Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle w dzisiejszych czasach nie opłaca się drukarka atramentowa

Wysłane z mojego urQuattro

---------- Post dopisany at 11:12 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ----------

Ja mam taką malutka drukareczeczunie jakby ktoś chciał, FANTOMAS widział

Wysłane z mojego urQuattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

powitać :hi:

W ogóle w dzisiejszych czasach nie opłaca się drukarka atramentowa

Wysłane z mojego urQuattro

zależy kto ile drukuje :wink:

Panowie mam nowe tusze do drukarki hp tusze są o nr 901 xl czarny i kolor TUSZE ZAMIENNE HP 901 XL CZARNY + KOLOR 4500 J4580 (3565205020) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.,

kupiłem do swojej ale mi się pojeb..y symbole i nie banglają :kwasny: jakby co to pisać PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką malutka drukareczeczunie jakby ktoś chciał, FANTOMAS widział

Wysłane z mojego urQuattro

Dokładnie zajebiszcza jest ma kółeczka więc bez problemu można ją sobie zabrać gdzie się chce w sam raz na zimowe wieczory bo jest się do czego ciepłego przytulić bez zobowiązań ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam lodowke samochodową 34 l, ma funkcje grzania tez i mozliwosc podlaczenia na 12 v i 220 v, nowa, cena pół z allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ile dla kolegi np za dwa :whistling: ? w jakiej cenie sa tusze ??

Z tej ceny już ciężko będzie można co urwać może po 10zł na sztuce, 2szt które dzisiaj sprzedałem to poszły po cenie z allegro.

Tusze 40-60zł, ja kupiłem do niej XL czarny za 60zł i na długi czas starcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej napisał profesor FANTOMAS na 100% termostat.

Kiedyś tak samo miałem w A4 że jak jechałem na trasie albo dłuższą chwilę to spadała temperatura do 80-75 stopni i wskazówka paliwa w oczach spadała i trzeba było tekturą zasłonić by trzymał temperaturę albo po prostu chwile postać w miejscu:decayed:

Pamiętaj tylko ori termostat w ASO a nie jakieś zamienniki bo są groszowe różnice w cenie w tym przypadku.

Kurcze nie mogłem podjechać na soptkanie byłem w pracy, z tego co piszecie wynika że to czujnik, temperatura nie podnosi sie na wolnych obrotach dobija do 60-70 spada do 50 i do 60-70 znów dobija no nic sprobuje sie podpiac pod kompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej napisał profesor FANTOMAS na 100% termostat.

Kiedyś tak samo miałem w A4 że jak jechałem na trasie albo dłuższą chwilę to spadała temperatura do 80-75 stopni i wskazówka paliwa w oczach spadała i trzeba było tekturą zasłonić by trzymał temperaturę albo po prostu chwile postać w miejscu:decayed:

Pamiętaj tylko ori termostat w ASO a nie jakieś zamienniki bo są groszowe różnice w cenie w tym przypadku.

Kurcze nie mogłem podjechać na soptkanie byłem w pracy, z tego co piszecie wynika że to czujnik, temperatura nie podnosi sie na wolnych obrotach dobija do 60-70 spada do 50 i do 60-70 znów dobija no nic sprobuje sie podpiac pod kompa

w dieslu sie nie podniesie na wolnych obrotach - zacznij od termostatu, na 90% on jest przyczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej napisał profesor FANTOMAS na 100% termostat.

Kiedyś tak samo miałem w A4 że jak jechałem na trasie albo dłuższą chwilę to spadała temperatura do 80-75 stopni i wskazówka paliwa w oczach spadała i trzeba było tekturą zasłonić by trzymał temperaturę albo po prostu chwile postać w miejscu:decayed:

Pamiętaj tylko ori termostat w ASO a nie jakieś zamienniki bo są groszowe różnice w cenie w tym przypadku.

Kurcze nie mogłem podjechać na soptkanie byłem w pracy, z tego co piszecie wynika że to czujnik, temperatura nie podnosi sie na wolnych obrotach dobija do 60-70 spada do 50 i do 60-70 znów dobija no nic sprobuje sie podpiac pod kompa

w dieslu sie nie podniesie na wolnych obrotach - zacznij od termostatu, na 90% on jest przyczyna

Mam już kupiony czekam na wymianę sam nie dam sobie z tym rady kumpel po weekendzie wymieni zobaczymy czy pomoże, raz juz mialem wymieniany termostat 1,5 roku temu tylko tyle by wytrzymał?! się okaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam to oryginał jest założony kupiłem też oryginał (zamiennik 30 zł kosztuje wydaje mi sie że nie da sie uzyskac odpowiedniej jakości za taka cenę ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam to oryginał jest założony kupiłem też oryginał zamiennik 30 zł kosztuje wydaje mi sie że nie da sie uzyskac odpowiedniej jakości za taka cenę ;)

No to oryginał, czy zamiennik :facepalm:

Pany, nie ma ktoś do sprzedania podłokietnika do AUDI A3?? Potrzebuję kupić :whistling:

Btw: :bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do odstąpienia chromowane nakładki na halogeny bo B7. Kupiłem na Alledrogo ale się okazało że do S-line nie pasują.

Dałem 58zł + przesyłka 15zł = 73zł, ale niech będzie 50 + przesyłka = 65zł

Moja strata bo nauka kosztuje.

Wygląda to tak:

audi_s5_2.jpg

Więcej w tym wątku

http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-253/audi-a4-b7-chromowane-nakladki-halogeny-252734/

Mogę je zwrócić, ale może ktoś będzie zainteresowany to są od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin to termostat, sam miałem podobnie 2 lata temu, po wymianie wszystko wróciło do normy. Wlej od razu nowy płyn (najlepiej koncentrat G12+), termostat osobiście polecam z Wahlera, koszt mnie wyszedł jakieś 30 zł, a śmiga bez zarzutu:wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założony oryginał kupiony oryginał i koncentrat, z tego co pamiętam to niewiele ucieka płynu przy wymianie jakieś 1,5 litra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...