Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Program sam to godzina czasu. Z hamownia w niepołomicach zejdzie dłużej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem czy w ogóle go jeszcze ma bo jak od niego wyjdzalem to miał jechać o 16 do gościa sprzedać.

Miodzio się rozmyślił i autko dalej aktualne jak coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi, bo mnie zje ciekawosc....

czemu ty jeszcz nie zalozyles tej rejestracji ?

jak dlugo w TTC robia program? na ile trzeba zostawic furmanke?

jak robiłem program to jakieś 2godziny trwało, a jak robiłem korekte i inne pierdoły to zostawiałem auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przyjedz Kerczi pode mnie, to Ci ja zaloze :grin::grin::grin::polew:

hamownie bym odpuscil na razie, najwyzej zrobil pozniej...:wink: jakby mieli czas to zrobiliby to na miejscu?

no pewno że na miejscu, wyjmie komputer, zrobi program, zapłacisz i śmigasz. Dłużej jak godzinę nie zabawisz :naughty:

oczywiście najpierw się przejedziecie sprawdzić auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przyjedz Kerczi pode mnie, to Ci ja zaloze :grin::grin::grin::polew:

hamownie bym odpuscil na razie, najwyzej zrobil pozniej...:wink: jakby mieli czas to zrobiliby to na miejscu?

no pewno że na miejscu, wyjmie komputer, zrobi program, zapłacisz i śmigasz. Dłużej jak godzinę nie zabawisz :naughty:

Nex, Daniel już na Biskupinskiej stroi? Ja jeszcze jak robiłem program to z ECU dymał do domu bo tam sprzęt miał do programowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewno że na miejscu, może Ty masz sterownik w którym się lutuje?? jak w 1.8T w b5

Normalnie wyciąga ECU, podpina do kompa i wsio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa no taaak, zapomniałem że u w Waszych młodzieniaszkach już nie trzeba lutownicy do czipa :decayed: W mojej babci musiał lutować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregfr pamiętasz o opisie dla mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam potrzebuje kogos pewnego kto rozblokuje mi małego Fisa na dużego znacie moze kogos kto zrobi to dobrze ? a moze odradzacie taki zabieg czy spalanie chwilowe, srednie itd.. bedzie wiarygodne czy bede musiał to moze jakos kalibrowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zemis, pamietam o opisie dla Ciebie, ale ciezko z czasem u mnie jak na razie... postaram sie to zrobic w nastepym tygodniu :wink:

chyba, ze masz moze chwile jutro wieczorem zebys podjechal do mnie, to powiem Ci wszystko na zywo i podpowiem co i jak juz na gotowym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie jest problen bo dwa tygodnie siedzialem w robocie i ten tydzien mam caly wolny i nie ma mnie w Krk tylko jestem na wsi:/ a Ty bedziesz jeszcze w nastepnym tygodniu w Krk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, wyjezdzam we wtorek...

pozniej bede za 2 tygodnie,ale juz na zlot do BT :wink: zrobie Ci to na 100% w tym tygodniu.

o ktorej rano moznaby bylo dzwonic do Daniela, od ktorej pracuje ? wie ktos moze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do niego sie dodzwonić graniczy z cudem :whistling:

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

Panowie czy brak nadkola z prawej strony moze być powodem tego ze słysze z prawej strony podczas jazdy jakieś szmery w okolicy 2 tys obrotów odkąd wyjechałem autem od lakiernika a wtedy własnie ściągneli mi nadkole i nie założyli bo było dziurawe i kupuje nowe. :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Wy na takie mycie felg na wiosnę

8479228592_c106fdb0b1_o.jpg

---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ----------

:hi:
:hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...