Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czesc!:hi:

Poleci ktos jakiegos sprawdzonego lakiernika w KRK?

tylny blotnik mam do roboty bo koles mial za malo miejsca na parkingu ale uparl sie ze wjedzie ;)

Opublikowano
W dniu 7.11.2018 o 21:25, Marcin_K napisał:

Witam,

Co używacie do czyszczenia skóry? Polecają Gliptone w zestawie do czyszczenia i konserwacji lub Coulorlock'a analogicznie. Ma ktoś coś przetestowane? Pozdrawiam.

Fajne promo masz na Gliptona :kox:

https://allegro.pl/gliptone-gt11-gt12-zestaw-do-czyszczenia-skory-i7577371842.html

https://allegro.pl/liquid-leather-gliptone-gt11-gt12-zestaw-do-skory-i7245243208.html?reco_id=6a5e9f43-e407-11e8-a7cb-246e9680cca8

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, Młody_drog napisał:

Halo Krakusy :D

 

Macie moze w górach jakieś sprawdzone miejsca na sylwka?

 

 

No Jasne Młody ze mamy ;)   Grand Stasinda w Bukowinie ;) 

Opublikowano
W dniu 9.11.2018 o 18:22, Marcin_K napisał:

dzięki

Ja sobie zamówiłem właśnie bo mi się powoli kończy ?

Opublikowano

Jakby ktoś coś

 

Opublikowano
  • Autor

Lift  A4 , chyba jedynie zderzaki wymienione .......

 

 

Audi-A4_Avant-2019-1024-01.jpg

Audi-A4_Avant-2019-1024-09.jpg

Audi-A4_Avant-2019-1024-10.jpg

Audi-A4_Avant-2019-1024-11.jpg

Audi-A4_Avant-2019-1024-0e.jpg

Audi-A4_Avant-2019-1024-0f.jpg

Audi-A4_Avant-2019-1024-12.jpg

Opublikowano
W dniu 9.11.2018 o 23:17, Cuber napisał:

No Jasne Młody ze mamy ;)   Grand Stasinda w Bukowinie ;) 

Już full ? 

Opublikowano
  • Autor

:hi: thx za spota 

Opublikowano
W dniu 12.11.2018 o 08:51, Cuber napisał:

Lift  A4 , chyba jedynie zderzaki wymienione .......

 

 

Audi-A4_Avant-2019-1024-01.jpg

Audi-A4_Avant-2019-1024-09.jpg

Audi-A4_Avant-2019-1024-10.jpg

Audi-A4_Avant-2019-1024-11.jpg

Ładna :slina:

Powitać :hi:

Grześ może by mi się udało dziś do Ciebie podjechać koło godziny 16

 

 

 

Opublikowano

Odszkodowania komunikacyjne, ktoś siedzi w tym? 

Opublikowano
9 minut temu, edraven napisał:

Odszkodowania komunikacyjne, ktoś siedzi w tym? 

Transit ma szeroko pojęte pojęcie poparte doświadczeniem życiowym ?

Opublikowano
1 minutę temu, FANTOMAS napisał:

Transit ma szeroko pojęte pojęcie poparte doświadczeniem życiowym ?

Takich ludzi nam trzeba :D

 

Opublikowano

Co radzicie wybrać z dysków ssd 2'5" 500Gb Sata III

Crucial MX500 czy  Samsung 860 EVO

chyba że jest coś jeszcze innego co byłoby lepszym wyborem

Opublikowano
5 godzin temu, FANTOMAS napisał:

Co radzicie wybrać z dysków ssd 2'5" 500Gb Sata III

Crucial MX500 czy  Samsung 860 EVO

chyba że jest coś jeszcze innego co byłoby lepszym wyborem

Zdecydowanie Samsung!

Opublikowano
5 godzin temu, FANTOMAS napisał:

Co radzicie wybrać z dysków ssd 2'5" 500Gb Sata III

Crucial MX500 czy  Samsung 860 EVO

chyba że jest coś jeszcze innego co byłoby lepszym wyborem

Zdecydowanie INTEL albo Kingston.

Opublikowano
  • Autor

Deante , jak masz podjechać do mnie to pisz mi esa lub dzwoń :)

Opublikowano
9 godzin temu, Cuber napisał:

Deante , jak masz podjechać do mnie to pisz mi esa lub dzwoń :)

tak wiem, miałem dzwonić ale wczoraj co się działo na ulicach to jakiś kosmos. Z wielickiej do siebie jechałem przeszło 50 min. :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Dante pierwszy deszcz od dawna i ludzie jak zwykle przestali umieć jeździć .....

 

Ja wczoraj Zakopiańska => 2 Pułk => Wielicka 2 godziny myślałem ze zjem kierownice z nerwów 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.