Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Działa .Chyba zablokowali Tobie. :wink::wink::decayed: Za dużo kupowałeś :wink:

Sprawdzałem na neo, z proxy i na 3g - działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Działa .Chyba zablokowali Tobie. :wink::wink::decayed: Za dużo kupowałeś :wink:

Chyba sprzedawałem :decayed:

Już działa, teraz inny rejon nie działa, na fejsie napisali że ataki dzisiaj mieli na portal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lennox, a Ty co, nie czytasz postów wstecz? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek niezle bryka.......

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

Tak jak babcie, ktore łokciami torują drogę do tramwaju/autobusu a jak już wlezą to nagle sił nie mają....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantowski to pojechałeś RÓŻem...

a skoro teraz Twój ulubiony kolor to róż...to RÓŻ dupe po flaszke ;)

to kiedy pijemy ?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantowski, mozemy "imprezować" w Piatek :)

Knajpe w której stawiasz sami wybierzemy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie porypały mi sie wycieraczki punkt zero wybrały sobie srodek szyby. pracują normalnie ale prace koncza na srodku :facepalm: ktoś w b7 miał juz ten problem ? to co piszą na forum nie do końca jest dla mnie zrozumiałe :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby w LM padały bramki z 3 metrowych spalonych to juz są jaja :facepalm: PSG vs Barca 1-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsadziłem w lampy z przodu H4 Osram night breaker+..... Różnica oszałamiająca.....

mogles wsadzic osram cool blue hyper, ja mam takie, sa jeszcze mocniejsze tylko ze nie maja homologacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale meczyk 2:2:whistling:

fakt faktem spalony jak .uj:grin:

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

Wsadziłem w lampy z przodu H4 Osram night breaker+..... Różnica oszałamiająca.....

mogles wsadzic osram cool blue hyper, ja mam takie, sa jeszcze mocniejsze tylko ze nie maja homologacji

a lampy Ci nie żółkną od nich? Strasznie się france grzały mi w starym aucie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spalony to mało powiedziane hehehe to był kilometrowy spaaaaalonyyyyy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie porypały mi sie wycieraczki punkt zero wybrały sobie srodek szyby. pracują normalnie ale prace koncza na srodku :facepalm: ktoś w b7 miał juz ten problem ? to co piszą na forum nie do końca jest dla mnie zrozumiałe :facepalm:

podobny problem miałem w Alhambrze z 2004 wycieraczki szły do góry i zatrzymywały się na środku , przyczyna zatarte tuleje pionowe co przechodzą przez podszybie .A w audi a4 b5 chodziły normalnie na szybkim biegu ale na czasówce stawały mniej więcej koło środka wymieniłem przekaźnik wycieraczek bo strasznie się zgrzały styki.ty masz B7:huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsadziłem w lampy z przodu H4 Osram night breaker+..... Różnica oszałamiająca.....

mogles wsadzic osram cool blue hyper, ja mam takie, sa jeszcze mocniejsze tylko ze nie maja homologacji

a lampy Ci nie żółkną od nich? Strasznie się france grzały mi w starym aucie :kwasny:

Nic a nic, do wgladu na spocie :smiley:

mam je od października 2011 i ani się nie palą ani nic złego się z nimi nie dzieje, z kloszami też nie.

A przez dobry rok jezdzilem na helogenach + mijania (tu i tu CB hyper) i wszystko w JEDNEJ lampie a nie osobno tak jak np. w B5 po lifcie czy B6. :wink:

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

no ale fakt faktem ze grzeją sie bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Tak patrze po Krk to tu wiele śniegu nie spadło przez święta :whistling: w Bielsku święta wyglądały tak

http://s20.postimg.org/c7fonft5p/2013_03_31_07_26_56.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...