Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Dzięki panowie za spota,

gdybym robił parapetówkę to musowo was zaproszę :grin::banan:

Czesc Pokemony

:D Malwina Cie już złapała, więc ja bym uważał czy nie czyta :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Powoli nasze forum przybiera postać " Pan samochodzik zrób to sam " czym Wy jeździcie ze non stop sie coś psuje Dacia daster czy daewoo tico , oczywiście bez urazy [emoji6]

Opublikowano

Takie uroki tuningu :P

Opublikowano

Dokładnie. Trzeba robic jak BOSERON, jak Mu sie cos psuje to sprzedaje auto...

Opublikowano

Dokładnie. Trzeba robic jak BOSERON, jak Mu sie cos psuje to sprzedaje auto...

...i po kłopocie :decayed:
Opublikowano

A nie na odwrót ? [emoji848]

Opublikowano

A nie na odwrót ? [emoji848]

W sumie...

BOSERON pochwalilbys sie w końcu nowa furmanka...

Opublikowano

Poczekaj aż naprawi

Opublikowano

dzieki Robert za spota :)


jutro zrobie test, mam nadzieje ze juz bedzie ok..

Opublikowano

Dokładnie. Trzeba robic jak BOSERON, jak Mu sie cos psuje to sprzedaje auto...

Jak sie nie psuje to kupuje takie co sie psuje ....
Opublikowano

dzieki Robert za spota :)

jutro zrobie test, mam nadzieje ze juz bedzie ok..

Luzik, w razie W wpadaj ;-)

Opublikowano

Pozdrowienia ze stolycy :)

Opublikowano

Pozdrowienia ze stolycy :)

Yo.

Jak woda ?

Opublikowano

:hi:

Pozdrowienia ze stolycy :)

Swiatowy chłopak :wink:

Opublikowano

Pozdrowienia ze stolycy :)

Yo.

Jak woda ?

Ciepla :decayed:

Nie no nie probowalem lac wody, stwierdzilem, ze umyje go jak wroce bo nie chcialem w razie czego jechac z nogami w wodzie :P

Ale za to 30km przed wawa po dluzszej jezdzie 200-220km/h puscila kolejna opaska na dolocie... na szczescie w najlepszym mozliwym miejscu (na laczeniu icka z dolotem) wiec bez problemu ogarnalem na poboczu.

:hi:

Pozdrowienia ze stolycy :)

Swiatowy chłopak :wink:

Juz sie nie moge doczekac wrzesnia i prawdziwych wakacji :kox:

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

Tam pod belką ? To zderzak chyba zrzucałeś.

Ty sobie lepiej sprawdzaj temperaturę płyunu chłodniczego bo ja przy 240 miałem 107C i zdębiałem.

Opublikowano

Pozdrowienia ze stolycy :)

Yo.

Jak woda ?

Ciepla :decayed:

Nie no nie probowalem lac wody, stwierdzilem, ze umyje go jak wroce bo nie chcialem w razie czego jechac z nogami w wodzie :P

Ale za to 30km przed wawa po dluzszej jezdzie 200-220km/h puscila kolejna opaska na dolocie... na szczescie w najlepszym mozliwym miejscu (na laczeniu icka z dolotem) wiec bez problemu ogarnalem na pobocz

jeśli dłużej jeździsz takim prędkościami to szykuj się również że następnym razem puści..... uszczelka pod głowicą :decayed:

Opublikowano

jeśli dłużej jeździsz takim prędkościami to szykuj się również że następnym razem puści..... uszczelka pod głowicą

Otóż to ;-)

Opublikowano

Tam pod belką ? To zderzak chyba zrzucałeś.

Ty sobie lepiej sprawdzaj temperaturę płyunu chłodniczego bo ja przy 240 miałem 107C i zdębiałem.

Na ktorym kanale byla ta temperatura?

Nie musialem sciagac zderzaka, wyciaglem tylko kratke ze zderzaka i juz mialem wszystko na wierzchu :)

jeśli dłużej jeździsz takim prędkościami to szykuj się również że następnym razem puści..... uszczelka pod głowicą

Otóż to ;-)

Trudno :P

Nie no nic mu nie bedzie, twardy zawodnik :)

Ale w pierwszej chwili myslale ze turbo poszlo na spacer bo nie moglem znalezc nieszczelnosci. Ale sprawdzilem podcisnienia, wirnik w turbo, sztange, no i kurde bylo wszystko ok, wiec zostal tylko dolot do sprawdzenia jeszcze raz i przy mocniejszym szarpnieciu wyskoczyl.

Edytowane przez Radekst

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.