Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi


u-DIMENSION EL COMP 6 KURIER + DYSTANSE W GRATISIE (5081217816) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

Ten zestaw będzie lepszy, tak naprawdę jakoś dźwięku i sam dół się poprawi po wygłuszeniu drzwi, zdecydowanie... Jeszcze był jakiś zestaw hertz-a którego tu na forum polecali, i nie wiem czy to był czasem ten : http://allegro.pl/glosniki-hertz-dsk-165-3-dystanse-mdf-lub-maty-i5195441684.html

Tak naprawdę car audio to bardzo szeroko rozbudowana dziedzina, można w to wpompować ogrom kasy, kiedyś w tym siedziałem tylko że konkretnie w subach, mój max poziom to 600W RMS i 20 kilogramowy głośnik w fiacie uno, masowało plecy... :decayed: niestety, wydajność alternatora i pieca była ogranicznikiem... Jak już zmontujesz sobie zestaw to pamiętaj żeby się głośniki wygrzały, taka standardowa procedura :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

u-DIMENSION EL COMP 6 KURIER + DYSTANSE W GRATISIE (5081217816) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

Ten zestaw będzie lepszy, tak naprawdę jakoś dźwięku i sam dół się poprawi po wygłuszeniu drzwi, zdecydowanie... Jeszcze był jakiś zestaw hertz-a którego tu na forum polecali, i nie wiem czy to był czasem ten : http://allegro.pl/glosniki-hertz-dsk-165-3-dystanse-mdf-lub-maty-i5195441684.html

Tak naprawdę car audio to bardzo szeroko rozbudowana dziedzina, można w to wpompować ogrom kasy, kiedyś w tym siedziałem tylko że konkretnie w subach, mój max poziom to 600W RMS i 20 kilogramowy głośnik w fiacie uno, masowało plecy... :decayed: niestety, wydajność alternatora i pieca była ogranicznikiem... Jak już zmontujesz sobie zestaw to pamiętaj żeby się głośniki wygrzały, taka standardowa procedura :wink:

no właśnie z tym pompowaniem kasy to tak jak ze wszystkim, i dlatego nie chciałbym zbytnio wchodzić w temat :decayed: , tak żeby ładnie grało, czysto i od czasu do czasu głośno i bede zadowolony, to chyba wezmę te U-diemension, kiedyś z czasem wpdanie sub, póki co musza wystarczyć 2x22cm w półce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długich przemyśleniach wybór padł na Morel Maximo 6.2,

Maty powinny dojść w tygodniu i zaczniemy rezac ;)

Dzieje się ;)

f6ae81cce923aaf9d07c7c11960647e4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała upka, auto doczekało się korekty lakieru, efekt poniżej, środek też już prawie poskladany na gotowo, także niebawem wpadną jakieś fotki ;)

08d089f50a601e7c54dd0ddbda5566b3.jpg

ebf089c559686e429f6cb59ee864b8ab.jpg

37367ba8e7cabc85cdfba9ce39e6e5e6.jpg

9e6972eb979156ade007152d18e62e27.jpg

ad937afbafa0a1fbb21d13375faf583e.jpg

7ba34ee97ad58bbbb55c9b871b1025f9.jpg

92bb6bcc8051e7f88eb3b46d1b4fe190.jpg

2907d3c6cff2477ab6cc1e211f030247.jpg

329fbbf090e4ace1f6f866edbc448aa4.jpg

Edytowane przez slepy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,ze nic nie widac na tych zdjęciach :P co masz położone na auto? Kurde jaram sie tym autem na prawdę dobrze wyglada na tym kole :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,ze nic nie widac na tych zdjęciach [emoji14] co masz położone na auto? Kurde jaram sie tym autem na prawdę dobrze wyglada na tym kole :D

Jakąś ceramika, ale nie dopytywalem dokładnie ;), ale efekt jest mega, lakier jest tak śliski ze szok :kox:

wszystko ok ale blaszke mógłybs załozyc troszke mniejsza

Blaszka mniejsza jest pod spodem, tylko Dawid robił fotki po korekcie i z rozpędu Noe ściągnął ani przodu, ani tylu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł jest syto:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt miażdży, widziałem u ziomka ceramikę i obrazu zrobiłem termin na swoją i juz doczekać się nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byles caly wekend na nysie???

sobotę i niedzielę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...