Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

A ja teraz wróciłem z miasta i podjarany jak dziecko że znów ten paździoch jeżdzi :kox::decayed:

Gdyby ktoś chciał coś robić układem wydechowym to mam namiary na gościa, który pracuje w zakładzie obok carrefoura w czyżynach, ale oczywiście nie tam odbywa się robota bo ma już swój zakład dla "prywatnych klientów" :)

tak , skręca sie od podbipięty i ma tam działke na której dziala, byłem u niego juz kilka razy i polecam :good: dobry jezeli chodzi o tłumiki na imie ma Witek.

Trzeniek a preferujesz tez e- sex ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Piotrek dzis chyba odpadam z piłką bo nie mam zmiennika w pracy za duzo kombinowania, jade po COD6 do MM i będe ciupał całą noc :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jade po COD6 do MM i będe ciupał całą noc :naughty:

COD6 ?? Chyba COD4 MW2 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jade po COD6 do MM i będe ciupał całą noc :naughty:

COD6 ?? Chyba COD4 MW2 :gwizdanie:

własnie COD 4 MW2 niektórzy na to mówią częsc 6 , jak zwykle czujny Cuber :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możemy pograć po 22 jak ktoś chce :gwizdanie: :naughty:

jak zdąze do tego czasu zrobic instalke i połapac sie o co biega bo przyznaje ze nigdy w to nie grałem ale juz mi sie podoba

a czy ktos moze polecic jeszcze jakies fajne gry na PC ? jak dotąd gram w Fife09 i NFS underground i są super, czy Fifa10 bardzo różni sie od 09 warto zainwestować :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIFA10 nie róźni sie wizualnie za bardzo od 09 ale ma kilka nowych bajerów :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam :hi:

Dziś założyłem HiD-a do paska i powiem wam, że jak w audi zajmowało to do godziny, to w pasku 4 :naughty:. Tu nie ma drucika, tylko taka blaszka i trzeba rozcinać kable od żarnika a później lutować. Efekt cieszy :good:

I co wam jeszcze powiem.. nie zamienił bym go na inne auto, jeździ się świetnie i bezawaryjnie :cool1:.

Panowie może jest ktoś to nie ma jeszcze planów na sylwka i chciałby iść do lokalu. Zaproszenie dla 2 osób posiadam. Kosztowało 400zł.

http://zajazdzagloba.com/galeria.html

Znajduje się 20km od Krakowa w stronę warszawy na trasie warszawskiej. Miejscowość WIDOMA.

Ja niestety nie dam rady iść bo Żona zachorowała i musimy zostać w domu ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co wam jeszcze powiem.. nie zamienił bym go na inne auto, jeździ się świetnie i bezawaryjnie :cool1:.

chyba nie wiesz sam co piszesz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co wam jeszcze powiem.. nie zamienił bym go na inne auto, jeździ się świetnie i bezawaryjnie :cool1:.

chyba nie wiesz sam co piszesz :gwizdanie:

nie no może tak być ale w takim razie poprzednia B5 musiała być niezłym trupem...

Ja od 2 lat nie miałem żadnej awarii

dołożyłem tylko kasę za własne rozkojarzenie (remont pompy)

a tak to tylko przeglądy i wiadomo , oleje , klocki itd...[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 22:40_________________________________________________

instaluje COD nie wiedziałem ze jest z tym tyle zabawy :gwizdanie:

no troszkę jest , ale tylko na początku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nex zauwaz ze wczesniej miałes stary samochód b5 jest awaryjna wiem co mówie bo miałem ale pasek z 2003 i audi 2003 są tak samo bezawaryjne , przeciez to własciciwie ta sama klasa auta. mysle ze audi b6 tez bys oceniał na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak zainstalujesz i bedziecie ciupac w sieci to dajcie znac sms-em , ide odpalic PS3 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak zainstalujesz i bedziecie ciupac w sieci to dajcie znac sms-em , ide odpalic PS3 :naughty:

ok , dlaczego nie pytał mnie na jakim dysku zainstalować nie chciałem na C: :wallbash:

choc ja nie wiem czy dam rade sie z wami połączyć chyba ze mi powiecie krok po kroku co trzeba zrobić ,Cuber a jaki masz procek na swoim pc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...