Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
na Kielcach się bawił w pług :grin::wink: i był drugi w odśnieżaniu :decayed:

jaki ma ten pług :naughty: GRATULUJĘ :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie a zabrał by ktoś na spota vaga??? Potrzebuje coś pogrzebać w 17-Licznik, a nie mam czym :facepalm:

Opublikowano

10089831.jpg

Niezła sztuka :slina:

Opublikowano

jeszcze troszkę i moja będzie tak wyglądać :wink:

Synek Ty już wróciłeś z tej Anglii? Bedziesz dzisiaj? hę?

co do auta które wrzucił Dante, to nie podoba mi się ta gej-maska :wink:

Opublikowano

jeszcze troszkę i moja będzie tak wyglądać :wink:

:thumbup1:

co do auta które wrzucił Dante, to nie podoba mi się ta gej-maska :wink:

maski też bym nie ruszał, ale resztę modów bym przygarnął :whistling:

Opublikowano

Pablo będziesz miał te naklejki ? ile za nie sobie liczysz ?

Opublikowano

Vulko - profesjonalny serwis

Cuber u Ciebie na parkingu będzie promocja.

Dzwonił tam kumpel to tylko robią pomiar za 5zł ale nie ustawiają zbieżności :grin:

---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:21 ----------

Pablo będziesz miał te naklejki ? ile za nie sobie liczysz ?

jarko ma przyjechać na spota i będzie miał akcesoria bo ja mam gadgety w domu a nie wiem czy po pracy będę jechać jeszcze do domu bo na M1 tradycyjnie pojadę.

Opublikowano

Pablo, wloz do samochodu do siebie 2 rameczki, ustawimy sie jakos w weekend :wink:

Opublikowano

jeszcze troszkę i moja będzie tak wyglądać :wink:

Synek Ty już wróciłeś z tej Anglii? Bedziesz dzisiaj? hę?

co do auta które wrzucił Dante, to nie podoba mi się ta gej-maska :wink:

jeszcze nie wróciłem :wink:

Opublikowano

Bry Panowie...dziś spocik? ja niestety znów nie dotrę bo praca...siedzę w Poroninie na nartach:)

Opublikowano
Vulko - profesjonalny serwis

Cuber u Ciebie na parkingu będzie promocja.

Dzwonił tam kumpel to tylko robią pomiar za 5zł ale nie ustawiają zbieżności :grin:

---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:21 ----------

Pablo będziesz miał te naklejki ? ile za nie sobie liczysz ?

jarko ma przyjechać na spota i będzie miał akcesoria bo ja mam gadgety w domu a nie wiem czy po pracy będę jechać jeszcze do domu bo na M1 tradycyjnie pojadę.

czyli jak z miesiąc temu zapłaciłem jarkowi za rameczki to jest szansa je dzis na spocie odebrać czy raczej nie:kox: ???

Opublikowano
  • Autor

No raczej Jarka nie bedzie dzis na spocie :whistling: chociaz kto to wie :decayed:

Opublikowano
Młody's bagged Audi A4 from Ireland.

B6 mlodego z drogi, daje radę.

muza fajna wiadomo kogo ?

:hi:

To Fever Ray z The Knife:)

Dla lubiących podobne klimaty polecam grupy The Knife i Zeitgeist :)

Super ja też polecam.

Wogóle świetnie dobrali ten utwór do filmu młodego.

Bardzo klimatycznie :thumbup1:

PS chcącym zacząć przygodę z The Knife doradzam nie zaczynać od ostatniej płyty,dość ciężka w odsłuchu :decayed:

Opublikowano
No raczej Jarka nie bedzie dzis na spocie :whistling: chociaz kto to wie :decayed:

Zdzwoniłem się z nim i może się wyrobi koło 21:00

Opublikowano
na Kielcach się bawił w pług :grin::wink: i był drugi w odśnieżaniu :decayed:

jaki ma ten pług :naughty: GRATULUJĘ :wink:

Pomarańczowy :wink:

Tak odśnieżałem w zeszłym roku :decayed::

---------- Post dopisany at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany at 18:05 ----------

http://img526.imageshack.us/img526/4337/ruks.jpg

kojażycie pana na miejscu 2-gim, GRATY!!!! Ruks :decayed:

skądś typa kojarze :grin:

Ruks w czym to? Jeśli to nie obciąganie lub inne nieprzystojące facetowi rzeczy to GRATULUJE :oklasky::wink::decayed:

Radimm, uważaj bo będzie :whip2:

Hahaha :wink:

Opublikowano
na Kielcach się bawił w pług :grin::wink: i był drugi w odśnieżaniu :decayed:

jaki ma ten pług :naughty: GRATULUJĘ :wink:

Pomarańczowy :wink:

Tak odśnieżałem w zeszłym roku :decayed::

---------- Post dopisany at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany at 18:05 ----------

http://img526.imageshack.us/img526/4337/ruks.jpg

kojażycie pana na miejscu 2-gim, GRATY!!!! Ruks :decayed:

skądś typa kojarze :grin:

Ruks w czym to? Jeśli to nie obciąganie lub inne nieprzystojące facetowi rzeczy to GRATULUJE :oklasky::wink::decayed:

Radimm, uważaj bo będzie :whip2:

Hahaha :wink:

hhehe... oki w ramach pokuty zrobie dwadzieścia pompek :decayed:

Ruks ładnie latasz ładnie :wink:

Opublikowano
na Kielcach się bawił w pług :grin::wink: i był drugi w odśnieżaniu :decayed:

Ruks wbijaj do mnie bo mi też trochę śniegu zostało na parkingu dla ciebie musi krótka piła a pudło i jakiś wazon też się znajdzie no i na bank dostaniesz pole position

Fantomas, jak nie ma konkurencji to nie ma zabawy :naughty:

Opublikowano
Młody's bagged Audi A4 from Ireland.

B6 mlodego z drogi, daje radę.

muza fajna wiadomo kogo ?

:hi:

To Fever Ray z The Knife:)

Dla lubiących podobne klimaty polecam grupy The Knife i Zeitgeist :)

Super ja też polecam.

Wogóle świetnie dobrali ten utwór do filmu młodego.

Bardzo klimatycznie :thumbup1:

PS chcącym zacząć przygodę z The Knife doradzam nie zaczynać od ostatniej płyty,dość ciężka w odsłuchu :decayed:

"Tommorow In A Year" to bardzo fajna, klimatyczna płyta ;)

Opublikowano
Panowie a zabrał by ktoś na spota vaga??? Potrzebuje coś pogrzebać w 17-Licznik, a nie mam czym :facepalm:

O ile nie wyciągnąłem z auta to będę miał.

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ----------

jeszcze troszkę i moja będzie tak wyglądać :wink:

Synek Ty już wróciłeś z tej Anglii? Bedziesz dzisiaj? hę?

co do auta które wrzucił Dante, to nie podoba mi się ta gej-maska :wink:

Dziwię się po co ludzie sobie ograniczają widoczność zasłaniając część lamp :facepalm:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.