Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To ja myślałem że większe wrażenie zrobi tutaj spocik w galerii Kazimierz a tutaj taki zawód :-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Podaj tu jego dane oficjalnie jeżeli Cię oszukał.

Adam Matoga

Siostrzana 14b

30-804 Kraków

Zakładam, że mnie oszukał, bo kasa nie idzie tydzień czasu...

Opublikowano

Nie znam chłopa ani nie kojarzę nicku :eusathink:

Opublikowano

Świerzy na forum ten K!m!:wink:

Opublikowano
As się obudził. Dzwonie do Ciebie już ze dwa, trzy, tygodnie i nic :-\

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

łen dzwoniłeś :eusathink:nic się nie wyświetliło chyba że mi cię córa kasowała w przypomnieniach nieodebranych bo mi ostatnio non stop telefon upala gierkami

Opublikowano

Witam wszystkich,

Czy jest ktoś z Krakowa co zająłby się naprawą błędu płynu do spryskiwaczy po odblokowaniu FIS? Chodzi o podłączenie pinu do masy... Jeżeli tak to ile kosztuje taka usługa? Dodam tylko, żę w grę wchodzą tylko godziny wieczorne, po 18tej.

Opublikowano

DudsA4 dajmy chłopu jeszcze kilka dni na spokojnie moze zorienuje sie w pore i zapłąci, a potem sie przejade pod ten adres i rozpytam co i jak , juz ja to załatwie.

masz do niego telefon jakiś ? radim jak pamiętasz chłopa z wyglądu to zaparaszam ze mną zeby sie nie wywinął.....

powiedzmy do końca tygodnia , jak nic sie nie zmieni daj znać.

Opublikowano
DudsA4 dajmy chłopu jeszcze kilka dni na spokojnie moze zorienuje sie w pore i zapłąci, a potem sie przejade pod ten adres i rozpytam co i jak , juz ja to załatwie.

masz do niego telefon jakiś ? radim jak pamiętasz chłopa z wyglądu to zaparaszam ze mną zeby sie nie wywinął.....

powiedzmy do końca tygodnia , jak nic sie nie zmieni daj znać.

Serdeczne dzięki!:hi: Nr mam, ale dzwoniłem, pisałem i brak odpowiedzi. :kwasny:

Opublikowano

podaj mi nr na PW albo tutaj

Opublikowano

504843222

Opublikowano
:naughty::naughty::naughty:
Opublikowano
DudsA4 dajmy chłopu jeszcze kilka dni na spokojnie moze zorienuje sie w pore i zapłąci, a potem sie przejade pod ten adres i rozpytam co i jak , juz ja to załatwie.

masz do niego telefon jakiś ? radim jak pamiętasz chłopa z wyglądu to zaparaszam ze mną zeby sie nie wywinął.....

powiedzmy do końca tygodnia , jak nic sie nie zmieni daj znać.

Jak już Łukasz zabiera się za sprawe, to gość albo zapłaci albo go będę jakiś czas pilnował :grin:

:bry:

Opublikowano
  • Autor

a cóż tu taka cisza wieczorową porą ? :kwasny:

Opublikowano

Helloł, w najbliższym czasie będę musiał kupić laptopa. Mniej więcej wiem o co chodzi ale nie żebym był expertem, więc chciałem się poradzić.

Założenia (kolejność przypadkowa):

ekran i rozdzielczość jak największa

HDMI i chociaż jedno USB 3.0

WiFi b/g/n

procesor Intel

HDD ze 320GB lub więcej

napęd DVD z nagrywaniem

jakby były głośniki, mikrofon i kamera zintegrowane to by było OK

do dyspozycji powiedzmy 2000 PLN

Pytanie o markę - jakie są dobre a czego unikać?

pewnie kilka rzeczy pominąłem, ale to normalne...

Opublikowano

boseron, mogę się przejechać z Tobą :naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

electrofinger

, unikać HP bo grzeją się jak stare ..... :grin:, ja już nigdy nie kupił bym laptopa HP.

Opublikowano
boseron, mogę się przejechać z Tobą :naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ----------

electrofinger

, unikać HP bo grzeją się jak stare ..... :grin:, ja już nigdy nie kupił bym laptopa HP.

Acera też nie kupię i Sony.

Jakoś tak pasuje mi Toshiba albo Lenovo...

Opublikowano
  • Autor

Acera też nie kupię i Sony.

Sony Vaio hmmmm nie zgodze sie z opinią by nie kupować :whistling: Sam stałem przed dylematem i słuchajac bardziej oragnietych ode mnie w tym temacie jednoznacznie wskazano by kupić właśnie Sony ( przedział cenowy 3,5-4 tyś )

HP jest dobry ale na 3 lata później moze grafika paść hehehe :wink: lub inne pierdółki ale jakos specialnie drogie naprawy nie są , wcześniej miałem dwa HP Paviliony i problemy zaczeły się dopiero po 3 latach ( tylko to nie były te z tych najtańszych hehehe) problem polegał na karcie graficznej i drugi problem to zawiasy padły mi dwukrotnie. Ale to drobne naprawy .

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.