Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dźwięk to uj, gorzej z tym co się dzieje z bolidami, jednym słowem katastrofa, w tym sezonie będzie obstawiane kto dojedzie do mety a nie kto wygra :naughty:

https://www.facebook.com/SokolimOkiem

Oj żeby tak było, wtedy j**ana FIA będzie miała za swoje i znaczna część ludzi przestanie oglądać "królową motoryzacji" :whistling:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo... jakby w Twoim wozie dmuchalo 3,5bara to bys tak nie mowil ;)

Beda ogladac... dopracuja wszystko. Poki co bolid jest wstanie jechac na pelnym doladowanou okolo godziny. Wiec kwestia poprawek ustawien i bedzie groc ;)

Opublikowano
gdyby ktos chcial cos pojezdzic po sniegu to zapraszam do Kamienia, tam jest zmknieta kreta droga w lesie prowadzaca do kamieniolomu.

tam mozna pojezdzic i spotkac troche ludzi radzacych sobie.

co do esp to w S-ce po wylączeniu cos tam bzyczało ale nie interweniowal.

w a3 jak wylacze i ide na recznym gdy tylko klepne hampel zeby zaciesnic wlacza sie esp i woz sie prostuje. dramat

Możesz podać bliższe namiary gdzie ten Kamień?

Opublikowano
gdyby ktos chcial cos pojezdzic po sniegu to zapraszam do Kamienia, tam jest zmknieta kreta droga w lesie prowadzaca do kamieniolomu.

tam mozna pojezdzic i spotkac troche ludzi radzacych sobie.

co do esp to w S-ce po wylączeniu cos tam bzyczało ale nie interweniowal.

w a3 jak wylacze i ide na recznym gdy tylko klepne hampel zeby zaciesnic wlacza sie esp i woz sie prostuje. dramat

Możesz podać bliższe namiary gdzie ten Kamień?

Kamień Pomorski

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

a to ten kamieniołom na plaży pomiędzy molo a smażalnią... a ja miałem nadzieje że to gdzieś koło krk.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Jakby ktoś szukał ŻEPOTA tylko większego...

PEUGEOT 407 SW 2.0HDI 163KM BEZWYPADEK JAK NOWY !! (3933874133) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 00:13 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ----------

Kapeluszowozu...

R-KLASSE 350 CDI 4MATIC JAK NOWY 60822km FULL (3933874326) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 00:14 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ----------

Dresowozu...

BMW 5 F10 SEDAN MODEL 2011 FULL OPCJA JAK NOWA (3905826232) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 00:14 ---------- Poprzedni post napisany at 00:14 ----------

Easy Caru...

VW TOURAN 1.9TDI BEZ DPF NAWIGACJA BEZWYPADEK (3933904683) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:bry:

Siema

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
:bry:

Siema

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

:bry:

Opublikowano

Oszalałem jakie ostrzeżenie pokazało mi sie w peugeocie

e6udubyr.jpg

Opublikowano

:hi:

Oszalałem jakie ostrzeżenie pokazało mi sie w peugeocie

http://img.tapatalk.com/d/14/01/31/e6udubyr.jpg

:blink:.....proszę ...da sie ?.....

---------- Post dopisany at 09:41 ---------- Poprzedni post napisany at 09:40 ----------

ano da.....

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ----------

:bry:

działa Ci ta automapa?

Opublikowano
Pablo... jakby w Twoim wozie dmuchalo 3,5bara to bys tak nie mowil ;)

Beda ogladac... dopracuja wszystko. Poki co bolid jest wstanie jechac na pelnym doladowanou okolo godziny. Wiec kwestia poprawek ustawien i bedzie groc ;)

Pewnie ze poprawia, fajna sprawa z tymi silnikami musza cos zmieniac bo nuda wialo wiec jest V6 i gitara. Brzmi ciekawie :decayed: .

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.