Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
9 minut temu, gucio07 napisał:

Jeśli chodzi o tego Elektromechanika co piszesz to znajduję się on w Sławkowicach  za Wieliczką ma na imię Wojtek tel. 609-281-723 tylko trzeba się uzbroić w cierpliwość bo nieraz ciężko jest się do niego dodzwonić

Otóż nie :)

Miałem na myśli K.Nowaka z Bilczyc (numer znany redakcji z uwagi na Ustawę o O.D.O - podaje na Priva )

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
5 godzin temu, MOHITO napisał:

robiłem odcięcie w Audi i kilku innych  u Elektromechanika który jest zlokalizowany na drodze do Gdowa.

Poszukam namiarów jak pasuje .

Nie jest to może wielki zakład..ale sa elastyczni, nietuzinkowi i zakłądają dość autorskie rozwiązania z ukryciem włączników włącznie :) - co moim zdaniem jest ważne .

Ceny w zależności od zastosowanych układów elektronicznych minimal 250 zł , potem .."Ony Sky is the limit" :)

 

Możesz podać namiar , bo narazie się rozglądam i pytam ;]

Opublikowano
4 godziny temu, MOHITO napisał:

Otóż nie :)

Miałem na myśli K.Nowaka z Bilczyc (numer znany redakcji z uwagi na Ustawę o O.D.O - podaje na Priva )

Ok myślałem że o tego ci chodzi też jest godny polecenia i robi różne rzeczy więc jakby ktoś coś potrzebował to śmiało mogę go polecić :)

Opublikowano

nie sprzedaje ktos przypadkiem ORI 19tek? ;)

Opublikowano

Witam,

Panowie nie wala się komuś w garażu pokrywka akumulatora. Chętnie bym coś takiego przygarnął za jakiegoś czteropaka. W ASO nowa kosztuje niecałe 40zł, ale niestety ASO mam z drugiej strony miasta.

 

pokrywa aku.jpg

Opublikowano

Jak coś, to będe w ASO jakoś początkiem tygodnia. Jak mają na magazynie, to mogę wziąć.

Opublikowano
Jak coś, to będe w ASO jakoś początkiem tygodnia. Jak mają na magazynie, to mogę wziąć.

To był bym bardzo wdzięczny

Pozdrawiam, Łukasz

Opublikowano

Co tu taka cisza ?

Opublikowano
Co tu taka cisza ?





Zima
Opublikowano
2 godziny temu, KERCZI napisał:

 

 


Zima

 

 

Cuber dalej skubie tęcze czy w końcu pojechał

Opublikowano

Je kanapki z serem i kurzem

Opublikowano
  • Autor

Ale za to pyszne są ;) 

Opublikowano

witam:hi:

Panowie, macie namiary na kogos w krk kto wyjmie turbo z afn wyczysci kierownice i założy? 

mam problemy z trybem awaryjnym i ide droga eliminacji, nieszczelnosci sprawdzone, podejrzane wezyki wymienione,  egr wyczyszczony, przeplywomierz tez, gruszka wyglada ok, sztanga strzykawką  sie porusza ale niewiele, zaworki N poki co nie ruszane, przepał pod 4 tys nie pomógł wiec teraz geometria, tylko ze jak dzwonie do regeneracji turbin to wszyscy chca robic kompleksowo za 700+, wolalbym sprawdzic co bedzie jak po prostu ktos to wyczysci bo poki co oleju malo bierze, turbo wyglada na suche, chmury nie zostawiam...

 

Edytowane przez pdk

Opublikowano

jesli nikt nie bedzie chcial Ci zrobic samego czyszczenia to w ostatecznosci wyczyszcic vnt mozesz sobie sam, ja rozbieralem wczoraj swojego starego awx'a w ktorym tez mialem zapieczona zmienna geometrie, zalewasz benzyna lub plynem do hamulców, wietraka lub dremel z koncowka miekka druciana i jazda, ale wirnika podobno lepiej nie ruszac bo jak sie niedokladnie wyczysci to moze sie po jakims czasie zrobic luz z racji zlego wywazenia:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

 

a jakbys chcial to bede miec turbo z AWX'a po regeneracji, swiezynka, bez przebiegu, tylko trzeba kilka pierdołek zmienic zeby siadlo do afn'a.

Jakbys mial jakies pytania to zapraszam na PW.

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

dzieki  @Radekst

tylko ze wolałbym sie za to sam nie brać, co jak uwale przewod olejowy albo cos nie pojdzie to bez zaplecza zostane z rozgrzebanym;)

poki co za AWX dzieki, najpierw chce serie odzyskac i zobacze jak to bedzie chodzic

widze ze na forum polecaja mobiltech, zadzwonie jutro zobacze co powiedza na taka robote

Opublikowano

swoje auto robie w mobiltechu, takze polecam :)

z reszta w piatek zmienialismy u mnie turbo ;)

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

to ile tak orientacyjnie biora za turbo wyjecie/wlozenie?:decayed:

Opublikowano
witam:hi:
Panowie, macie namiary na kogos w krk kto wyjmie turbo z afn wyczysci kierownice i założy? 
mam problemy z trybem awaryjnym i ide droga eliminacji, nieszczelnosci sprawdzone, podejrzane wezyki wymienione,  egr wyczyszczony, przeplywomierz tez, gruszka wyglada ok, sztanga strzykawką  sie porusza ale niewiele, zaworki N poki co nie ruszane, przepał pod 4 tys nie pomógł wiec teraz geometria, tylko ze jak dzwonie do regeneracji turbin to wszyscy chca robic kompleksowo za 700+, wolalbym sprawdzic co bedzie jak po prostu ktos to wyczysci bo poki co oleju malo bierze, turbo wyglada na suche, chmury nie zostawiam...
 


Ja robiłem dokładnie tą czynność w S-LINE SERWIS i zapłaciłem 300 złotych. Z usługi byłem bardzo zadowolony. Jakbyś się zdecydował, to podaję numer: Jacek 505 020 220

:hi:
Opublikowano

:hi:

8 godzin temu, Radekst napisał:

swoje auto robie w mobiltechu, takze polecam :)

z reszta w piatek zmienialismy u mnie turbo ;)

Radziu czy Ty nie zmieniałeś turba jakiś rok temu ?

Edytowane przez Shadow

Opublikowano
5 godzin temu, Shadow napisał:

Radziu czy Ty nie zmieniałeś turba jakiś rok temu ?

Może Radek wymienia turbo razem z olejem i filtrami? Co 10000km lub co roku. :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.