Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

To chyba nie powiecie że tak powinno być jak jest u Dantego ?:D

Dokładnie tak .

Rant felgi chroni rant opony :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mozna i tak...

EuroGolfProject0353.jpg

Tu już bez odbojów się nie pojeździ ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest Kenia z długością tego samochodu....dojechałem tyłem do końca zeby nie było...

0cac4e436b8473953e795bd3309411e5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest Kenia z długością tego samochodu....dojechałem tyłem do końca zeby nie było...0cac4e436b8473953e795bd3309411e5.jpg

Słyszałem jak Filipiak się skarżył ze ma dokładnie ten sam problem w Szwajcarii na parkingach supermarketów. On chyba ma Phantoma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest Kenia z długością tego samochodu....dojechałem tyłem do końca zeby nie było...0cac4e436b8473953e795bd3309411e5.jpg

Słyszałem jak Filipiak się skarżył ze ma dokładnie ten sam problem w Szwajcarii na parkingach supermarketów. On chyba ma Phantoma :)

Ostatni wyraz to słowo klucz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest Kenia z długością tego samochodu....dojechałem tyłem do końca zeby nie było...0cac4e436b8473953e795bd3309411e5.jpg

Słyszałem jak Filipiak się skarżył ze ma dokładnie ten sam problem w Szwajcarii na parkingach supermarketów. On chyba ma Phantoma :)

Ostatni wyraz to słowo klucz

Chcesz wiedzieć jak to się skończyło w jego przypadku? Powiedział ze musiał sobie subaru kupić żeby jeździć nim do sklepu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest Kenia z długością tego samochodu....dojechałem tyłem do końca zeby nie było...0cac4e436b8473953e795bd3309411e5.jpg

Słyszałem jak Filipiak się skarżył ze ma dokładnie ten sam problem w Szwajcarii na parkingach supermarketów. On chyba ma Phantoma :)
Ostatni wyraz to słowo klucz
Chcesz wiedzieć jak to się skończyło w jego przypadku? Powiedział ze musiał sobie subaru kupić żeby jeździć nim do sklepu

O kur....11 ubezpieczenie?!? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Mam nietypową prośbę :)

Spieram się z moją żoną na temat przyspieszenia autem z silnikiem 1.8T w LPG. Mamy w tej chwili A3 1.9 TDI i szukamy auta które zapewni większą frajdę z jazdy. Niestety moja druga połówkanie jest przekonana do tego, że 1.8T będzie mocniejsze dlatego że ma mniejszą pojemność od 1.9 TDI. Szukam śmiałka który by nas przewiózł + dał poprowadzić swoją furę aby mogła się przekonać że między tymi autami jest przepaść w możliwościach. Czy znajdzie się toś taki kto na najbliższym spocie zabierze nas na przejażdżkę? :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze 1.8 T bedzie szybsze niz 1.9 tdi, Żona ma racje ;) i nie chodzi tu o roznice 0.1 q pojemnosci silnika, 1.8T ma 150 km a w a3 nie wiem z którego roku macie a3 e, zakladam ze masz 105 km lub 110 km, poza tym 1.8T to najbardziej udana jednostka praktycznie bezawaryjna i z duzym potencjalem ;)

Lenox a to nie ma luźno wchodzić?

kto dzis pije bo mam wolny wieczor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Panowie :

1. ciekawostka :

http://motormania.com.pl/newsy/nowosci-rynkowe/co-ma-audi-e-bike-worthersee-do-motocykli/

2. pewne auto do 10 000 żł ( jak najmłodsze - moze byc golas) ?

3. auto z "jajem" do 15 000 - dla młodzieży ?

gdy by ktoś cos ... pisac tu lub PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze 1.8 T bedzie szybsze niz 1.9 tdi, Żona ma racje ;) i nie chodzi tu o roznice 0.1 q pojemnosci silnika, 1.8T ma 150 km a w a3 nie wiem z którego roku macie a3 e, zakladam ze masz 105 km lub 110 km, poza tym 1.8T to najbardziej udana jednostka praktycznie bezawaryjna i z duzym potencjalem ;)

Lenox a to nie ma luźno wchodzić?

kto dzis pije bo mam wolny wieczor?

Zona akurat jest zdania że 1.9TDI szybciej się odpycha niż 1.8T bo ma większą pojemność ale mniejsza o to. Szukam osoby która da nam przekonać się że tak jest. Nie chodzi to o szybkość a żwawość :)

PS. Mamy 1.9TDI 90KM także tego..

Edytowane przez lucano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im więcej Nm tym auto żwawsze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu żona...

Zawsze jeździłam dieselem bo mój tata tak chciał. Jestem kobietą jeżdżącą z fantazją i rozumem i potrzebuję mieć coś pod kopytem - nie szpanować, nie lawirować pomiędzy drugim autem a piątym i wyprzedzaniem na trzeciego(choć zdarzało się) ale potrzebuję nim jeździć bezpiecznie. Ma się zrywać na tyle żebym średniej klasy auto mogła wyprzedzić lub kolumnę aut zanim staną jak te głupie k...wy za zaśnieżonym tirem. Potrzebuję też auta aby mój uroczy mąż nie był ostatnim na światłach.

Pozdrawiam Joanna :P

Edytowane przez lucano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musi byc diesel. Dopiero bardzo mocne benzyny zrównają się Nm z dieslem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...