Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Cuber mówił że ma kogoś znajomego w tym ośrodku, więc może ten ktoś mu zrobił dobrą cenę. Jeżeli jest zarezerwowane to OK. Jak przyjedziemy to Cuber załatwi z kim trzeba by było za 100 - chyba że ja źle zrozumiałem.

Panowie mogę dzwonić do tego gościa co Cuber mówił tylko ważne pytanie czy chcecie robić grilla dla 6 osób bo w tej chwili tylu nas jest.

Jeśli wszyscy są na tak to dzwonię do niego i nas umawiam albo zostajemy z tym domkiem co Boseron załatwił.

A co? Grill dla 6 osób to nie grill? Ja dalej nie wiem czy robić te szaszłyki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

j

Transit chyba będzie ale on koińczy prace o 19 tej i dopiero będzie pod komem, Lenox ? ktoś dzwonił ? a reszta Michał co z Tobą ? Fantowski ? Ruks? pytam o tych co mogą ? Chłopy dawać dawać

Panowie ja odpadam, Pablo już pisał że rano ruszam w drogę :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej nie wiem czy robić te szaszłyki...

Możesz szykować, działamy w domku o którym Boseron wspomniał.

Zgadaj się z jarko co do taryfy i przyjedźcie po mnie po drodze, Cuber może się z nami weźmie albo sobie sam dojedzie na miejsce.

Jest nas 7 bo jeszcze prawdopodobnie Lennox będzie, rozmawiałem przed sekundą z nim :)

Oby tylko pogoda dopisała.

Ok idę kupić prowiant :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo dzwonic trzeba do tego goscia od Cubera bo on nam załatwi domek za 100 zł, normalny koszt to 150 zł, rozmawiałem przed chwila z Cuberem mamy mu dac znac co i jak bo nie ma netu do 19 tej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko już nagrane dzwonilem do gościa i mamy domek za 100zł.

Lennox i Cuber podjadą ok 20:00 na samo miejsce a my z jarko i elektrofingerem przewiezieni grilla pod tesco gdzie będzie czekał na nas Boseron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło padać cholera, będzie trzeba rozkminić grilla w domku:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pogoda nie za ladna bedzie musicie sobie garaz znalezc i w garazu grillowac :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nex => :wink:

coś nie tak?? :naughty:

jak można robić program bez hamowani? Przecież przed robieniem programu trzeba sprawdzic jak i co jest w serii ... no ale przecież wiesz lepiej . Pisał Cuber z pablo koma na grillu

Jak możecie to wpadajcie jest ekipa i leje się % :kox: Napisane przez PABLO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nex => :wink:

...

Jak możecie to wpadajcie jest ekipa i leje się % :kox: Napisane przez PABLO

Na zdrowie :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrowie tam ludziska!!

Pozdrawiamy :banan:

---------- Post dopisany at 02:56 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ----------

Na zdrowie :wink::decayed:

Themon widzę Cię na następnej popijawie:naughty:

Jarko szalał na grillu:grin::decayed:

Ją z Cubrem właśnie przyjechaliśmy.

Dzięki panowie za spontana :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nex => :wink:

coś nie tak?? :naughty:

jak można robić program bez hamowani? Przecież przed robieniem programu trzeba sprawdzic jak i co jest w serii ... no ale przecież wiesz lepiej . Pisał Cuber z pablo koma na grillu

A kto powiedział że nie będziemy hamować??będzie trzeba jechać do Niepołomic - rzut beretem, pisałem już o tym kilka stron wcześniej. Takie dostałem od Daniela info.

Tu jest ta hamownia Auto Serwis | Termanowscy. Jak zrobi mi z hamowaniem za 700zł to czego chcieć więcej. Boseronik dam Ci rano znać dokładną cenę z hamowaniem i potwierdzisz bądź odrzucisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry Panowie !

dziekuje wszystkim obecnym za gilika, imprezka bardzo udana i fajnie ze potrafimy sie skrzyknąć i zorganizoować na szybko.....

Jarko ales molestował z tym fanklubem :wink: nic tylko 19,19 i 19,19 za miesiąc :wink:

Panowie przepraszam ze zmyłem sie o 1 ale na 7 rano do pracy miałem i troche snu sie przydało ,

Nex zorientuj sie jak z hamownią czy wliczona w cene programu bo mam inne propozycje do rozpatrzenia i sie nad tym powaznie zastanawiam.

Tak czy tak pojade z Tobą w poniedziałek i zobacze jak wirusują Twoją furmanke i przemysle temat na spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko ales molestował z tym fanklubem :wink: nic tylko 19,19 i 19,19 za miesiąc :wink:

Molestowałem, a Ty nawet nie zapamiętałeś... 19,50 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Dzięki za grilla było śmiesznie :decayed:

---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------

Witam! Jak tam Pany żyjecie? :decayed:

No ja dopiero wstałem:grin:

---------- Post dopisany at 16:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ----------

"tam ludzie giną?" :polew: "idzie w tą stroną haj, aa idzie do d*py" :polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...