Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a kto to Adam mąż Ewy ?

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

:grin::decayed:

daje radę :whistling:

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

tvn turbo TERAZ :kwasny:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a kto to Adam mąż Ewy ?

Sportmile.

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

Szkoda tej RS4:kwasny:

Opublikowano

dobry wieczór Panowie :wink:

nex ciekawe jak sobie poradzisz z tą śrubą... u mnie wybijali młotem..

Wąski chyba się z nim nie dogadam.. szukamy dalej.. ale ta rs5 kusi trochę :wink:

Opublikowano

TO kupuj :naughty:

Opublikowano
TO kupuj :naughty:

kusi ale nie tyle, żeby kupić.. szukamy dalej :wink:

Opublikowano

Fantowski nie zapominaj ze nex przerzuca tony żelastwa więc da radę :naughty:\

Pany dziś znów autko odzyskało moc...... zapomniałem sobie ze kilka dni temu ściągnałem kierownice powietrza od filtra powietrza ta przykręcaną do pasa przedniego,jeździłem tak kilka dni a silnik zasysał powietrze z komory silnikowej i ledwo dawał rade, zastanawiałem sie co jest nie tak az dziś założyłem tą końcówke kierownicy i znowu jest super, nie wiedziałem że powietrze a właścicwie dostep do niego ma az tak duże znaczenie :shock3:

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

Pany szukam do siebie halogenów w zderzak, używka ori kosztuje 100 zł ale znalazłem cos takiego nowego i zastanawiam sie o ile lampa przednia musi byc ori o tyle halogen j wiem.... a nowy moze zawsze lepiej świecić niz używka jak myslicie

tu za dwa nowe płace mniej niż za jeden uzywany ori Wąski co powiesz......

Komplet halogenów AUDI A4 B7 2004-2008 NOWY (3075673523) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano
  • Autor

Boseronek ale kombinujesz :whistling:

Opublikowano
Boseronek ale kombinujesz :whistling:

Masakrycznie :-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

kombinacje mam we krwi :wink:

Opublikowano

Bry :hi:

Opublikowano

cześć Pany, coś mnie choróbsko łapie ale lepiej że teraz niż za tydzień

---------- Post dopisany at 08:20 ---------- Poprzedni post napisany at 08:06 ----------

wiecie ile kosztuje halogen w aso 435 zł :shock3: a jedna rurka od klimy 920:shock3:

Opublikowano

Pany szukam do siebie halogenów w zderzak, używka ori kosztuje 100 zł ale znalazłem cos takiego nowego i zastanawiam sie o ile lampa przednia musi byc ori o tyle halogen j wiem.... a nowy moze zawsze lepiej świecić niz używka jak myslicie

tu za dwa nowe płace mniej niż za jeden uzywany ori Wąski co powiesz......

Komplet halogenów AUDI A4 B7 2004-2008 NOWY (3075673523) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

co ja powiem :whistling: mogą parować :wink: ale nie muszą :wink: jak nie masz kasy to kupuj:wink:z używanymi będzie ciężko aby było ładne szkło:wink:pamiętam jak K.zamontował nowe to różnica w świeceniu była ogromna :wink:

---------- Post dopisany at 08:33 ---------- Poprzedni post napisany at 08:32 ----------

kombinacje mam we krwi :wink:

policjant :decayed:

Opublikowano

:hi:

Ja Ci kupię, muszę tylko dziś zgarnąć 8 baniek w lotto i będzie Twoja

Opublikowano

:hi:

Panowie do sprzedania ciekawy kancik

734427_10200150234931310_1362215149_n.jpg

Opublikowano

Panowie potrzebuje porady w kwestii tabletu. Co wybrać: Galaxy TAB 2 10.1 czy Galaxy Note 10.1?? Potrzebuję urządzenia głównie do surfowania po sieci

Opublikowano
Panowie potrzebuje porady w kwestii tabletu. Co wybrać: Galaxy TAB 2 10.1 czy Galaxy Note 10.1?? Potrzebuję urządzenia głównie do surfowania po sieci

Note z tego co kojarzę lepiej wypadł w porównaniach.

:siema: ekipa

Opublikowano
  • Autor
kombinacje mam we krwi :wink:

Boseronek zadzwoń do Rafała ........... całe życie mam Ci to powtarzać ? :facepalm:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.