Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

:siema: all.

No to pewnie imprezy odwołane po tej tragedii skoro jest 3-dniowa żałoba narodowa...

Panowie polecam film "Zapowiedz" byłem wczoraj na tym i jest naprawdę kozak :naughty:

potwierdzam też byłem i naprawde fajny film :)

:siema:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

no niestety 2 felgi pęknięte, 2 scharatane... ale to i tak nic przy 6 wyrwanych krawężnikach.

Nie polecam wyprzedzania na łuku przy 150 na nowo oddnej drodze gdzie może zdarzyć się troszke piachu... ;( ;( ;([br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 14:59_________________________________________________Kraweznik po pierwszym uderzeniu

kraweznik.jpg

A tu ślad jak leciałem na rozwalonych kołach na drugi krawęznik

slad.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zawias wyglada na cały. dokładniej podjade go jutro sprawdzić.

No troszke za szybko było.

30 sekund po tym podjechali koledzy z agencji reklamowej którzy kręcili na tym odcinku reklame scirocco.

Mówiłem im że jakby byli minute wcześniej to by mieli zaje***ty film... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sieman dowaliłeś ale najważniejsze że nic Ci się nie stało.

Nie pytam się jak było bo już wszystko wiem po telefonie, wariacie jeden :kox:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku nie wiedziałem co zrobić bo zapas mam tylko jeden a koła rozwalone dwa (do tego jeszcze niewiadomo czy dojazdówka by weszła na przedni hamulec). Na szczęscie zadziałało bielskie assistance w postaci Maćka- Mk4, który użyczył mi dwa swoje koła.

Z tego miejsca- jeszcze raz wielkie dzięki Maciek. (choć pewnie i tak nie przeczytasz bo to wątek małopolski) [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 16:39_________________________________________________

2.jpg

3.jpg

1.jpg

4.jpg

5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pingwin miałeś dużo szczęścia :naughty: dobrze że tylko felgi i opony :)

Poniosło Cię .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przywaliłeś. Całe szczęście że nie wydachowałeś i nic ci się nie stało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian, całe szczęście żeś cały, ale muszę to napisać: jak u wielu ludzi auto doinwestowane, felga wypas ale te opony to kufa do kosiarki bym nie założył, zwłaszcza preferując szybki styl jazdy, i nie piszcie, że na wysokim dobrym bieżniku byłoby to samo, piach piachem ale nie wszystkie naraz były na piachu i ta reszta (gdyby była dobra) mogłaby przytrzymać na torze jazdy. Trochę moralizatorstwa ale chyba masz nauczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przywaliłeś. Całe szczęście że nie wydachowałeś i nic ci się nie stało

he he ciekawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rtocki akurat na oponach nigdy bym nie oszczędzał. Miałem jechać w tym tygoniu kupic nowe. Jak przesle Ci zdjecie drogi i łuku to zrozumiesz że dobra opona by nic nie dała... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rtocki akurat na oponach nigdy bym nie oszczędzał. Miałem jechać w tym tygoniu kupic nowe. Jak przesle Ci zdjecie drogi i łuku to zrozumiesz że dobra opona by nic nie dała... :kwasny:

W każdych warunkach i na każdym łuku jest różnica między prawie łysolem a dobrą gumą i Twój argument nie ma żadnego uzasadnienia. Nie pisałem że na pewno byś nie wykutał ale szanse na wyjście byłyby na pewno większe. A mając świadomość jak mizerny jest kontakt z nawierzchnią (przypominam, że całość naszych ponad półtoratonowych, często 200-tu konnych szankierków trzyma się powierzchnią łącznie nie przekraczającą kartki A4) mogłeś powstrzymać żyłkę driftera do czasu wymiany kondomów. No nieważne, najważniejsze żeś cały i fura w miarę też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian nawet nie chce mi sie komentować tego co zrobiłeś :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guten abend sunshines :decayed:

siemasz :naughty: włacz gg :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...