Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tylko kuszczak, latali za nimi jak pojeba..... a mogli np. wpasc na pomysł i im powiedziec przed meczem aby dali Swoje koszulki na licytację dla Powodzian w Polsce np. :cool1:

i to by był za***isty gest :good: powiem Wam ze nie da sie tej polskiej piłki oglądać, tak słabo to nie pamiętam kiedy graliśy

ale najbardziej rozwalił mnie komentarz w studio po meczu, ze Polacy dopiero kompletują kadre i zrobili 2 kroczki w przód ale moze w tym meczu jeden w tył :polew: Kur.a za***isty skok w dal ale do tyłu, ośmieszyli sie i tyle

zawsze ich wszędzie bronią to nie jest do przyjęcia, trzeba jasno powiedzieć ze piłka nożna jest na żenująco niskim poziomie i cieszmy sie ze jestesmy gospodarzem euro bo byśmy inaczej nie zagrali- choć to będzie kompromitacja i tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

zawsze ich wszędzie bronią to nie jest do przyjęcia, trzeba jasno powiedzieć ze piłka nożna jest na żenująco niskim poziomie i cieszmy sie ze jestesmy gospodarzem euro bo byśmy inaczej nie zagrali- choć to będzie kompromitacja i tak.

dla mnie sam fakt kto był w studio i komentował to wielka pomyłka , jak widze Engela i Gmocha to wyciszam TV :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mnie tez działają jak płachta na byka :evil: ze nie ma sposobu na PZPN :wallbash: to jest Polska własnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to znow na ta okolicznosc trzeba wypic flaszke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po co oglądacie te mecze, ja nawet nie wiem kto gra w reprezentacji :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po co oglądacie te mecze, ja nawet nie wiem kto gra w reprezentacji :naughty:

jeden lubi ogórki a drugi ogrodnika córki ( później o córkach można pogadac ) :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale w tym wypadku przez te ogórki się tylko denerwujecie, a z córek ogrodnika był by większy pożytek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale w tym wypadku przez te ogórki się tylko denerwujecie, a z córek ogrodnika był by większy pożytek :naughty:

chyba nie zrozumiałes co mam na myśli :gwizdanie:

ps. z córek mamy zawsze pożytek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to że jeden lubi to a drugi co inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:

nie waże :tongue4:

Wybiera sie ktoś jutro na bora wieczorem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber nie wiem czy ty dalej nie rozumiesz o co mi chodzi :) Tobie chodzi o to że jeden lubi piłkę nożną a drugi golf albo rugby, i mi chodziło o to że więcej pożytku mielibyście z tego np rugby w przenośni z ogrodnika córki niż z piłki nożnej z w tym przypadku ogórków bo tylko nerwy z patałachów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to że jeden lubi to a drugi co inne.

czyżbyś lubił syna ogrodnika :blink:

Ja chyba będę leciał w trasę jeszcze nie wiem na stówę ale chyba zaglądnę na chwilę po drodze a jak bym nie jechał to chyba na pewno będę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wpadne a co mi tam:D :>

No ty to możesz w kapciach ,gaciach i szczoteczką w zębach taki kawał masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżbyś lubił syna ogrodnika :blink:

Ja chyba będę leciał w trasę jeszcze nie wiem na stówę ale chyba zaglądnę na chwilę po drodze a jak bym nie jechał to chyba na pewno będę

chyba napewno :shocked: jedno z drugim sie wyklucza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba napewno :shocked: jedno z drugim sie wyklucza :decayed:

Boseron z czego ty zrobiłeś tego mgr z polonistyki :mysli:

bo ja jestem chyba raczej na pewno za a nawet przeciw takim sformułowaniom ale mi się wypsło wybaczysz :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Miodek by sie nawet nie powstydził :wink4:

polonistyka...... ja nie lubić tego dziedziny jakby to powiedział jeden z naszych kolegów :naughty: któremu czasem cięzko przychodzi sformułowanie odpowiedniego zdania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...