Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzień dobry :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

koledzy te spoty są aktualne? w ten czwartek również(jutro)? moge przyjechac na obcych blachach bo nowy w miescie jestem?????:naughty:

Opublikowano
koledzy te spoty są aktualne? w ten czwartek również(jutro)? moge przyjechac na obcych blachach bo nowy w miescie jestem?????:naughty:

aktualne zapraszamy :wink::thumbup1:

Opublikowano
właśnie ufundowałem mojej turbince akcje pt. odmulanie :decayed: dawno mój kolekot tak w piczke nie dostał :banan: bo już od tej jazdy na krótkich dystansach zaczęło się VTG zapiekać i biło zadużym ciśnieniem

jaj mam tak codziennie :naughty:

---------- Post dopisany at 08:52 ---------- Poprzedni post napisany at 08:51 ----------

Wąski i jak z tym gościem? wiesz coś?

ja mam tak ciężki tydzień w pracy że dawno takiego nie miałem...:kwasny: w nocy wyjazd na dolny slask.. mam nadzieje ze zdarze wrocic na spota :decayed:

wybudzony ze śpiączki farmakologicznej stan nadal ciężki :confused4:

no to bardzo nieciekawie :kwasny:

Mistrzu potrzebuje poduszkę pod skrzynię biegów... masz może?

pozdrowienia Panowie z dolnego śląska

Opublikowano

dzieki:wink: na nastepny moge przywiezc laptopa z vagiem jakby ktoś coś :decayed:

Opublikowano
koledzy te spoty są aktualne? w ten czwartek również(jutro)? moge przyjechac na obcych blachach bo nowy w miescie jestem?????:naughty:

Przywieź kubełek KFC taka nasz tradycja dla nowych :kox::decayed:

---------- Post dopisany at 14:07 ---------- Poprzedni post napisany at 13:31 ----------

Back home on Friday - YouTube

Tak niektórzy pierwszy raz jadą na spota jak im się spieszy :decayed:

Opublikowano
Tak niektórzy pierwszy raz jadą na spota jak im się spieszy :decayed:

A gdzieś ten filmik był podpisany: tak jadę do mojej dziewczyny kiedy zadzwoni że jest sama w domu...

Opublikowano
  • Autor

No mam nadzieję ze na jutrzejszym spocie troszke ludzi się pojawi :)

Opublikowano

4967c333ae38d49a6c9e23160ee10e14_original.jpg?1352835924=

---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ----------

Kto wpada na turniej Fify do mnie :decayed:

Opublikowano

Jutro nie dam rady, ale za tydzień wpadam (chyba, że koledzy z KR nie lubią kierowców z blachami KBC??) :D

Opublikowano

PABLO :facepalm:

Opublikowano
PABLO :facepalm:

A ty co, nie grałeś z nami w turniej to nie wiesz jaki jest klimacik :naughty:

AUDI CENTRUM WROCŁAW SP. Z O.O., Audi RS3 340KM S TRONIC SALON PL BLACK - otoMoto.pl

Brawo dla osoby która konfigurowała tą RS3 - bez nawi:facepalm:

Opublikowano

Pablo, były wersje RS2 w których nie było nawet klimy. Kupowali taka wersje ludzie których interesowała jak najmniejsza masa auta. Może ta jest z kraju gdzie audinie miało map to na co komu taka navi?

Opublikowano

RS2 nie ma co porównywać bo to inna generacja i rasowy środek jak również zero wypasu więc stąd moja opinia.

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-147/sprzedam-audi-a4-avant-1-9-bke-243223/#post2987708

miodzio co to ma być z tym przebiegiem co prezes zapodał??? :whistling:

Opublikowano
duze_tylki_122.jpeg
Opublikowano

Pablo to Ty nie wiesz ze Miodzio miał jeszcze jedno granatowe B7 w kolorze mojego ? Prezes zasiał niepotrzebnie zamęt ! :whistling: bez paniki nie ma co wyjasniać.

Opublikowano

No właśnie nie wiedziałem :grin:

Aż w szoku jestem tak jak tam napisałem że pewnie przez ten kolor, nic się nie chwalił nie pisał to nie wiedziałem :)

---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

178484_4362575775996_263031570_o.jpg

Dzisiaj ustrzelone Tatry z osiedla :)

Opublikowano

A robicie na tych zlotach "kulig samochodowy" ?? tzn runde po mieścinie?? :decayed:

Opublikowano
A robicie na tych zlotach "kulig samochodowy" ?? tzn runde po mieścinie?? :decayed:

Tak w drodze do KFC :decayed:

Opublikowano

Dzisiaj ustrzelone Tatry z osiedla :)

bjuti :thumbup:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.