Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

musiała miec niezły spadek do zostawienia :decayed::grin: musisz ją bardzo kochac:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Sie szarpnąłem, miała dwa komplety - lato i zima :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie lampki led do oświetlenia tablicy w B6 polecacie??

Kiedyś zakupiłem ORI, ale świeciły jakoś tak lipnie (żółtawo) Lampka oświetlenia tablicy LED Audi oryginalna (2987651911) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Tydzień temu Kerczi i FANTOMAS rezali na spocie takie lampki, ale nie przyjżałem się jakie lampki zakładali.

Potrzebuje jakieś lampki, które nie będą wymagały żadnych przeróbek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lapki ORI z A5 CABRIO pasuja do nas...

Ile za takie wołają w ASO?? Na alledrogo takich nie znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ASO 67zł sztuka - musisz pamiętać zeby kupic prawą i lewą...

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

p.s. uważaj na tablice rejestracyjną a dokładniej śruby - jakbyś miał problem z modem to dzwon do Fantomasa :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ASO 67zł sztuka - musisz pamiętać zeby kupic prawą i lewą...

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

p.s. uważaj na tablice rejestracyjną a dokładniej śruby - jakbyś miał problem z modem to dzwon do Fantomasa :polew:

Przerabiałem taki mod w A3. Nie ma to jak ledowe oświetlenie miejsca po tablicy - najnowszy trend :polew:

Jeśłi chodzi o te lampki to miałeś na myśli takie:

LAMPKA REJESTRACJI LED AUDI A3 A4 A5 A6 4G0943021 (2985025903) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

czy takie:

Oryginalna nowa lampka LED AUDI A3 A4 B6 A6 A8 Q7 (2989193080) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dante do siebie montował i kupował w ASO ale z tego co mówił to płacił coś 46 zł/sztuka u Bełta ..... Dante wypowiedz sie i jakiś nr katalogowy moze podaj lub od którego modelu czy to te same co Kerczi mówi od A5 Cabrio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dante do siebie montował i kupował w ASO ale z tego co mówił to płacił coś 46 zł/sztuka u Bełta ..... Dante wypowiedz sie i jakiś nr katalogowy moze podaj lub od którego modelu czy to te same co Kerczi mówi od A5 Cabrio ?

on ponoć wykręcił z b7 Kercziego :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeXteR_NH lepiej używki, w golfie skusiłem się na bieżniki bo były 30zł droższe od używanych i po jednym sezonie obiecałem sobie, że już nigdy więcej bieżników nie kupie - na suchym strasznie piszczą, na mokrym hamowanie to jedna wielka porażka. Brat też kiedyś kupił bieżniki do mazdy 323f (innej firmy niż moje) i było dokładnie to samo co u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW na wielki post zrobiłem sobie postanowienie - zero wejść na A4-klub.pl :shock3:

W moją B6 wsadziłem w styczniu 4,5 tys. PLN, a wszystko za sprawą tego forum. Chyba trzeba będzie pójść na odwyk :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie właśnie przed momentem podjechałem pod blok i nie mogłem uwierzyć.... jakiś sąsiad sprawił sobie to.....

d357705fa3c341acgen.jpg

be7e8bacce889a11gen.jpg RS4 B7 :slina:

i juz nie mam najlepszego auta pod blokiem :kwasny:

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW na wielki post zrobiłem sobie postanowienie - zero wejść na A4-klub.pl :shock3:

W moją B6 wsadziłem w styczniu 4,5 tys. PLN, a wszystko za sprawą tego forum. Chyba trzeba będzie pójść na odwyk :kwasny:

moja żona powiedziała że wyje... laptopa przez okno bo non stop forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie martw sie Boseron, ten RS jest bity...wiec dalej masz najlepsze...

p.s. zna ktos komis:

F.U.H ANDRZEJ PARYŁAJawornik koło Myślenic

32-400 Myślenice

Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie właśnie przed momentem podjechałem pod blok i nie mogłem uwierzyć.... jakiś sąsiad sprawił sobie to.....

http://images45.fotosik.pl/1704/d357705fa3c341acgen.jpg

http://images34.fotosik.pl/543/be7e8bacce889a11gen.jpg RS4 B7 :slina:

i juz nie mam najlepszego auta pod blokiem :kwasny:

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

:wink:

Boseron, ale to auto z Kielc wiec goście pewnie przyjechali w poszukiwaniu RNS-E z innych Audi.

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

BTW na wielki post zrobiłem sobie postanowienie - zero wejść na A4-klub.pl :shock3:

W moją B6 wsadziłem w styczniu 4,5 tys. PLN, a wszystko za sprawą tego forum. Chyba trzeba będzie pójść na odwyk :kwasny:

moja żona powiedziała że wyje... laptopa przez okno bo non stop forum

Moja kobieta się na mnie dziś wkur...a o samochód i teraz przynajmniej w ciszy mogę sobie posiedzieć na forum. A wszystko poszło o to, że nie chcę wpuścić do samochodu psa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie właśnie przed momentem podjechałem pod blok i nie mogłem uwierzyć.... jakiś sąsiad sprawił sobie to.....

http://images45.fotosik.pl/1704/d357705fa3c341acgen.jpg

http://images34.fotosik.pl/543/be7e8bacce889a11gen.jpg RS4 B7 :slina:

i juz nie mam najlepszego auta pod blokiem :kwasny:

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

:wink:

Boseron, ale to auto z Kielc wiec goście pewnie przyjechali w poszukiwaniu RNS-E z innych Audi.

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

BTW na wielki post zrobiłem sobie postanowienie - zero wejść na A4-klub.pl :shock3:

W moją B6 wsadziłem w styczniu 4,5 tys. PLN, a wszystko za sprawą tego forum. Chyba trzeba będzie pójść na odwyk :kwasny:

moja żona powiedziała że wyje... laptopa przez okno bo non stop forum

Moja kobieta się na mnie dziś wkur...a o samochód i teraz przynajmniej w ciszy mogę sobie posiedzieć na forum. A wszystko poszło o to, że nie chcę wpuścić do samochodu psa :naughty:

ja mam ten sam problem tyle że mój siedzi na macie grzecznie w bagażniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...