Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

A mnie za pół roku kończy się abonament. Zobaczę wtedy jak te oferty Pleja, Ti Mobajl i Plusa są wiarygodne, ile mają kruczków, ile haczyków, co jest drobnym druczkiem i wtedy najprawdopodobniej znowu podpiszę umowę z Orange :decayed: Co firma to firma :thumbup1:

To ile Ty tych abonamentów bierzesz że ich tak lustrujesz ? :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktoś czasem zbędnych klocków hamulcowych przednich do B6 (tarcza 288, stan żeby cokolwiek było okładziny). Okazało się że wewnętrzne się pokończyły podczas gdy zewnętrzne jeszcze są nie najgorsze. Rozważam swap na 312 lub 321 ale tymczasowo póki bym gratów nie zebrał pasuje coś zapodać i nie bardzo opłaca się kupować nowych.

ja mam 288 używane ale od B7 jezeli jest to samo to Ci dam za free

Bardzo chętnie, myślę że to to samo, jak możesz weź na spot bo już na blachach jeżdżę :wallbash: Jakoś się zawiesiłem jak kontrolka wyskoczyła i zbadałem tylko że zewnętrzne klocki są jeszcze ok a teraz się okazało że te wewnętrzne to już lipa

---------- Post added at 10:21 ---------- Previous post was at 09:50 ----------

jesli zastanawiasz sie nad swapem na 312 to u mnie pelny zestaw lezy w piwnicy od 1 kwietnia zeszlego roku. puszcze to tanio bo mi miejsce zajmuje.

Pisz co tam masz dokładnie, tylko przód czy tył też? Ja narazie sprawę rozpatruję jakie to koszty i jakie zyski :-) Pasowałoby też sprawdzić czy wejdzie na to felga 16" bo mam takie zimówki a raczej większej na zimę nie chcę.

---------- Post added at 10:30 ---------- Previous post was at 10:21 ----------

Kornacki też powinien dostać za swoją głupotę

PoRD Art. 45.

1. Zabrania się:

3) otwierania drzwi pojazdu, pozostawiania otwartych drzwi lub wysiadania bez upewnienia się, że nie spowoduje to zagrożenia bezpieczeństwa ruchu lub jego utrudnienia;

Jakoś Socha jak wysiadała to się zmieściła przy o połowę mniej otwartych drzwiach a on otwarł jakby traktorem do stodoły miał wjechać wraz z wozem i kozą na powrozie

---------- Post added at 10:37 ---------- Previous post was at 10:30 ----------

Starczyłaby np T czwórka czy Caravelle 8-9 miejscowe :thumbup1: Poza tym ja wolę za kierą niż w fotelu prezesa :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie za pół roku kończy się abonament. Zobaczę wtedy jak te oferty Pleja, Ti Mobajl i Plusa są wiarygodne, ile mają kruczków, ile haczyków, co jest drobnym druczkiem i wtedy najprawdopodobniej znowu podpiszę umowę z Orange :decayed: Co firma to firma :thumbup1:

Ja Wczoraj zamówiłem nowego "SIM"-a z nowa ofertą ;) Zobaczymy jak to bedzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

a ja tam zostaje w Play bo jestem z ich usług zadowolony i nawet jak mam płacić 79 zł a nie 75 zł to te 4 zł czasem lepiej dopłacić do sieci z której jesteśmy zadowoleni..... Każdy ma inne przyzwyczajenia

chociaż zobaczycie ze skoro juz weszły takie oferty to za jakiś czas firmy będą juz tylko schodzić z abonamentu i wszystko bedzie za free i to jest zdrowa konkurencja :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseronek dzieki za wczorajszy meczyk :)

Wygralismy 4-2 z Coca Cola :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też dziękuje Cuberek :)

bo było naprawde dobrze, wiadomo pare błędów w obronie ale do dopracowania, myśle ze skład tez był dobry choć pewnie przdałoby sie ze dwóch na zmiane ,

biorąc pod uwage ze Cola grała z zapasem 2 zawodników to jesteśmy the best :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli zastanawiasz sie nad swapem na 312 to u mnie pelny zestaw lezy w piwnicy od 1 kwietnia zeszlego roku. puszcze to tanio bo mi miejsce zajmuje.

Pisz co tam masz dokładnie, tylko przód czy tył też? Ja narazie sprawę rozpatruję jakie to koszty i jakie zyski :-) Pasowałoby też sprawdzić czy wejdzie na to felga 16" bo mam takie zimówki a raczej większej na zimę nie chcę.

mam przod 312mm, caly komplet. Tarcze, klocki, oslony, zaciski, jarzma. Calosc juz od ponad roku lezy u mnie w piwnicy w pudelkach. Tarcze pewnie troche sie zasyfily ale mysle ze to kwestia przelecenia papierem sciernym zeby sie wyczyscily. Zestaw wchodzi pod felge 16''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam ja mam swap na 320mm i felga 16 ori alu wchodzi bez problemu to do 312 tez wejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który dzisiaj z rana około 9 na Stella-Sawickiego (jak się jedzie w kierunku M1) najpierw na Bora po chamsku wtrynił się na prawy pas nie chcąc grzecznie czekać w kolejeczce, a potem jak go dopadłem to na mega kompleksie trzymał się lewego i za cholere nie chciał ustąpić mocniejszej kobyle, kopcąc tak z TDIka, że w pewnym momencie musiałem zjechać na prawy pas i jak się zbliżyłem to na lekkim łuku pod wpływem zbyt dużej prędkości i rozklekotanej furze wtrynił mi się na 1/5 prawego pasa?

a4 B6 kombi czy tam avant, grafitowy brak oznakowania jedynie T D I (I na czerwono) ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez będe napewno na Spocie ale około 20-stej dopiero.

LUC myślalem ze piszesz o mnie na poczatku hahahaha Bo jechałem dokładnie około 9 tej rano Stelli Sawieckiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest szansa aby ktos mi pomogl zamotowac nowy modul i tempomat do mojego samochodu ? :confused4: Oczywiscie odplatnie. dzis mechanik probowal mi to zrobic ale polegl. Pilnie szukam poniewaz jestem w polsce tylko do konca swiat, a bardzo chcialbym to zrobic. :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest szansa aby ktos mi pomogl zamotowac nowy modul i tempomat do mojego samochodu ? :confused4: Oczywiscie odplatnie. dzis mechanik probowal mi to zrobic ale polegl. Pilnie szukam poniewaz jestem w polsce tylko do konca swiat, a bardzo chcialbym to zrobic. :embarrassed:

jak masz wszystko załozone to vag kabel i mozna podziałac , kiedys robiłem to u siebie, Kerczi tez powinien wiedziec ..... a jak cos to dam Ci namiar na goscia co Ci to w 15 min zaadoptuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber

Nie.... to nie była czarna b8 :D tylko lekko rozklekotana B6 grafitowa... nie patrzyłem na numery ani ramkę, ale raczej to nie był klubowicz..

Tak mi podniósł ciśnienie, że po pół roku przerwy wywaliłem posta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...