Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.6] A4, typ B5 , 95r. -> MOJE AUDI A4


Yshia

Rekomendowane odpowiedzi

A więc ja też się pochwalę. Narazie to początki - mam ją od niedzieli - ale i tak uważam że jest piękna :)

45ca4fe264be0580m.jpg

c63092c4ba75c4bdm.jpg

63e53e87c3ab7b93m.jpg

c0675c3d97d72054m.jpg

aa3c1708695d21d7m.jpg

1b0a5b43d775dcf1m.jpg

I jak wam się podoba? :)

/edit: chciałam dodać że zdjęcia robione komórką wczoraj, więc przepraszam za jakość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny, ładny, a zderzak masz od nowszego - cos bylo ?? ;) Do wymiany lampy tyl, lampy przod i boczne kierunki :razz: A no i z tymi szybami cos zrob - przyciemnij przednie bo wyglada jak dostawczy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yshia, kurde szukam cale zycie takiej dziewczyny jak Ty :oops: , ktora interesi sie motoryzacja, ale do tej pory jeszcze na taka nie trafilem. :sad:

A fureczka jak ta lala. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko daje rade ten sam rocznik co moj i w dodatku kolorek :mrgreen: ten kolor najladniejszy co?? :mrgreen: :mrgreen: ale lampki musisz zmienic zobacz mojego audik zdjecia z wymienionymi lampami w takim samym kolrze jak u Ciebie zobacz i ocen ehhe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam cale zycie takiej dziewczyny jak Ty :oops: , ktora interesi sie motoryzacja, ale do tej pory jeszcze na taka nie trafilem. :sad:

Mój drogi, widocznie źle szukasz :)

No ja bym jeszcze prosil o zdjecia wlascicielki :razz: :mrgreen: :oops:

Zobaczymy, zobaczymy.. :)

Fajniuchna,tylko ten silnik

Wiem, wiem.. Też kochałam silnik poprzedniego auta (2,8) ale: opłaty (maskara ile wychodziło za ubezpieczenie), no i ile to mi paliło podczas jazdy.. A że jeżdżę dużo i chętnie..więc musiałam znaleść coś ekonomicznego narazie - przynajmniej dopóki nie skończę studiów..

Poza tym trochę żal mi że to nie diesel, a benzyna. Fakt, nie zamarźnie zimą, itd.. Ale sentyment pozostaje.

Aha, jeśli macie jakieś propozycje co by w nim jeszcze zmienić na lepsze (najlepiej z konkretnymi przykładami:) ), to z chęcią wysłucham :mrgreen:

Zastanawiam się czy nie dać jaśniejszych nieco szyb z tyłu aniżeli te które mam teraz , i przy okazji przyciemnić przednie.. Czy zostawić tak, i sam przód zrobić?

A i macie jakieś dobre pomysły na lampy? Znazłam kilka ciekawych całkiem, ale może macie coś lepszego? :) Czekam... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdz na moje audi i znajdz a4 2 lifting autor szewczenko7 ten sam kolor co u Ciebie ale ze zmiana lamp :wink: moze akurat takie Ci sie spodobaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i macie jakieś dobre pomysły na lampy? Znazłam kilka ciekawych całkiem, ale może macie coś lepszego? Czekam...

Co do lamp to najlepiej oryginalne po 1 lub 2 lifcie, co do szybek - to wedlug mnie lepiej wyglada wszystkie szybki w jednakowym przyciemnieniu - ja tak mam, jakbys chciala zobaczyc - w dziale "Moja A4" gdzies tam znajdziesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć Soczewki do przodu od modelu po lifcie (od 99r.),na błotnik kierunki cleary,tył lampa po drugim lifcie , krótką spódniczke ,okulary i jazda na miasto :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtas-audi, jaki tam zderzak po lifcie :?: poprostu ma spryskiwacze :) bo przecież nowy ma połączone kratki na dole

Pikuś, właśnie znalazłeś ;)

no i na deser :)

Yshia, za***iste auto, ale wrzuć jakieś zdjęcia ze sobą na pierwszym planie :roll:

pochwal sie jak już coś tam porobisz i przedewszystkim czy Ci sie udało z przełącznikiem :twisted:

no i masz kozackie fele, najładniejsze na forum (zaraz po moich :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i masz kozackie fele, najładniejsze na forum (zaraz po moich )

Keżor juz sie nie podlizuj :mrgreen: A felgi zwykle - zadna rewelacja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtas-audi, jaki tam zderzak po lifcie :?: poprostu ma spryskiwacze :) bo przecież nowy ma połączone kratki na dole

)

Jasne zderzak najzwyklejszy z tego rocznika tylko z wodotryskiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie miłe słowa :) Jesteście świetni.. a mówią że faceci to szowiniści :mrgreen:

:mrgreen: Nad liftingiem pracuję.. szukam.. ale wiecie, nie chcę niczego zmieniać ot tak, hop siup, auto ma być dopracowane, a do tego trzeba chwili czasu i zebrania odpowiedniej wiedzy :cool: W najbliższym czasie zrobię kilka zdjęć wnętrza i tego co pod maską, wrzucę do skomentowania, no i dobrych porad.. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...