Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!


soolek

Rekomendowane odpowiedzi

A jak wyglada sprawa rozrządu w tych silnikach :mysli: łańcuch czy paski :chytry:

Beta = Lancuch . :hi:

Oprócz starych. Te miały paski.

U mnie już łańcuch.

Nie no bez przesady, stare czyli w 80 latach.

Twój to nowożytny CR...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem wadę tego samochodu :wallbash: Tak ku pokrzepieniu wyznawców Audi:

drzwi zamykają się mniej przyjemnie (odgłos) i głośniej niż w B5.

To samo centralny zamek - odgłos jak w Passacie B5 ;(

Kolejna sprawa, to nie mam gdzie położyć telefonu. Kupiłem jakieś Gecko ale to sie na ch... nadaje.

Trzeba szybko rezać BT :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem wadę tego samochodu :wallbash: Tak ku pokrzepieniu wyznawców Audi:

drzwi zamykają się mniej przyjemnie (odgłos) i głośniej niż w B5.

To samo centralny zamek - odgłos jak w Passacie B5 ;(

Kolejna sprawa, to nie mam gdzie położyć telefonu. Kupiłem jakieś Gecko ale to sie na ch... nadaje.

Trzeba szybko rezać BT :naughty:

Ku pokrzepieniu wyznawców Bmw... he he...

W B6 też centralny jest gorszy niż w B5. A jeśli chodzi o drzwi to bez przesady, może masz coś urwane lub lata w Twojej BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem wadę tego samochodu :wallbash: Tak ku pokrzepieniu wyznawców Audi:

drzwi zamykają się mniej przyjemnie (odgłos) i głośniej niż w B5.

To samo centralny zamek - odgłos jak w Passacie B5 ;(

Kolejna sprawa, to nie mam gdzie położyć telefonu. Kupiłem jakieś Gecko ale to sie na ch... nadaje.

Trzeba szybko rezać BT :naughty:

Ku pokrzepieniu wyznawców Bmw... he he...

W B6 też centralny jest gorszy niż w B5. A jeśli chodzi o drzwi to bez przesady, może masz coś urwane lub lata w Twojej BMW.

Tak i przebieg, pewnie składany z trzech itd.

Nie wszystko jest sprawą wieku, zaniedbania itd.

Drzwi u mnie zamykają się normalnie, prosto, brak jest jakichkolwiek otarć na zawiasach świadczących o złym spasowaniu lub rozregulowanym zamku. Plastiki nie skrzypią, są ciasne.

Porównaj sobie chociażby Passata B5 z Audi B5. Zauważysz wyraźną różnicę w odgłosie zamykania drzwi, pracy centralnego zamka.

Taka sama różnica jest niestety pomiędzy B5 a E46, na niekorzyść E46.

Widocznie ten typ tak ma.

Tak samo drzwi zamykały się w każdym egzemplarzu - zwróciłem na to uwagę podczas pierwszych oględzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi u mnie zamykają się normalnie, prosto, brak jest jakichkolwiek otarć na zawiasach świadczących o złym spasowaniu lub rozregulowanym zamku. Plastiki nie skrzypią, są ciasne.

Porównaj sobie chociażby Passata B5 z Audi B5. Zauważysz wyraźną różnicę w odgłosie zamykania drzwi, pracy centralnego zamka.

Taka sama różnica jest niestety pomiędzy B5 a E46, na niekorzyść E46.

Widocznie ten typ tak ma.

Tak samo drzwi zamykały się w każdym egzemplarzu - zwróciłem na to uwagę podczas pierwszych oględzin.

No ok, w mojej astrze, auto od nowego u mnie, nigdy nie otwierana tapicerka drzwi, coś się poluźniło w prowadnicy szyby i dawało pogłos przy zamykaniu, to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna sprawa, to nie mam gdzie położyć telefonu.

ja trzymam tam gdzie powinna być popielniczka, której u mnie nie ma, wersja dla niepalących :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamek centralny zamyka sie glosno bo jest elektryczny silownik . Robi PLUM!! tak samo jest b6 b7 i b8 w b5 jest pneumatyczny (pompa otoczona jest gabka) i zamyka sie bezszelestnie !!

Tyle w temacie glosnych zamkow.

Co do zamykania drzwi w E9x tez sie inaczej zamykaja niz w B6 . sa lekko glosniejsze jakby ale zamykaja sie przyjemnie. W b8 zamykaja sie podobnie jak w E9x. W B5 zamykaja sie duzo glosniej niz w B6 .

[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 15:05_________________________________________________

Kolejna sprawa, to nie mam gdzie położyć telefonu.

ja trzymam tam gdzie powinna być popielniczka, której u mnie nie ma, wersja dla niepalących :good:

ja tez tu trzymam . albo w kieszeni bo mam BT :tongue4: :tongue4: :tongue4:

e9x ma fajny schowek pod wlacznikiem swiatel wyscielony filcem bardzo przyjemny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna sprawa, to nie mam gdzie położyć telefonu.

ja trzymam tam gdzie powinna być popielniczka, której u mnie nie ma, wersja dla niepalących :good:

Ja stety mam dużą navi, więc schowek pod radiem/klimą odpadł, a w popielniczce siedzi obecnie grucha :decayed: od CB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, jeden ważny argument ZA (za takim autem):

wracając z grodu Kraka tylko raz użyłem długich, żeby popędzić jakiegoś marudę; reszta spie... jak tylko pojawiałem się na horyzoncie :polew:

mafii każdy się boi :polew:

piekny avancik-m pakiet piekna sprawa :hi:

oby grzecznie służyła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, jeden ważny argument ZA (za takim autem):

wracając z grodu Kraka tylko raz użyłem długich, żeby popędzić jakiegoś marudę; reszta spie... jak tylko pojawiałem się na horyzoncie :polew:

mafii każdy się boi :polew:

To prawda.

Dzisiaj zajechałem na wulkanizację wymienić wentyl w dojazdówce.

Jak po zakończonej robocie otworzyłem bagażnik (czarne szyby), to chłopak wrzuciłe koło i powiedział, że nic nie płacę :naughty:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, jeden ważny argument ZA (za takim autem):

wracając z grodu Kraka tylko raz użyłem długich, żeby popędzić jakiegoś marudę; reszta spie... jak tylko pojawiałem się na horyzoncie :polew:

mafii każdy się boi :polew:

To prawda.

Dzisiaj zajechałem na wulkanizację wymienić wentyl w dojazdówce.

Jak po zakończonej robocie otworzyłem bagażnik (czarne szyby), to chłopak wrzuciłe koło i powiedział, że nic nie płacę :naughty:

:polew:

Oni chyba wolą sedany od kombi...

Trudniej opuścić bagażnik i nie widać, że ktoś w nim jest.

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna sprawa, to nie mam gdzie położyć telefonu.

ja trzymam tam gdzie powinna być popielniczka, której u mnie nie ma, wersja dla niepalących :good:

Ja stety mam dużą navi, więc schowek pod radiem/klimą odpadł, a w popielniczce siedzi obecnie grucha :decayed: od CB.

ja też mam navi i właśnie miejsce po popielniczce to jedyne miejsce oprócz podłokietnika :decayed:, gdzie mogę położyć fona :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka :kox: m pakiecik wszystko git...

nie rozglądałeś się może za 3.0d 204km? spory zapas mocy a spalanie ok. 8 litrów :)

roznica w cenie , dodatkowo roznica w eksploatacji , malo tego ...trudno znalesc dobre e46 330d :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałem co było, nie miałem za dużo czasu na szukanie samochodu.

Gdyby się trafiłao 3.0 to byłoby 3.0.

Już lepiej jeździ niż poprzednie auto, po programie będzie jeździło jeszcze lepiej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash:

Sprawdzenie ciśnienia w oponach zajęło mi dzisiaj 20 minut!

Przekręcić znaczek, odchylić, włożyć kluczyk, ściągnąć dekielek, odkręcić nakrętkę wentyla, podpiąć kompresor - następnym razem muszę zrobić jakiś tutorial, żeby zapamiętać.

Ale mina kolesia w wulkanizacji bezcenna, jak zobaczył gdzieś schowane są wentyle :decayed:

Dla zainteresowanych - spalanie po mieście nadal 6,7. A że ostatnio trochę padało, więc DSC parę razy wyłączyłem, aby sprawdzić, czy to auto umie jeszcze bokiem pojechać. Umie :decayed:

Zimo! Przybywaj!

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimo! Przybywaj!

:kox:

czekaj no jeszcze lata nie było :kox:

ale w zimie to żadne Q szans na latanie bokiem nie będzie miało :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych - spalanie po mieście nadal 6,7

nie wiem jak Ty to robisz :shocked: :shocked: , ja mam ciut nowszy motor (ostatni z seri M47) na 225 z DPF'em i takie spalanie to dla mnei abstrakcja ...chyba ze to wynik z komputera ?? , bo przed jego regulacja tez mi pokazywal 6.7-6.9 (zanizal o 0.9 l). Teraz pokazuje 7.6-7.7 A jezdze 30-40% miasta 60% trasa ale bardzo szybko bo autostrada .

Jak dla mnie wynik Twoj jest niepojety :naughty: . No nic musze sprawdzic zapchanie DPF'a moze to on tak trzyma :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...