Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: z rańca

Witam panowie i panie jeśli są :D

Mam małą prośbę do was jeśli jest to możliwe.

Upatrzyłem sobie na allegro a4 z Krakowa właśnie. W ramach oszczędności chciał bym poprosić któregoś z was czy dało by radę zobaczyć w jakim stanie jest dane autko czy warte jest swojej ceny.

Tu jest aukcja

http://otomoto.pl/audi-a4-1-8t-quattro-avant-C20800777.html Jeśli znajdzie ktoś chwilkę to będę bardzo wdzięczny :D i zapewne jak ktoś z łodzi coś sobie upatrzy to możecie na mnie liczyć.

Pozdrawiam

ale co dokładnie oglądnąć wizualne ?? bo na B5 to ja się nie znam .Jeśli koleś pracuje tam gdzie robił foto to mogę podjechać oblukać.Ale żadnego sprzętu do mierzenia lakieru i vaga nie mam

Jeśli to jest Al.Pokoju koło Peugeot'a to ja z miernikiem lakieru też mogę podjechać, ale na autach znam się otyle o ile :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Widzialem sedana i nie powalil mnie wygladem specjalnie jakos. Mam nadzieje ze Avant robi lepsza robote.

nowe 3.0TDI masz na mysli 313 koni ?

zalezy z której strony patrzysz :cool1:

tak 313 km

co do wygladu nowego A6... po A4 i A8 i A7 i A5 ... wyglada bardzo podobnie , zmiany sa na tyle male ze auto nie powoduje OH AH ... co innego jak pierwszy raz widzialem A5. Dlatego mowie nie powala . Ladny zgrabny sedan.

Cuber jak w srodku ? bo Turdzi pisal ostatnio ze "dziwnie" sie tam siedzi ... nie ma tego specificznego przytulenia kierowcy .

ciekaw jestem bardzo tego silnika... BMW wsumie dlugo ma ten motor juz , teraz jego 3cia wersja sie pojawila (bylo 272 i 286) w F10 tez 313 koni.

p.s. Halama pozamiatal co niektorych raperow z polskiej sceny :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mowie nie powala . Ladny zgrabny sedan.

Cuber jak w srodku ? bo Turdzi pisal ostatnio ze "dziwnie" sie tam siedzi ... nie ma tego specificznego przytulenia kierowcy .

A ja pisze o AVANCIE :) dla mnie cud malinka w wersji S-line ( jedynie narazie na fotkach ) bo w Salonie mają zwykłe 3,0 TDI

co dośrodka to ilu użytkowników tyle opinii :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie i panie jeśli są :D

Mam małą prośbę do was jeśli jest to możliwe.

Upatrzyłem sobie na allegro a4 z Krakowa właśnie. W ramach oszczędności chciał bym poprosić któregoś z was czy dało by radę zobaczyć w jakim stanie jest dane autko czy warte jest swojej ceny.

Tu jest aukcja

http://otomoto.pl/audi-a4-1-8t-quattro-avant-C20800777.html Jeśli znajdzie ktoś chwilkę to będę bardzo wdzięczny :D i zapewne jak ktoś z łodzi coś sobie upatrzy to możecie na mnie liczyć.

Pozdrawiam

ale co dokładnie oglądnąć wizualne ?? bo na B5 to ja się nie znam .Jeśli koleś pracuje tam gdzie robił foto to mogę podjechać oblukać.Ale żadnego sprzętu do mierzenia lakieru i vaga nie mam [br]Dopisany: 13 Październik 2011, 08:25_________________________________________________

Witam Panowie Szlachta!

Czy ktoś coś pomoże odnosnie prawego boczka bagażnika w A4 B6 Avant czy podejdzie mi tam boczek z B7? wizualnie sa bardzo podobne(różnią sie tylko gniazdem zapalniczki), ale czy bedzie pasować??

Karol ma rację pasi bez problemu :wink4:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 08:25_________________________________________________

Ehhh jutro spocik a po nim kielbaski :kox: :kox: :kox: już bym zjadł taką kiełbache hehehehe[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 00:24_________________________________________________ups to już dzisiaj spocik :decayed:

o której pod Halą jesteście :mysli:

Chodzi mi ogólne sprawdzenie. Czy nie bije ciśnienia do zbiorniczka przelewowego.Czy nie wali spalinami z w/w zbiorniczka. Czy pod korkiem wlewu oleju nie ma masła(kawy). Jakie ma poziomy płynów. Wizualnie jak wyglądają tarcze klocki. No i oczywiście jak jeździ, czy nie ma jakiegoś mulenia na którymś biegu itd. Jak się włączy wszystkie odbiorniki elektryczne światła jakiś klime nawiew itd czy nie ma jakichś dużych spadków napięcia czy silnik nie siada jakoś mocno na klimie. Takie ogólne czy samochód na pierwszy rzut oka jest sprawny.

Jak obczaisz i będzie ok to będę się tam wybierał zle z VAG-iem i najprawdopodobniej znajomym mechanikiem :D

z góry dziękuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

:hi:

Pany, potrzebuję namiary na jakiegoś radcę podatkowego.

Jakby ktoś kogoś znał to będę baaardzo wdzięczny :)

a jaka sprawa ? pv

Potrzebuję rady w sprawie formy opodatkowania :)

A na co i o co mam mieć focha ?

no bo się przez tydzień nie oddzywasz :tongue4:

Nie wiem, może. Nie zastanawiałem się nad tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze Was chłopaki kiedyś odwiedzić tylko ciężko mam sie zebrac troszke daleko mam do Was

ile masz km?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...