Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:siema: w ten ujowy dzień :kwasny:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie mam problemy z moją a4 AWX 1.9 TDi szukam chętnej osoby która może zrobić logi, to chyba najskuteczniejsza metoda dojścia do tego co jest grane, sam sobie nie poradzę jestem noga w tych sprawach poratujcie:D dzięki

Opublikowano

:siema:

mgr. Bosse gratulacje :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

pany wezmie ktos vaga na spota?? bo jeszcze nie podlaczalem :a4fan: od zakupu i chcialbym zobaczyc jakie bledy pokaze, bedę bardzo wdzięczny :)

Opublikowano

mgr. Bosse gratulacje :hi:

mgr inż. :decayed: czyli mozesz gówno robić i nieźle żyć :gwizdanie:

ale pogoda świetna :sick3:

Opublikowano

pogoda zawsze jest dobra, trzeba się tylko umieć przystosować :naughty:

na pewno wiesz co najlepiej robić w taką pogodę :naughty: :naughty:

_________________________________________________

Robert ledy świecą, błędów nie wywalają, spryski mega :kox:, ale najważniejsze lampy w końcu nie parują, nareszcie :kox: :kox: :kox:

nie ma jak dobrze kitować :polew: :polew: :good: :good:

Opublikowano

Ogr wiem co robić w taka pogode, szkolić sie :decayed:

tez chce te żaróweczki ,Robert pamiętasz kiedyś Ci tez załatwiałem :wink4:

Opublikowano

Jak tam spot :?:

Właśnie wstałem i chyba sie już nie wyrobię :decayed:

Opublikowano

Ogr wiem co robić w taka pogode, szkolić sie :decayed:

uczyłeś się 5 lat, odpocznij trochę :drunk:
Opublikowano

człowiek uczy sie całe życie :gwizdanie: i całe życie :drunk:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 20:44_________________________________________________Panowie sprzedaje swoją B6 bo mam na oku B7 w dobrej cenie :gwizdanie:

Opublikowano

Boseron gratuluję Twojej Osobie :good:

Opublikowano

człowiek uczy sie całe życie :gwizdanie: i całe życie :drunk:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2010, 20:44_________________________________________________Panowie sprzedaje swoją B6 bo mam na oku B7 w dobrej cenie :gwizdanie:

Pan mgr inż. to już b6 nie wypada :naughty:

Opublikowano

Co do auta to mam Paska 8.5 miesiąca i Panowie nie dołożyłem ani grosza jeśli chodzi o jakiekolwiek części z tytułu awarii, po zakupie wymieniłem tylko filtry i olej i wymiata. Jestem za***iście zadowolony. Nie ma to jak dopłacić i kupić igłę niż później dokładac i się denerwować

Opublikowano

Jak tam spot :?:

Właśnie wstałem i chyba sie już nie wyrobię :decayed:

Już po spocie więc sie nie fatyguj :tongue4: frekfencja mała, 4 osoby były

Opublikowano

frekfencja mała, 4 osoby były

:blink:

Opublikowano

Co do auta to mam Paska 8.5 miesiąca i Panowie nie dołożyłem ani grosza jeśli chodzi o jakiekolwiek części z tytułu awarii, po zakupie wymieniłem tylko filtry i olej i wymiata. Jestem za***iście zadowolony. Nie ma to jak dopłacić i kupić igłę niż później dokładac i się denerwować

nex dzięki, odnośne tematu samochodu to ja też nie dołożyłem ani grosza od 2 lat bo tyle mam b6 a chce ja wymienić na b7 bo mam okazje kupic w dobrej cenie i jej stan oceniam na jeszcze lepszy niz mojej, przebieg ma ori bo sprawdzałem w ASO

Opublikowano

:hi: :hi:

Łukasz gratki :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Boseronek a co to za B7mka :decayed:

Opublikowano

Jak tam spot :?:

Właśnie wstałem i chyba sie już nie wyrobię :decayed:

Już po spocie więc sie nie fatyguj :tongue4: frekfencja mała, 4 osoby były

frekfencja mała, 4 osoby były

:blink:

bez komentarza :-(

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.