Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: ależ mam roboty, kur... mać :rant:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czesc wszystkim,Ale fajnie w koncu malo spamiku :kox: A co z pilka??

Opublikowano

Czesc wszystkim,Ale fajnie w koncu malo spamiku :kox: A co z pilka??

piłka chyba 25 ale niech się wypowiedzą ci co są bardziej w temacie, adi do ciebie :gwizdanie:
Opublikowano

:hi: ależ mam roboty, kur... mać :rant:

nie tylko Ty... mnie wlasnie poinformowali, ze uczestnicze w targach arch-bud ... na szczescie nie w weekend jak bedzie Wisla :przebiegly:

Opublikowano

Kur..a wszystko sie kreci zaraz kolo weekendu w Wisle,Ciekawe czy poprawki egz nie bede mial w tym terminie :wallbash: oby nie

Opublikowano

:hi: ależ mam roboty, kur... mać :rant:

nie tylko Ty... mnie wlasnie poinformowali, ze uczestnicze w targach arch-bud ... na szczescie nie w weekend jak bedzie Wisla :przebiegly:

no na całe szczęście, zlot bez ciebie nie byłby tak.......kolorowy :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Kur..a wszystko sie kreci zaraz kolo weekendu w Wisle,Ciekawe czy poprawki egz nie bede mial w tym terminie :wallbash: oby nie

nie kracz lepiej :tongue4:

Opublikowano

adi, zrób osobny temat z listą

Opublikowano
  • Autor

Witam Pany.... Ja pierdziele sie zjeździłem dzis po lekarzach.... paluszek siny ale nie złamany :th: chyba mocno stłuczony co do piłki hm....jak sie wyleczy paluszek to bede jak nie to tez bede postoje na bramce :naughty:

Opublikowano

Cuber a co z głowa?

Opublikowano

Adi ja też mam kontuzję także w ten poniedziałek odpadam, ale od nastepnego jak najbardziej :wink4:

Opublikowano

Cuber a co z głowa?

Buhahahahaha :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Cuber a co z głowa?

boli..... ;(

Opublikowano

Cuber a co z głowa?

boli..... ;(

idź k**wa do lekarza, lepiej teraz dowiedzieć się że jest ok niż potem..... sam wiesz jak jest.
Opublikowano

Cuber a co z głowa?

boli..... ;(

idź kurfa do lekarza, lepiej teraz dowiedzieć się że jest ok niż potem..... sam wiesz jak jest.

później cię do kobierzyna zamkną prawko wezmą i kto na spoty będzie jeździł :gwizdanie:

przeniesiemy spoty do kobierzyna :przebiegly:

Opublikowano

przeniesiemy spoty do kobierzyna

lepiej nie, kilka osób mogło by tam zostać na zawsze :decayed:

Opublikowano

Panowie nie nabijajcie się z biednego Vipa, to nieładnie :no4: zwłaszcza jesli chodzi o zdrowie.

Opublikowano

Cuber a co z głowa?

boli..... ;(

idź kurfa do lekarza, lepiej teraz dowiedzieć się że jest ok niż potem..... sam wiesz jak jest.

później cię do kobierzyna zamkną prawko wezmą i kto na spoty będzie jeździł :gwizdanie:

przeniesiemy spoty do kobierzyna :przebiegly:

Wtedy to juz byłby cyrk na kółkach :polew:

Opublikowano

Witam Pany.... Ja pierdziele sie zjeździłem dzis po lekarzach.... paluszek siny ale nie złamany :th: chyba mocno stłuczony co do piłki hm....jak sie wyleczy paluszek to bede jak nie to tez bede postoje na bramce :naughty:

http://www.cmlim.pl/

A próbowałeś u nich ? Jak chcesz płacić to może zadzwoń do nich i się dowiedz, może Ci coś pomogą.

Opublikowano

No 27,02,08 dostalem termin na mody w mojej niuni,doczekac sie nie moge az odbiore zrobione auto :naughty: A co tu znowu taka cisza,załoba jest czy co??Juz wiem wszyscy pojechliscie do kobierzyna :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.