Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

PABLO jak tam immobilizer ?? działa??

Wiesz no ok jest tylko nie rozumiem czemu wtedy tak się działo, jak przyjechałem na spota, to normalnie odpalał, później jak wróciliśmy z KFC to odpalił i po sekundzie tak jak by odcięcie i przez minutę tak było po chwili już było ok, pierwszy raz tak miałem :mysli:

:siema: wszystkim :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Chińczyk: kim jesteś?

Polak: Polakiem.

Chińczyk: Ilu was jest?

Polak: 38 milionów.

Chińczyk: Na jakiej ulicy mieszkacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chińczyk: kim jesteś?

Polak: Polakiem.

Chińczyk: Ilu was jest?

Polak: 38 milionów.

Chińczyk: Na jakiej ulicy mieszkacie?

Polak : Na dywizjonu

Chinczyk: a takiego kolesia..... jak mu było..... :mysli: ......a Pablo znasz ?

Polak: no masz .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam znam

to Ten co ma wszędzie kolegów o nim każdy słyszał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki mam sprawe... chciałbym żeby mi ktoś fachowym okiem rzucił na ten mój silnik... martwi mnie ta sprawa z olejem... mam swojego mechanika ale po ostatniej wizycie nabrałem troche do niego dystansu i pasuje żeby ktoś inny wziął autko pod opieke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Witam szanowne grono po urlopie :) nic się nie chce :thumbdown: [br]Dopisany: 20 Luty 2012, 12:19_________________________________________________ktoś pisał o tanim servisie Nokii :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Witam szanowne grono po urlopie :) nic się nie chce :thumbdown: [br]Dopisany: 20 Luty 2012, 12:19_________________________________________________ktoś pisał o tanim servisie Nokii :mysli:

Wypocząłeś :?: :)

Jak się dowiesz za ile Ci naprawią to później do mnie zadzwoń zobaczymy ile u mnie powiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Pablo :wink4:

potrzebuję głośnik wymienić zawsze naprawiałem na Mogilskiej ale ktoś miał tańszy punkt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki mam sprawe... chciałbym żeby mi ktoś fachowym okiem rzucił na ten mój silnik... martwi mnie ta sprawa z olejem... mam swojego mechanika ale po ostatniej wizycie nabrałem troche do niego dystansu i pasuje żeby ktoś inny wziął autko pod opieke...

Nie panikuj dolej oleju konkretnie pod max tylko tak abyś był pewny ile go było (na całkowicie zimnym silniku). Zrób 1kkm i sprawdź ponownie w podobnych warunkach i zobaczymy ile ubyło. Z tego co pamiętam to na miarce między max/min jest chyba 0,7L. Z mojego doświadczenia wiem że jeśli jeździłem po mieście to olej praktycznie nie "ginał" ale jak się np wybrałem w jakąś trasę powiedzmy do niemcowni 2,5kkm i dusiłem auto po autostradzie to raczej zawsze tak +/- 3 setki ubywało taki już los silników uturbionych. Na wysokich obrotach co się wąże z wyższym ciśnieniem oleju zawsze coś na łożyskowaniu turbiny przepchnie nie ma bata więc wszystko zależy od tego jaki masz styl jazdy jak masz ciężkiego buta i jak np. na autostradzie nie żałujesz to raczeja nie dziw się że coś tam łyknie na kilka tysięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...