Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

flashX.tv - Ted (2012) 720p BRRip

Tu macie linka do filmu TED. Niestety bez napisów i nie mogę sobie poradzić ze ściągnięciem tego na kompa :kwasny: Może ktoś ma ten film i mi go udostępni??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłeś szybszy :naughty:

---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simanko :hi: ja mam ten film TEd moge Ci w czwartek na spota przyniesc. Ogladalem wczoraj, ogolonie sredni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flashX.tv - Ted (2012) 720p BRRip

Tu macie linka do filmu TED. Niestety bez napisów i nie mogę sobie poradzić ze ściągnięciem tego na kompa :kwasny: Może ktoś ma ten film i mi go udostępni??

EXSite.pl - Portal ze wszystkim - poszperaj sobie, na pewno znajdziesz jakiś aktywny link :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TED już dawno jest z napisami na stronce co jarko zapodał, kilka dni temu oglądałem właśnie z tej strony co wrzucałem tutaj zwiastun :decayed:

:siema: ekipa.

---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ----------

flashX.tv - Ted (2012) 720p BRRip

Tu macie linka do filmu TED. Niestety bez napisów i nie mogę sobie poradzić ze ściągnięciem tego na kompa :kwasny: Może ktoś ma ten film i mi go udostępni??

Jeśli nie masz tego to sobie pobierz, kilka razy mi pomógł jak szukałem napisów :arrow2:NapiProjekt 2.1.0.2287 - dobreprogramy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Całkiem sporo aktywnych linków można też znaleźć na polish:Elite:board. Filmik taki średni, choć i tak lepszy od zmierzchu, który zaraz z moją Panią będę musiał obejrzeć ;( Ach te baby :P

Ja w środę idę na zmierzch :facepalm::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubisz Pattinsona czy też zostałeś przymuszony?? :P

Przymuszony :decayed:

---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubisz Pattinsona czy też zostałeś przymuszony?? :P

Przymuszony :decayed:

---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ----------

Oooo może być fajny ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka Panowie :)

ze mnie na forum2 dni nie było bo Fifke by mozna ciupnąć :decayed:

jak będą chętni to na ta sobote można coś zorganizować piątek odpada bo mam nocke w pracy , oczywiście można u mnie zoraganizować + najlepsza pizza w mieście :wink:

Panowie pada mi akumulator nie wymieniany 5 lat , co polecacie i w ogóle jakie parametry musi spełniać ile amperogodzin i prądu rozruchowego ? musze cos do jutra kupić bo juz dzis ledwo zagadał :kwasny: a przeciez temperatura jeszcze spoko.

---------- Post dopisany at 09:04 ---------- Poprzedni post napisany at 09:03 ----------

Transit od kiedy Ty taki chętny na fifke i wódeczke ??? :whistling:

---------- Post dopisany at 09:05 ---------- Poprzedni post napisany at 09:04 ----------

zastanowić sie nad sobotą..... :wink:

---------- Post dopisany at 09:30 ---------- Poprzedni post napisany at 09:05 ----------

AKUMULATOR CENTRA FUTURA CA770 77AH/760A NAJTANIEJ (2747509913) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. myślałem o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron, zadzwoń do Rafała Witaszka i on Ci załatwi dobry aku w smiesznej cenie a nie bedziesz dorabiał ludzi na alledrogo :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka Panowie :)

ze mnie na forum2 dni nie było bo Fifke by mozna ciupnąć :decayed:

jak będą chętni to na ta sobote można coś zorganizować piątek odpada bo mam nocke w pracy , oczywiście można u mnie zoraganizować + najlepsza pizza w mieście :wink:

Panowie pada mi akumulator nie wymieniany 5 lat , co polecacie i w ogóle jakie parametry musi spełniać ile amperogodzin i prądu rozruchowego ? musze cos do jutra kupić bo juz dzis ledwo zagadał :kwasny: a przeciez temperatura jeszcze spoko.

---------- Post dopisany at 09:04 ---------- Poprzedni post napisany at 09:03 ----------

Transit od kiedy Ty taki chętny na fifke i wódeczke ??? :whistling:

---------- Post dopisany at 09:05 ---------- Poprzedni post napisany at 09:04 ----------

zastanowić sie nad sobotą..... :wink:

---------- Post dopisany at 09:30 ---------- Poprzedni post napisany at 09:05 ----------

AKUMULATOR CENTRA FUTURA CA770 77AH/760A NAJTANIEJ (2747509913) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. myślałem o tym

Rzuć okiem na Boscha S5 0.092.S50.080 S50 08 278x175x190 77Ah, 780A, L-. W Krk dostaniesz takiego za 300 PLN (allegro), miałem taki w poprzednim samochodzie i spisywał się rewelacyjnie. Obecnie też używam Boscha tyle, że 105Ah.

---------- Post dopisany at 11:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:57 ----------

Witajcie!

Czy da się gdzieś w profilu zmienić nick użytkownika??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boseron, ten aku który pokazałeś jest jak najbardziej ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Cuber zadzwonie nie pomyślałem o tym :wink:

mariokruczek nicku sam nie zmienisz jedynie zapytać prezesa przez PW ale marnie to widzę, albo nowa rejestracja....

---------- Post dopisany at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ----------

Panowie nie ma ktoś z Was opon 13 cali zima ? potrzebuje 2 sztuki do Corsy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Boseron jestem jak najbardziej za sobotą, zorganizuje się squad i będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...