Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Gość PrZeMiAn

:hi: Panowie

Pogoda tak piękna, że dzisiaj chciałbym iść do pracy jako podawacz ręczników nad basenem :D

:polew: a ja mogę je prać :naughty:

W takim razie Wąski składajmy CV do jakiegoś kurortu na Majorce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Witajcie nie dałem wczoraj rady, 3 dni imprezy w W-wie i się na 18 do GK po prostu nie wyrobiłem :(:disgust:

Na marginesie ktoś wie skąd są blachy 'NMR'? piękną b7 s-line sedan zrobioną na RS lub S4 :slina: widziałem na tych numerach na pradze, ramki a4-klub oczywiście:))

pozdro wszystkim :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , co ile się odgrzybia klimę?

Jaki jest tego koszt plus ewentualne dobicie gazu

Może ktoś wie?

:hi:

co sezon przynajmniej :wink4: koszt zalezny jest od ilości czynnika ile wejdzie w momencie dobicia ale obstawiam coś ok 200 zł :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi: "kapeluszniki" ..

Nie wybiera się ktoś z szanownych do Warszawy w tym tygodniu ? No poza Wąskim, bo już z nim rozmawiałem..

Trzenisław nie robisz sobie wycieczki ? :mysli::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trzeniu

Siema :hi: "kapeluszniki" ..

Nie wybiera się ktoś z szanownych do Warszawy w tym tygodniu ? No poza Wąskim, bo już z nim rozmawiałem..

Trzenisław nie robisz sobie wycieczki ? :mysli::wink4:

Będę w Wawie ale ok 3 w nocy w poniedziałek :wink4: potrzebujesz coś?[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 10:51_________________________________________________

Panowie , co ile się odgrzybia klimę?

Jaki jest tego koszt plus ewentualne dobicie gazu

Może ktoś wie?

:hi:

co sezon przynajmniej :wink4: koszt zalezny jest od ilości czynnika ile wejdzie w momencie dobicia ale obstawiam coś ok 200 zł :gwizdanie:

dzięki :hi: , w takim razie musze jechać juz to zrobić bo śmierdzi przy pierwszym uruchomieniu a samochód mam już 20 miesięcy i nie robiłem z tym.

Może ktoś kogoś polecić? chyba ktoś kiedyś pisał o tym tutaj ale za dużo szukania :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 11:14_________________________________________________

:hi:
Witajcie nie dałem wczoraj rady, 3 dni imprezy w W-wie i się na 18 do GK po prostu nie wyrobiłem :(:disgust:
Na marginesie ktoś wie skąd są blachy 'NMR'? piękną b7 s-line sedan zrobioną na RS lub S4 :slina: widziałem na tych numerach na pradze, ramki a4-klub oczywiście:))
pozdro wszystkim :>


to ani S ani RS. NMR...to pewnie ba$iora furacz, z ledami od s6 :)[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 11:18_________________________________________________

Siema Krakusy :hi:


a co Ty to nie krakus juz?? Moze Hucianin buahahahah[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 11:18_________________________________________________


Siema :hi: "kapeluszniki" ..

Nie wybiera się ktoś z szanownych do Warszawy w tym tygodniu ? No poza Wąskim, bo już z nim rozmawiałem..

Trzenisław nie robisz sobie wycieczki ? :mysli::wink4:


Będę w Wawie ale ok 3 w nocy w poniedziałek :wink4: potrzebujesz coś?[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 10:51_________________________________________________


Panowie , co ile się odgrzybia klimę?
Jaki jest tego koszt plus ewentualne dobicie gazu
Może ktoś wie?

:hi:


co sezon przynajmniej :wink4: koszt zalezny jest od ilości czynnika ile wejdzie w momencie dobicia ale obstawiam coś ok 200 zł :gwizdanie:


dzięki :hi: , w takim razie musze jechać juz to zrobić bo śmierdzi przy pierwszym uruchomieniu a samochód mam już 20 miesięcy i nie robiłem z tym.

Może ktoś kogoś polecić? chyba ktoś kiedyś pisał o tym tutaj ale za dużo szukania :embarrassed:


polecam ul. OKULICKIEGO firma FROSTI. Naprawili mi sprzegielko w klimie, odgrzybili i dobili gazu za 370pln ostatnio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitał :hi:[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 12:10_________________________________________________

Po trzecie: siemian, nie obraź się, ale auto czasem jest mądrzejsze jak kierowca, nie jest to atak na Ciebie z mojej strony,szerokości dla Ciebie i pokory na drodze . Sory , ale po Twoim odjeżdzie z GK musiałem Ci to napisać.

A ja chwaliłem Twoje auto... :decayed:

A tak w ogóle to o co Ci niby chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joł :hi:

wczoraj kolega prosił mnie zebym zrobił pare fotek jego r6-ce, tak mi wyszło

1.yah1.jpg

2. yah4.jpg

3. yah5.jpg

i przy okazji sobie pojezdziłem, fajnie sie to wkręca :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 11:14_________________________________________________ author=biedruch link=topic=23938.msg909726#msg909726 date=1243239455]

:hi:

Typowe ruskie bezmozgi. Narazaja innych uczestnikow nie zdajac sobie sprawy jak szybko sie taka jazda moze skonczyc. :wallbash: :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj kolega prosił mnie zebym zrobił pare fotek jego r6-ce, tak mi wyszło

No i elegancko wyszło. :th:

Możesz opisać jak to robiłeś? Jaki sprzęt, jakie parametry?

Ładne niebo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...