Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:hi:  

 

Żeby w wieku 40 lat przechodzić ospę to powiem Wam dramat .......  

:facepalm:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ktos dzis bedzie ? na spocie :)

Opublikowano

Dzisiaj będę ;)

Opublikowano

Gdyby ktoś szukał, to zapraszam - tak, wiem strasznie się rozpisałem :) Wystawiam fakturę vat marża, więc kupujący nie płaci podatku.

937171117_;slot=10;filename=eyJmbiI6Imgy
WWW.OTOMOTO.PL

Nie Uszkodzony Audi A4 - Nie Pierwszy właściciel, Czarny, Nie Metalik, Perłowy, Benzyna, 200 KM, 2 000 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS,

 

Opublikowano

Dzisiaj meczyk... Może spotkamy się na wspólne oglądanie na przykład w Jeff’s-ie? Albo gdziekolwiek indziej...

Edytowane przez Transitpower

Opublikowano
  • Autor

Mariusz ale co to za mecz...... beznadzieja ;)

 

 

ps. ktoś bedzie dzisiaj na spocie w ogole ? 

Opublikowano
  • Autor

dzieki za spota 

:hi:

Opublikowano
W dniu 16.11.2019 o 21:15, Redjasper napisał:

Gdyby ktoś szukał, to zapraszam - tak, wiem strasznie się rozpisałem :) Wystawiam fakturę vat marża, więc kupujący nie płaci podatku.

937171117_;slot=10;filename=eyJmbiI6Imgy
WWW.OTOMOTO.PL

Nie Uszkodzony Audi A4 - Nie Pierwszy właściciel, Czarny, Nie Metalik, Perłowy, Benzyna, 200 KM, 2 000 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS...

 

Cos na oku juz masz?

Opublikowano
  • Autor

Panowie , Jak coś to mam do sprzedania dystanse 4 sztuki   13 mm nówki sztuki wraz z śrubami rozstaw piasty  66,5 .

Niestety przy mojej feldze 20" Et 43 i dystansie nie pasuje mi do końca wygląd niby jest idealnie na równo ale jednak chyba sie starzeje  ....... 

 

Cena 280 zł 

Opublikowano

Cześć, mam prośbę, poniewasz jestem od niedawna posiadaczem audi a4 b7  szukam kogoś z Krakowa kto ma program diagnostyczny i doświadczenie w jego obsłudze. Pisałem na forum z jednym z kolegów polecił mi program do ściągnięcia i kupno kabla ale nic mi po tym skoro się nie znam ma tym i dla tego chciałbym skorzystać z wiedzy kogoś bardziej doświadczonego . Może ktoś że spotów posiada lub zna kogoś kto poświęci mi chwilę . Chciałbym sprawdzić między innymi dla czego nie świeci mi kontrolka pasów i kilka innych rzeczy.  Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam wszystkich Grzegorz.  

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Zioberko napisał:

Cześć, mam prośbę, poniewasz jestem od niedawna posiadaczem audi a4 b7  szukam kogoś z Krakowa kto ma program diagnostyczny i doświadczenie w jego obsłudze. Pisałem na forum z jednym z kolegów polecił mi program do ściągnięcia i kupno kabla ale nic mi po tym skoro się nie znam ma tym i dla tego chciałbym skorzystać z wiedzy kogoś bardziej doświadczonego . Może ktoś że spotów posiada lub zna kogoś kto poświęci mi chwilę . Chciałbym sprawdzić między innymi dla czego nie świeci mi kontrolka pasów i kilka innych rzeczy.  Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam wszystkich Grzegorz.  

Wapdnij na spota , ktoś powinien mieć VAG-a to ogarnie temat  

Opublikowano

:hi:

 

Opublikowano

Jasne że przyjadę, w takim razie do zo we wtorek o 20ej. Dzięki za odpowiedź.  

Opublikowano
  • Autor

lukasz_mk2 wez jak mozesz na spota vag-a we wtorek ;)

Opublikowano
W dniu 21.11.2019 o 23:36, Cuber napisał:

lukasz_mk2 wez jak mozesz na spota vag-a we wtorek ;)

ok

Opublikowano
  • Autor

ktoś dziś będzie ? 

Opublikowano

Ja się postaram zajrzeć...

Opublikowano
  • Autor
38 minut temu, Transitpower napisał:

Ja się postaram zajrzeć...

:kox:

Opublikowano

w jakie dni się zbieracie wpadnę na spocika :)

Opublikowano

Za każdym razem jak pojawia się to pytanie to się dziwię...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.