ed.jpg

Opublikowano

byles caly wekend na nysie???

Opublikowano
  • Autor

byles caly wekend na nysie???

sobotę i niedzielę ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.