Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

panowie - jakie porady w sprawie instalacji nowych map PL /EUROPA do mojej Hermenegildy...

Bo oto otrzymałem z Niemiec, piękne pudełko DVD z płytą z mapami, zalakowane !....

ależ jakie był moje rozczarowanie (graniczące z rozpaczą) gdy odkryłem że mapy sa z roku 2011 no i by używać nawigacji muszę wyjąc płytę z muzyką audio by nawigować i słuchać niemieckiej lektorki (sic!)

w porównaniu z Citroenem ...to jest naprawdę "przewaga dzięki technice" :)

0ce9e658e6fa0feef254dc17cb192038.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Prawda jest taka ze patrząc na navi chociażby Reno a na Audi to niemiecki koncern jest daleko w tyle , kompatybilność tez na plus francuza. Ciekawe dlaczego navi nie moze wyglądać jak chociażby automapa tylko prymitywne kreski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Boseron - bo już myślałem że tylko ja jestem nadto krytyczny w stosunku jakości do ceny) :)

dzieki za porady, ale :

Mam stare mapy na których nie ma autostrad budowanych na Euro -więc kopiowanie tego na kartę mija sie z celem

To audio fabryczne ledwo gra (nawet w porównaniu z Citroenem :)) jak to jeszcze skompresuje na karty ...to nie bedę chciał tego słuchać.

Widzę że muszę "wygooglac mapy" i zapisać na karcie...ciekawe ile to potrwa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewspominając o tym że mapy zbyt często zwyczajnie prowadzą w pole :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany zauważyłem ze po Zakopanem same bmw x3 x5 latają , niezauważalne suvy audi co tez o czymś świadczy.

Żałuje ze doradzałem ojcu aby kupił nowe Q5 bo X3 którą chciał kupić byłaby lepszym rozwiązaniem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o czym to świadczy ?

używany SUV Audi Q3 Q5 Q7 cena zaczyna się od 70 tyś

używany SUV Bmw X3 X5 od 25 tyś .....

:):):)

Lepszym rozwiązaniem Bo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron, jesteś w błędzie :) W Białce jest jakas akcja promocyjna BMW X3.4.5.6 może dlatego tyle tego jeździ. Poza tym nawet nie porównuj napędu Q do X, bo nie ma czego.

Co innego gdybyś porównywał ośki BMW do Audi to zdecydowanie BMW. A wnętrza obu aut to inny świat, za BMW do tej pory ciągnie się gdzieś duch E46 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w X3 jest wyłączalne DSC ;-)

To co jest nie tak z tym X?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bmw jest pancerne z wyglądu a Q5 ginie w tłumie

Cuber mnie chodzilo o nowe suvy

Wiem ze Q jest lepsze nuz X ja tylko mowię ze bmek tu jest pełno a audi nie widać i to nowe modele

Edraven wiem ze w Białce promują Xa widziałem w TVN rano jak Hołowczyc chwalił xdrive

Edytowane przez boseron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

dzięki Boseron - bo już myślałem że tylko ja jestem nadto krytyczny w stosunku jakości do ceny) :)

dzieki za porady, ale :

Mam stare mapy na których nie ma autostrad budowanych na Euro -więc kopiowanie tego na kartę mija sie z celem

To audio fabryczne ledwo gra (nawet w porównaniu z Citroenem :)) jak to jeszcze skompresuje na karty ...to nie bedę chciał tego słuchać.

Widzę że muszę "wygooglac mapy" i zapisać na karcie...ciekawe ile to potrwa..

Taaaa ściągniesz wgrasz i znowu się zdziwisz jak po 15min zablokuje Ci twoje piękne nowe mapy - zresztą stare też ;) i wyśle do serwis na usługę za 800zł. No chyba że wcześniej mapy "z chomika" uwalą Ci jednostkę tak że już nie wyświetli żadnego komunikatu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi

Był też identyczny test gdzie audi bez najmniejszych problemów wyjechało a BMW się męczyło wiec chyba zależy kto kręcił te testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ten akurat test jest zmanipulowany

Ja uważam ze oba napędy sa dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

dzięki Boseron - bo już myślałem że tylko ja jestem nadto krytyczny w stosunku jakości do ceny) :)

dzieki za porady, ale :

Mam stare mapy na których nie ma autostrad budowanych na Euro -więc kopiowanie tego na kartę mija sie z celem

To audio fabryczne ledwo gra (nawet w porównaniu z Citroenem :)) jak to jeszcze skompresuje na karty ...to nie bedę chciał tego słuchać.

Widzę że muszę "wygooglac mapy" i zapisać na karcie...ciekawe ile to potrwa..

Taaaa ściągniesz wgrasz i znowu się zdziwisz jak po 15min zablokuje Ci twoje piękne nowe mapy - zresztą stare też ;) i wyśle do serwis na usługę za 800zł. No chyba że wcześniej mapy "z chomika" uwalą Ci jednostkę tak że już nie wyświetli żadnego komunikatu :decayed:

DOBRA

od krytycznych uwag to jestem ja....

a tutaj poszukuje dobrego ( gotowego) rozwiązania i to niekoniecznie ) for free.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze warunki dla X3 po prostu uśmiecha sie na widok śniegu :)

2b2535b56600e68e01b477a30dba0a28.jpgbbd223f300d165431376d870c97efe9a.jpga85098858f2049323abb75cc6495f5cf.jpg

a47a8073b58c2a68f65c77f9990523f1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podpowie mi ktoś gdzie w Krakowie lub okolichach (bardziej w strone Tarnowa) Mogę sprawdzić turbo i ewentualnie oddać do regeneracji jeśli będzie taka potrzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zrobić lagi vcdsem i bedziesz miał odpowiedz

A regeneracja Jaworzno, Mielec .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zrobić lagi vcdsem i bedziesz miał odpowiedz

A regeneracja Jaworzno, Mielec .....

Vcdsa nie posiadam, wiec tak czy siak muszę kogoś znalezc kto mi to podłączy i sprawdzi.

Wysłane z iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis w nocy mecz ALL STAR NBA czyli powrót do mojej młodości , w latach 91 92 93 śledziłem jak Chicago Bulls z M Jordanem wygrywało ligę , wszystko na żywo wszystko w nocy a szkoła nie zając ...... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...