Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

welur cały rok tylko trzeba buty przed wejsciem w zimie szczotkować :decayed:

Dokładnie :polew:

a skąd Ty to kuuuurfa wiesz jak jako jedyny na 30 000 userów tutaj masz metalowe dywaniki :polew:

:polew: :polew: :polew:

o ja pier****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam ten problem od butów :wallbash:

w sumie to od tych naszych stukaczy to i gumofilce sie przecierają ;(

no właśnie :decayed:

"stukacze" :polew::decayed: dobre :good:

stukacze mówicie...???????

Panowie proponuje Wam założyć na chwile damskie szpilki i ocenić dywaniki po paru miesiącach eksplatacji :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proponuje Wam założyć na chwile damskie szpilki i ocenić dywaniki po paru miesiącach eksplatacji :gwizdanie:

szpilki nie są do prowadzenia auta :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proponuje Wam założyć na chwile damskie szpilki i ocenić dywaniki po paru miesiącach eksplatacji :gwizdanie:

szpilki nie są do prowadzenia auta :naughty:

:good:[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 08:52_________________________________________________Jarko coś o tym wie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze na piastów.... strach mieć lepsze auto dlatego moim zdaniem nie ma co oszczędzać na AC i zabezpieczeniach bo później jest płacz i zgrzytanie zębów, chodź jak chcą to i najlepiej zabezpieczone auto z garażu wyciągną, ale różnie to już niestety bywa. Lepiej dmuchać na zimne

Dokładnie, najważniejsze nie oszczędzać na AC, jeśli ktoś kupuje auto za 35-45 kawałków to nie ma sensu żałować 1.5-2,5 tys na AC.

:hi:

Mój mechanik radzi schować gniazdko serwisowe pod plastiki. Nie wiem czy to coś da gdy mają całą noc, natomiast gdzieś w trasie pod McDonaldem mogą nie zdążyć wygrzebać. Ale wtedy żegnajcie logi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze na piastów.... strach mieć lepsze auto dlatego moim zdaniem nie ma co oszczędzać na AC i zabezpieczeniach bo później jest płacz i zgrzytanie zębów, chodź jak chcą to i najlepiej zabezpieczone auto z garażu wyciągną, ale różnie to już niestety bywa. Lepiej dmuchać na zimne

Dokładnie, najważniejsze nie oszczędzać na AC, jeśli ktoś kupuje auto za 35-45 kawałków to nie ma sensu żałować 1.5-2,5 tys na AC.

:hi:

Mój mechanik radzi schować gniazdko serwisowe pod plastiki. Nie wiem czy to coś da gdy mają całą noc, natomiast gdzieś w trasie pod McDonaldem mogą nie zdążyć wygrzebać. Ale wtedy żegnajcie logi...

głupota... co to za kłopot wyrwać plastik z pod kierownicy. 10 sekund...

a tak w ogóle to :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...