Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no właśnie jest w planach projekt jasność, szkoda że lampka nie pasuje od polifta, bo podobają mi się te podswietlane przyciski :good:, ale i tak coś wykombinuje :gwizdanie:

wiesz jeszcze te komplety po 120zl? :mysli:

wpisz sobie na allegro, a4 podświetlane, albo a4 nawiewy, gościu miał wystawioną boczną osobno, i srodkową osobno, jak do niego pisałem to mi odpisał że komplet za 120zł z przesyłką puści :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak za 200zl byl :wink4: [br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 20:40_________________________________________________

no właśnie jest w planach projekt jasność, szkoda że lampka nie pasuje od polifta, bo podobają mi się te podswietlane przyciski :good:, ale i tak coś wykombinuje :gwizdanie:

wiesz jeszcze te komplety po 120zl? :mysli:

wpisz sobie na allegro, a4 podświetlane, albo a4 nawiewy, gościu miał wystawioną boczną osobno, i srodkową osobno, jak do niego pisałem to mi odpisał że komplet za 120zł z przesyłką puści :wink4:

dzieki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

dsc6962.jpg

narazie nie podswietlane, bo zapomniałem kupić kabelkow, ale mam wolne do konca tygodnia takze jutro beda swiecic :good:, tylko jedno pytanie moge puscic kabelek kanałem od powietrza? nic sie mu nie stanie o temperatury :gwizdanie:, no i pod co sie podpiąć, chyba najlepiej pod stacyjke nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie chyba bym wolał po stacyjce :gwizdanie:, tak zeby odrazu swieciły, nie wiem jak to jest w ori :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pewnie tak zrobie, jutro kupie kabelki i rezam :naughty:,a te diody w podsufitce pod co podłaczyłeś też pod postojówkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze jutro wszystko sobie ogarnę :wink4:, pisałeś o te kratki do tego chłopka z allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak 150zl mi powiedzial i jeden chlopak z forum tez tyle samo mi napisal :) to chyba jest ta sama osoba :chytry:

to wstrzymaj sie z tym jeszcze bo wypatrzyłem dziś dwie a4 w komisie, i jutro do chłopka bede dzwonił czy sprzeda z nich cześci, to bym moze taniej te kratki wyrwał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok bede czekac :) moj tata jedzie teraz do angli po nagranego polifta :embarrassed: wiec moze czesci bede miec :chytry:

no te są dwa w polifcie, jutro dzwonie, bo jest tam pare interesujących mnie częśći, i może by coś na handel wyrwał :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierke do przedlifta to bym sam prezygarnął, ale narazie czekam, jutro dzwonie to typka, to napiszę co i jak :wink4:, bo pytałem sie o te audiczki juz z rok temu, ale nie chciał na części rozbierać, a teraz widzę że parę rzeczy już wyprzedanych także może się skusi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje mi jeszcze z 3cm gleby, ale na moje drogi nizej nie zejdę, czekam aż wyremontują resztę drog, i na nowy sezon pewnie zejdę do -80mm :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...