Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie ( i Panie :)) taka pilna sprawa.

Nie wiem czy to dobre miejsce na taki post ale pomyślałem, że tutaj dostane odpowiedź. Jeśli miejsce nieodpowiednie, to przepraszam :)

Ale do rzeczy:

Mam do wymiany uszczelki w nastawniku pompu (jedna pod deklem a druga pomiedzy nastawnikiem i pompą) co oczywiście więże się z późniejszym ustawieniem dawki paliwa itp.

I teraz pytanie: gdzie mi to w Krakowie dobrze zrobią? W sumie mógłbym to załatwić jutro u pompiarza na ul. Brzechwy, ale na forum ktoś polecał go unikać i teraz sam nie wiem czy tam jechać w takim wypadku.

Może ktoś potwierdzić złą opinie o tym serwisie (ew. pochwalić) lub polecić inny?

Pisze tutaj bo zależy mi na szybkiej odpowiedzi,

Z góry dzięki i pozdrawiam,

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ( i Panie :)) taka pilna sprawa.

Nie wiem czy to dobre miejsce na taki post ale pomyślałem, że tutaj dostane odpowiedź. Jeśli miejsce nieodpowiednie, to przepraszam :)

Ale do rzeczy:

Mam do wymiany uszczelki w nastawniku pompu (jedna pod deklem a druga pomiedzy nastawnikiem i pompą) co oczywiście więże się z późniejszym ustawieniem dawki paliwa itp.

I teraz pytanie: gdzie mi to w Krakowie dobrze zrobią? W sumie mógłbym to załatwić jutro u pompiarza na ul. Brzechwy, ale na forum ktoś polecał go unikać i teraz sam nie wiem czy tam jechać w takim wypadku.

Może ktoś potwierdzić złą opinie o tym serwisie (ew. pochwalić) lub polecić inny?

Pisze tutaj bo zależy mi na szybkiej odpowiedzi,

Z góry dzięki i pozdrawiam,

Paweł

Możesz się odezwać do stramiana od nas z klubu, jego reklama jest w moim podpisie.[br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 00:15_________________________________________________Co jest??

Gdzie są wszyscy??

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

WSTAWAĆ!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :hi: gdzie jestem kim jestem

:polew: :polew: :polew:

śpioch :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 08:58_________________________________________________

Ciężkie wstawanie. Witam wszystkich :hi:

Witaj Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz się odezwać do stramiana od nas z klubu, jego reklama jest w moim podpisie.

Wielkie dzięki za szybką odpowiedź, ale nie ma czegoś bliżej Krakowa, lub w samym Krakowie. W końcu to "tylko" wymiana uszczelek.

Aha, dzięki za ten namiar, jakby kiedyś coś poważniejszego mi albo znajomym się działo to tam będe kierował się/ich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8ecde7e0d2ed3952m.jpg

hamowany na gazie, bo na benzynie mam coś wysrane i mi auto jeździ jak muł. Powyzej 5.5tys coś ma dołka małego, ale tak to i tak super wynik chyba serie trzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz się odezwać do stramiana od nas z klubu, jego reklama jest w moim podpisie.

Wielkie dzięki za szybką odpowiedź, ale nie ma czegoś bliżej Krakowa, lub w samym Krakowie. W końcu to "tylko" wymiana uszczelek.

Aha, dzięki za ten namiar, jakby kiedyś coś poważniejszego mi albo znajomym się działo to tam będe kierował się/ich :)

Ja odradzałam Pana z ul. Brzechwy i dalej jestem tego samego zdania.

Jedź tam:

>> JAN STOPA <<

_________________________________________________

:hi: ja pierdziu, co Wy żeście mi wczoraj zrobili :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myyyyyyyyyy :polew: [br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 11:13_________________________________________________szkoda ze nie mogę sie jechać pohamować :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myyyyyyyyyy :polew: [br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 11:13_________________________________________________szkoda ze nie mogę sie jechać pohamować :evil:

odbieral bys czasem telefon :bicz::decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry :hi:

jak tam się co poniektórzy miewają ? :naughty:

w razie pytań piszcie, wszystko pamietam i chętnie poopowiadam :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sokol kiedy do Cebie mozna podjechac? bo mam cos nie halo z benzyna, na gazie smiga jak trzeba a paliwo zamula. Da rade popatrzec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...