Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)


maudia4

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy moduł obsługujący tempomat obsługuje FIS. W sumie każdy moduł w tym modelu obsługuje FIS... Więc to zostawiasz bez zmian, jedynie kodowanie ustawiasz pod tempomat i FIS (w nowym module oczywiście po wcześniejszej prawidłowo przeprowadzonej adaptacji etc.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

8 minut temu, kaju napisał:

Każdy moduł obsługujący tempomat obsługuje FIS. W sumie każdy moduł w tym modelu obsługuje FIS... Więc to zostawiasz bez zmian, jedynie kodowanie ustawiasz pod tempomat i FIS (w nowym module oczywiście po wcześniejszej prawidłowo przeprowadzonej adaptacji etc.)

Dzięki za szybką odpowiedz :) nie pozostaje mi nic innego jak zamawiać moduł i manetkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Żółta kostka idącą do taśmy ma zabezpieczenie o nr 8e0 972 133, nie pasujace do nowej taśmy. Czy istnieje jakis inny nr?

Aktualnie poradzilem sobie w ten sposób ze sciagnalem zabezpieczenie, wpialem kostke i zabezpieczylem tasma izolacyjna przed wysunieciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2017 o 20:10, MARCIN607 napisał:

549t? Co za ustrojstwo?


Moduł z m.in RS4 B7

43 minuty temu, Voucher napisał:

Panowie,

Żółta kostka idącą do taśmy ma zabezpieczenie o nr 8e0 972 133, nie pasujace do nowej taśmy. Czy istnieje jakis inny nr?

Aktualnie poradzilem sobie w ten sposób ze sciagnalem zabezpieczenie, wpialem kostke i zabezpieczylem tasma izolacyjna przed wysunieciem.

326526_x800.jpg

 

4e0 972 133

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Grzesiek.

Powiedzcie mi proszę jeszcze, bo zmieniłem kiere na B8 z MF. Podgłaśnianie i przewijanie działa.

Przywołanie głosowe nie będzie bo nie mam mikrofonu i modułu, ale co z przyciskiem MODE? Bo również nie działa. Kwestia jakiegoś kodowania?

Radio wymieniłem na concert III.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,  to mój pierwszy post ale śledzę forum i można się tu dużo dowiedzieć :)

Już wcześniej zakupiłem kierownicę 4 ramienna z multifunkcja, niestety nie działała multifunkcja,  parę dni temu udało mi się dorwać kaplet z tempomatem,  manetka do pełnego fisa jak i obudowę. 

Myślę że mam wszystko ale teraz trzeba to jeszcze zamontować :D

Posiadam takie części,  przypisuje mi to? 

received_1128807763912388.jpeg

received_1128807757245722.jpeg

received_1128807743912390.jpeg

received_1128807730579058.jpeg

Zawartość dodana 8 minutes later

Dodaje jeszcze fotkę kierownicy,  niestety jest w trasie i nie mam jak sprawdzić nr air baga :(

Był bym bardzo wdzięczny jeśli ktoś podrzuci jak się do tego zabrać i z czym mogę mieć największy problem bo w sumie do zrobienia są aż 3 rzeczy. 

_20170209_091642.JPG

Zawartość dodana 10 minutes later

Koledzy posiada ktoś może fotkę,  który kabelek i gdzie trzeba dołożyć żeby odblokować FIS?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego jak zjade z trasy będę intensywnie się nad nim skupial :D

Jest może ktoś z okolic Nowego Tomyśla, Poznania który robił to w swoim aucie i miał by ochotę pomoc mi przy tych przeróbkach?  Będę bardzo wdzięczny i oczywiście zapłacę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz avanta czy sedana.Pytam dlatego bo manetka o nr  4E0953503B jest do sedana w avancie nie będzie sterowania tylną wycieraczką

Edytowane przez salamon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avant, faktycznie auto od którego brałem części było w sedanie,  o jakich nr potrzebował bym ta manetka? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sam tylko końcówka C czyli 4E0953503C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sporo tego w dziale sprzedam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego
Posiadam taka manetke, jeśli chcesz to możemy dobić targu

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile by miała ona przynieść :)?

Zawartość dodana 1 minute later

Skocze jeszcze zobaczyć czy nie mają  takiej tam gdzie kupiłem resztę części,  jeśli nie będą mieli napewno był bym zainteresowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem ceny i mniej więcej po 80 zł chodzą
Daj znać jak coś

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej :) pozdrawiam 

Zawartość dodana 12 minutes later

Koledzy podrzuci ktoś fotkę w którym miejscu i pod który pin podpiąć masę z kabelkiem do pełnego fisa bo z tego co czytałem to trzeba to zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba kolego pomyliłeś,lub żle zrozumiałeś.Wszystko zakładasz kodujesz i masz .Jedynie po tym zabiegu pojawi ci się na liczniku kontrolka informacyjna o braku płynu w zbiorniku spryskiwaczy więc masz dwie opcje

1 Kupujesz i montujesz czujnik poziomu płynu spryskiwacz - akumulator rozłączony - lub

2  W celu oszukania licznika 1-szy pin w niebieskiej kostce licznika podpinasz pod masę - akumulator rozłączony - lub

3 Jezdzisz ze świecącą kontrolką i udajesz że jej nie widzisz :grin:

Edytowane przez salamon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...