Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzieki za spota! miodzik fajna ta b8

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki za spota -fajnie było tylko telefonu szkoda :facepalm:

:decayed:

Opublikowano
PRZEPŁYWOMIERZ to 2.0 TFSI - gdzie i za ile kupię ?

( ten co mam to jest podejrzany...)

no dobra...w takim razie ktoś ma dostep do katalogu i może mi numer czesci podpowiedziec?

Pełno róznych w sieci do TFSI ...

Opublikowano

również podziękował za spota :hi:

Opublikowano
A gdzie jest Cuber ? :whistling:

W Chorwacji :wink:

Dzięki panowie za spota, frekwencja dała radę :)

Dobrze że pojechaliśmy na parking pod decathlona bo nie było wytrzymać pod dachem w galerii :facepalm:

Opublikowano

dzięki za spota, Panowie:hi: niestety nie dałem rady już się wybrać z Wami pod Decathlona... może następnym razem się uda:decayed:

Opublikowano
dzięki za spota, Panowie:hi: niestety nie dałem rady już się wybrać z Wami pod Decathlona... może następnym razem się uda:decayed:

nie ma czego żałować było smutno

Opublikowano
dzięki za spota, Panowie:hi: niestety nie dałem rady już się wybrać z Wami pod Decathlona... może następnym razem się uda:decayed:

nie ma czego żałować było smutno

oj bardzo smutno

Opublikowano
dzięki za spota, Panowie:hi: niestety nie dałem rady już się wybrać z Wami pod Decathlona... może następnym razem się uda:decayed:

nie ma czego żałować było smutno

oj bardzo smutno

jak zawsze ;) , dzięki za spota :hi:

Opublikowano

W końcu jakiś vip przyjechał na spota :decayed:

Opublikowano

dzięki za spota :wink:

Opublikowano
dzięki za spota, Panowie:hi: niestety nie dałem rady już się wybrać z Wami pod Decathlona... może następnym razem się uda:decayed:

nie ma czego żałować było smutno

Bo mnie nie bylo

Opublikowano

Tia :decayed:

Opublikowano

Powitać :hi:

dzięki za spota :wink:

Opublikowano
Ja juz w domu. Dzięki za spota

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

A gdzie to się po spocie pod Decathlon jechało :tongue4:

---------- Post dopisany at 07:57 ---------- Poprzedni post napisany at 07:55 ----------

Panowie czy któryś z Was nagrywał sobie nowe mapy na 2013 rok do RNS-E?? Jeśli tak to potrzebuję info na temat modelu nagrywarki, która to ruszyła. Ja mam łącznie 3 komputery i żaden nie dał sobie rady z nową mapą.

Całą procedurę nagrywania znam, potrzebny jest mi tylko odpowiedni model "wypalary"

Do RNS-D nagrywałem ale w RNS-E to chyba jest DVD, tak?

---------- Post dopisany at 08:05 ---------- Poprzedni post napisany at 07:57 ----------

PRZEPŁYWOMIERZ to 2.0 TFSI - gdzie i za ile kupię ?

( ten co mam to jest podejrzany...)

no dobra...w takim razie ktoś ma dostep do katalogu i może mi numer czesci podpowiedziec?

Pełno róznych w sieci do TFSI ...

Zerknij sobie do ETKI, adres masz w dziale części

Opublikowano

Ja też dzięki za spota i za ramki :) dzisiaj montaż - 1 mod :grin:

Opublikowano

Gruszka, gdzies jest?

p.s. ma ktos, albo wie skad sciagnac jakas sensowna ETKE?

---------- Post dopisany at 11:14 ---------- Poprzedni post napisany at 11:13 ----------

Lennox bedziesz??

Opublikowano

To pewnie znasz....

IFI ::

Opublikowano
Gruszka, gdzies jest?

p.s. ma ktos, albo wie skad sciagnac jakas sensowna ETKE?

---------- Post dopisany at 11:14 ---------- Poprzedni post napisany at 11:13 ----------

Lennox bedziesz??

bez kitu ale na chomikuj.pl masz w uj ETEK :grin:

nie wiem jeszcze - dam Ci znać około 15.30

Opublikowano

to ze w sieci jest ich w uj to ja wiem, ale mnie generalnie chodzi o sprawdzona/pewna - nie chce mi sie zasysac tyle GB dziadostwa

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.