Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Boseronek , stary wyga i nie użył opcji szukaj na forum :gwizdanie: temat wałkowany kilkanascie razy :cool1:

Wreszcie burza :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie krótka :(

no myślałem że chociaż z 30 min poleje a tu lipa :cool1:

cały mokry jestem z tego zaduchu ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis naprawiłem wycieraczki chodzą super az miło ale spędziłem przy tym 6 godzin, ale najgorsze jest to ze pomimo cięzkich przygód typu skrzywienie gwinta w sworzniu( prałem po nim młotkiem bo nie chciał wyjść) to pękła mi szyba przednia jak sie wkurwiłem i docisnąłem wycieraczke :wallbash: tak że szyba do wymiany- naszczęscie mam AC autoszyba więc będzie za free. jak komus sie zapieką sworznie to teraz już służe pomocą. to nie takie łatwe wcale.

super ze troche pada i wieje- chciałem spać na balkonie ale komary nie pozwalają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: witam wszystkich[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 21:40_________________________________________________Kerczi czyżbyś był zawalony gratami :cool1: bo coś Cię nie widzę?

Nie tylko Ty :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 10:56_________________________________________________

:hi: :hi:

I Czesio akceptuje tak wczesną porę powrotu? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseronek to fajnie że Ci się udało tylko szkoda że kosztem szyby :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pany

dzis naprawiłem wycieraczki chodzą super az miło ale spędziłem przy tym 6 godzin

łączę się w bólu sam wczoraj montowałem klimę w gabinecie i mało nie zszedłem :heat: bo terminy u montarzystów tygodniowe :confused4: to nie jest pogoda do roboty

ale najgorsze jest to ze pomimo cięzkich przygód typu skrzywienie gwinta w sworzniu( prałem po nim młotkiem bo nie chciał wyjść) to pękła mi szyba przednia jak sie wkurwiłem i docisnąłem wycieraczke :wallbash: tak że szyba do wymiany- naszczęscie mam AC autoszyba więc będzie za free.

no Boseron możesz się zdziwić jak pojedziesz do ubezp. Kerczi właśnie opowiadał ostatnio na spocie jak sobie szybkę załtwił przy próbie zdjęcia lusterka i na AC stwierdzili że szyba mu się nie należy do wymiany spytaj go to Ci wytłumaczy jak musi być szyba "przygotowana" do oględziń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wreszcie w domu zamiast 30 stopni to 27.75 :naughty: :naughty:, ale przynajmniej jest czym oddychać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich :hi:

nex dzieki jeszcze raz za ogarnięcie tematu, choć gość nie napisał wszystkiego bo problemów jest więcej niz w tym temacie, ale skoro mi zbyt wcześnie zamknęli moderatorzy temat to niestety nie moge sie podzielić własnymi doświadczeniami z wymiany :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

w końcu wstałeś śpiochu :decayed:

ciężka noc była :naughty:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 12:19_________________________________________________na twoim miejscu wybrałbym chorwację :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

strasznie krótka :(

no myślałem że chociaż z 30 min poleje a tu lipa :cool1:

cały mokry jestem z tego zaduchu ;(

30m :?:

Ja byłem na rynku pod parasolami i lało chyba z 3h, jeszcze porwało jeden parasol bo taka była zawirucha, centralnie przeszło nad rynkiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...