Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

z drugiej strony co ona widzi w tym o 6-7 lat młodszym Hamiltonie

pieniądze Pablo pieniądze widzi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

z drugiej strony co ona widzi w tym o 6-7 lat młodszym Hamiltonie

pieniądze Pablo pieniądze widzi :naughty:

Też nad tym sie zastanawiałem ale jej nie brakuje "zielonych" :wink4::mysli:[br]Dopisany: 03 Październik 2008, 15:38_________________________________________________Lookajcie http://www.prawiczek25.pl/

:decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za głupoty, że wogóle jest ktoś kto takie żeczy czyta to się dziwię normalnie :gwizdanie:

Sam fakt ze ktoś tworzy taką stronę i o sobie pisze to już porazka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo wszystko kasa i z odpowiednimi ludźmi i o których jest głośno :) z takimi takie Panie się zadają :)

Taki ich urok :) piękny :wink4: [br]Dopisany: 03 Październik 2008, 17:37_________________________________________________Irko sprawdziłem klapkę do schowka i kosztuje tak jak mówiłem ok 420 zł :evil: raczej nikt nie ma takiego rabatu aby cena spadła do 180 zł :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Październik 2008, 17:58_________________________________________________Grześ ma wycieraczki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh wreszcie net w domu :>.... witam wszystkich zaległośi nie będę czytał bo by mi nocy nie strczyło :wink4:

pozdrówka dla wszystkich

Pablo dzięki za wszystko

Wąski - dzieki za namiary zegary już są jeszcze tylko speca znajdę i fura bedzie chodzic

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hercus to co trzeba tam cos zgrywac z immo czy kwestia samego podlaczenia ?

nie ma tak lekko. trzeba zgrać, a potem wgrać :)[br]Dopisany: 03 Październik 2008, 21:05_________________________________________________Siemasz Żabcia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh wreszcie net w domu :>.... witam wszystkich zaległośi nie będę czytał bo by mi nocy nie strczyło :wink4:

pozdrówka dla wszystkich

Pablo dzięki za wszystko

Wąski - dzieki za namiary zegary już są jeszcze tylko speca znajdę i fura bedzie chodzic

:good:

Gdzie załatwiłeś ?[br]Dopisany: 03 Październik 2008, 21:09_________________________________________________speca też mam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski po 4h spryski zaczely dzialac ale swiatla swieca caly czas, nie da sie ich wylaczyc norrmalnie tylko po kluczyku :decayed:

nie chcialem juz tam nic mowic bo balem sie, ze moge zareagowac impulsywnie to wolalem wyjechac na spokojnie

co do ceny schowka to tak jak pisalem, ze pewny nie jestem ale zapytam w poniedzialek, wzmocnienie czolowe do paska b5 kiedys kupowalem to byl prawdziwy plebiscyt cenowy od ponad 5 stowek u Bereznickiego do 120zl u Kaczmarczyka :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to zależy od producenta,wzmocnienie może kosztować od 120 do 700 zł zależy czy podróba czy oryginał ,a schowków

nie ma z zamienników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzisiaj Ci nic nie powiem bo nie wiem, przyjedzie kumpel z Niemiec to sie zapytam, tak mi sie tylko wydaje, ze tyle powiedzial, zreszta nie ma to wiekszego znaczenia bo jakbym mial kupowac nowy z innym zamkiem to wolalbym sobie wymiec z innego auta, najbardziej pasilaby mi naprawa mojego zeby zamek byl ten sam choc nawet nie wiem czy jest pod ten sam klucz bo nigdy nie zamykam schowka :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski jak się czegoś dowiesz :gwizdanie: To puść mi jakiegoś smsa czy cuś, kompa zostawiłem koleżance (ona go wyśle w razie czego), od poniedziałku mam urlop - postaram się w miarę możliwości ogarniać Internet, ale dostęp będę miał ograniczony.. Póki nie wrócę będzie czekał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...