Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będzie mial to je wezme + hidy do tego najlepiej. Obczaj se ten link co ci wysłałem w poście poprzednim.

do tych soczewek wchodzą żarniki d2s :wink4:

co do linku, mam nadzieje że to tylko prototyp, bo tak średnio to na fotkach wyglada, chyba lepiej By było z jednego płata skóry :wink4:, ja mam w planach obić to takim materiałem jak mam na fotelach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie idzie w jednym kawałku tego obić bo nie idzie skóry naciągnąć. Na zdjęciach to źle wyszły w realu wyglądają lepiej.

Żarnik d2s czy co musze mieć jeszcze żeby mieć ksenony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie idzie w jednym kawałku tego obić bo nie idzie skóry naciągnąć. Na zdjęciach to źle wyszły w realu wyglądają lepiej.

Żarnik d2s czy co musze mieć jeszcze żeby mieć ksenony?

no może tak być :wink4:

żarnik na d2s, i do tego przetwornica :wink4:, zapytaj Qwertego on Ci doradzi odpowiedni zestawik :good:, u mnie przetwornice już czekają, teraz tylko soczewki i żarniki i się bedzie morda cieszyc :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zarniki d2s to też mge sobie wybrac jakie chce mieć światło np. 4300K

taaaa :wink4: orginały mają 4300K :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda kwestia prawna? Jest to legalne?

tak samo jak HID Xenon :wink4:, jak masz spryski i barwę do 5000K, to nie powinieneś mieć problemów :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha No to jeszcze musze mieć spryskiwacze A nie mam. Chyba że rezanie :naughty:

no ja rezałem :decayed:, 300zł, dzień roboty i masz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jeszcze z tym podłokietnikiem dokładnie nie wiem. Ja musze i tak jeszcze mase żeczy kupić do siebie kierownice, lampy, felgi.

na lampy sobie odłóż i kup sobie odrazu Bixenony od Qwertego :wink4:, zaoszczędzisz potem kase na soczewki i trochę rezanka :wink4:

ja miałem dzisiaj kupować soczewki, ale ukruszyłem zęba i zostawiłem dzisiaj 300zł u dentysty :wallbash:, i póki co Bixy muszą poczekać :confused4:

OT

Ciesz się, że masz zęba :good:. Ja mi pekł i chirurg szczękowy musiał mi go wyrwać ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśle nad tym w lato i tak dopiero to będe robil jak będe mieć wakacje. A jak bym znalazł robote w niemczech wtedy to by bylo przerabianie w wielkim stylu. A jak w PL bede robil to tyle kasy na mody nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jeszcze z tym podłokietnikiem dokładnie nie wiem. Ja musze i tak jeszcze mase żeczy kupić do siebie kierownice, lampy, felgi.

na lampy sobie odłóż i kup sobie odrazu Bixenony od Qwertego :wink4:, zaoszczędzisz potem kase na soczewki i trochę rezanka :wink4:

ja miałem dzisiaj kupować soczewki, ale ukruszyłem zęba i zostawiłem dzisiaj 300zł u dentysty :wallbash:, i póki co Bixy muszą poczekać :confused4:

OT

Ciesz się, że masz zęba :good:. Ja mi pekł i chirurg szczękowy musiał mi go wyrwać ;(

nawet mi nie mów, bo to 2 :decayed:, już 2 zębów nie mam także reszte wolałbym sobie zostawić :wink4:, dobrze że tylko na tym się skończyło :good:

Pomyśle nad tym w lato i tak dopiero to będe robil jak będe mieć wakacje. A jak bym znalazł robote w niemczech wtedy to by bylo przerabianie w wielkim stylu. A jak w PL bede robil to tyle kasy na mody nie bedzie.

wiem o co chodzi, zaczynałem tak samo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty masz u siebie jakieś Car - Audio czy standard radio i glosniki

Radio siedzi jakieś Mp3 JVC, przód głośniki 13cm, Phonocar, tył w półce 22cm MBQuart :decayed:, w pokoju czeka już wzmak 4-kanałowy, i głośniczek niskotonowy 25cm Pioneer :good:, teraz potrzeba troszkę weny żeby zorganizować jakąś racjonalną zabudowę pod to i powinno być ok :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha no ja mam przód oryginał ale przyjda 16cm Powerbass, tylnie drzwi 16cm magnat, w półkę będą też jakieś 16cm i basik w bagazniku 30cm. 2 wzmacniacze do tego. Ale pierw musze kupić jakiś mocny aku;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha no ja mam przód oryginał ale przyjda 16cm Powerbass, tylnie drzwi 16cm magnat, w półkę będą też jakieś 16cm i basik w bagazniku 30cm. 2 wzmacniacze do tego. Ale pierw musze kupić jakiś mocny aku;)

głośniki w półce sobie odpuść :wink4:, ja wrzuciłem bo nie miałem głośników w tylnych drzwiach, no i nie miałem subka, teraz bym robił dobry przód, i skrzynka do bagaja, i powinno już elegancko mucić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, w półkę już się nie wkłada głośników, lepiej jakoś porządnie zorganizować drzwi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, w półkę już się nie wkłada głośników, lepiej jakoś porządnie zorganizować drzwi :wink4:

przód + sub najlepsze granie :wink4:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 23:06_________________________________________________slepy walcze z podsufitówka :decayed: jak narazie kocham zapach budaprenu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, w półkę już się nie wkłada głośników, lepiej jakoś porządnie zorganizować drzwi :wink4:

przód + sub najlepsze granie :wink4:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 23:06_________________________________________________slepy walcze z podsufitówka :decayed: jak narazie kocham zapach budaprenu :evil:

jedziesz polifta na czarno :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...