Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

cześć,

mamy tu kogoś z servisu BEŁTOWSKI ?

Nie mogę się doprosić kosztorysu przed naprawą z pieczątką firmową...(sic!)

(cholera XXI wiek, Unia ...eh co to za kraj)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć

I koniec laby jutro do pracy :(

Idziesz z Dzieckiem o 7 rano zarejestrować do lekarza po czym dochodzisz do okienka o 7.30 i dowiadujesz sie ze na dzisiaj nie ma już miejsc, chcesz zarejestrować na jutro ...... nie można bo na jutro można rejestrować tylko jutro o 7 rano :) , Kobieta mówi ze można telefonicznie rano na to ja ze rano nie odbierają telefonów . Wzruszyła ramionami......

Jakby człowiek liczył na publiczną opiekę tym bardziej Dziecka to by sie nie doczekał zatem pozostają prywatne gabinety a te stare babska niech dalej myślą ze są najważniejsze na świecie , jak nie zaczniemy zmiany od takich prostych rzeczy to nigdy w tym kraju nie będzie dobrze !

Edytowane przez boseron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

I koniec laby jutro do pracy :(

Idziesz z Dzieckiem o 7 rano zarejestrować do lekarza po czym dochodzisz do okienka o 7.30 i dowiadujesz sie ze na dzisiaj nie ma już miejsc, chcesz zarejestrować na jutro ...... nie można bo na jutro można rejestrować tylko jutro o 7 rano, Kobieta mówi ze można telefonicznie rano na to ja ze rano nie odbierają telefonów . Wzruszyła ramionami......

Jakby człowiek liczył na publiczną opiekę tym bardziej Dziecka to by sie nie doczekał zatem pozostają prywatne gabinety a te stare babska niech dalej myślą ze są najważniejsze na świecie , jak nie zaczniemy zmiany od takich prostych rzeczy to nigdy w tym kraju nie będzie dobrze !

Gdyby była msza o 7 to starsze Panie by siedziały grzecznie w kościele

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w bloku obok przychodni i już teraz wiem skąd codziennie od 5 rano kolejka pod przychodnią jak za komuny po mięso na kartki

Świadczenia zdrowotne w tym kraju to jakieś nieporozumienie , chwalimy sie i szczycimy pierwszymi nowatorskimi zabiegami na świecie , bezinwazyjne operacje na sercu a tak prosta rzecz jak rejestracja dziecka graniczy z cudem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w aucie z turbo zawsze będzie zwłoka to raz a dwa jak potrzebujesz w poślizgu przerzucić masę albo w zakręcie odciążyć tył nie zmniejszajac dynamiki to nie ma innej rady jak lewa

chodzi mi o, naciśniesz hamulec Lewą, puść gaz i go naciśnij z ponownie prawą

Taki półśrodek, ale działa

Nie przepadam za półśrodkami wiec odechciało mi się kombinować, zresztą mało kiedy jest okazja tym coś poświrować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

I koniec laby jutro do pracy :(

Idziesz z Dzieckiem o 7 rano zarejestrować do lekarza po czym dochodzisz do okienka o 7.30 i dowiadujesz sie ze na dzisiaj nie ma już miejsc, chcesz zarejestrować na jutro ...... nie można bo na jutro można rejestrować tylko jutro o 7 rano :) , Kobieta mówi ze można telefonicznie rano na to ja ze rano nie odbierają telefonów . Wzruszyła ramionami......

Jakby człowiek liczył na publiczną opiekę tym bardziej Dziecka to by sie nie doczekał zatem pozostają prywatne gabinety a te stare babska niech dalej myślą ze są najważniejsze na świecie , jak nie zaczniemy zmiany od takich prostych rzeczy to nigdy w tym kraju nie będzie dobrze !

Zmień przychodnię, miałem tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za półśrodkami wiec odechciało mi się kombinować, zresztą mało kiedy jest okazja tym coś poświrować

Wiem o czym piszesz, jak się nie ma co się lubi ... Coraz mniej, lub lat przybywa i się nie chce. Gdzie te czasy, co niedziele przywoziło się pucharek, ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron czyzbys chodzil do przychodni na piastow ? Hehe zle wspomnienia mam z ta przychodnia i wgl publicznymi masakra jakas

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis czas temu na allegro bylo wystawione audi a6 c6 na Rejestracji KR sedan przod przerobiony na polifta na feldze z rantem i airze ma ktos moze jakis kontakt do wlasciela ? chodzi mi odkupienie kilku gratow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zima w zimie :kox:

W końcu człowiek skorzysta z 4motion :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...