Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Siema dzis w krk kolo godziny 15 na Armii Krajowej włamali mi sie h*je doauta :wallbash: rozjebali mi zamek w drzwiach klemke uszkodzili i troche drzwi :kwasny: cos ich musiało społoszyc bo nie weszli do srodka bo nic z wnetrza nie zniklo i stacyjki nie ruszyli.Co za kutasy :wallbash:

co za pedały :evil: współczuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Siema dzis w krk kolo godziny 15 na Armii Krajowej włamali mi sie h*je doauta :wallbash: rozjebali mi zamek w drzwiach klemke uszkodzili i troche drzwi :kwasny: cos ich musiało społoszyc bo nie weszli do srodka bo nic z wnetrza nie zniklo i stacyjki nie ruszyli.Co za kutasy :wallbash:

ja pier**le :wallbash: :wallbash:. Dlatego nie zostawiam auta na innym niż strzeżony jak jestem w krk :wallbash: :wallbash:. Po prostu strach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z sondaży na razie 5 procent różnicy hahahhaa yeeeeeaaah :takiego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z sondaży na razie 5 procent różnicy hahahhaa yeeeeeaaah :takiego:

a gdzies Ty to widział Kaczorku :cool1:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 20:12_________________________________________________

12,5 procent różnicy Nex :wink4:

dokładnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oglądajcie TVN tylko TVP1 :wink4:. A chyba zdajecie sobie sprawę że SLD to większość w II turze PiS :D

Zresztą spokojnie to tylko sondaże na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oglądajcie TVN tylko TVP1 :wink4:

nie oglądam PISowskiej telewizji :decayed:

ps. NEX jesteś jedyną osobą poniżej 35 roku zycia którą znam i głosuje na k..... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber PO jest dobre dla biznesmenów. Tak jak już mówiłem dla nich albo bogaty albo biedny, nie ma pośrednich. Liberał

Zresztą chciał bym się kiedyś dowiedzieć przyczynę katastrofy prezydenckiego samolotu.

II tura powie prawdę, SLD = większość PiS, poglądy.

W II turze większość młodzian wyjedzie na wakacje więc looz :D

[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 20:20_________________________________________________poza tym, każdy ma swoje poglądy i głosuje jak uważa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oglądajcie TVN tylko TVP1 :wink4:

nie oglądam PISowskiej telewizji :decayed:

ps. NEX jesteś jedyną osobą poniżej 35 roku zycia którą znam i głosuje na k..... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:good: :good:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 20:26_________________________________________________już jednego KACZORA mieliśmy i pokazali co potrafią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. NEX jesteś jedyną osobą poniżej 35 roku zycia którą znam i głosuje na k..... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Nie tylko on bo ten kolega co kupił B7 też na niego zagłosował :decayed:

No to oglądamy brazyliane :kox:

Kuźwa znowu TRĄBIĄ :wallbash: :wallbash: :wallbash::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema dzis w krk kolo godziny 15 na Armii Krajowej włamali mi sie h*je doauta :wallbash: rozjebali mi zamek w drzwiach klemke uszkodzili i troche drzwi :kwasny: cos ich musiało społoszyc bo nie weszli do srodka bo nic z wnetrza nie zniklo i stacyjki nie ruszyli.Co za kutasy :wallbash:

Witam

PO mi wprowadza kase fiskalną :disgust: ...uje a jak Bornek marjonetka przejdzie II turę to już się nie będą musieli na cmentarzach spotykać Rychu z Krzychem bo kto im podskoczy będzie banda kolesi jak Kaczucha przejdzie to będzie reapley ostatnich paru lat eeeh.....jedyny słuszny wybór Korwinek on zrobi porządek :kox::naughty: :naughty: :naughty:

Obstawiam dziubarę auta. Pewnie Cię przylukali że S4 może nawet jeździli za tobą czekając na dogodną sytaucję. Potem jak by się udało to dzipla zderzaczki kiera z jaśkami deska fele itp. . Jak by chcieli coś ze środka to by szyba poszła w pare sekund bez zabawy z otwieraniem drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. NEX jesteś jedyną osobą poniżej 35 roku zycia którą znam i głosuje na k..... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Nie tylko on bo ten kolega co kupił B7 też na niego zagłosował :decayed:

No to oglądamy brazyliane :kox:

kolega kolega i kolega :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będziemy dyskutować o polityce bo jeden lubi wiśnie drugi śliwki :naughty:. Wąski dla was lepszy KOMOROWSKI owszem, dla mnie nie :decayed:

Jak już pisałem LIBERAŁ OFF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będziemy dyskutować o polityce bo jeden lubi wiśnie drugi śliwki :naughty:. Wąski dla was lepszy KOMOROWSKI owszem, dla mnie nie :decayed:

Jak już pisałem LIBERAŁ OFF

dlaczego dla NAS ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież głosujesz na niego to widocznie Ci odpowiada jego myślenie i wizja polityczna[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 20:31_________________________________________________Mnie bardzo Cieszy wynik NAPIERALSKIEGO!!!!! :cool1: :cool1: :tongue4: taki młodzik i kurka zyskał sobie

Gdyby nie nadawał na kościół to myślę że było by lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głosowałem na niego bo tak naprawdę nie ma na kogo.Nie jest idealny ,ale należy dać szansę PO aby mieli prezydenta i premiera.i ZOBACZYMY CO IM WYJDZIE !!! a nie długo wybory do parlamentu i wtedy jak nic PO nie zrobi to legnie ..... po prostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dobrze że masz swoje zdanie a nie sugerujesz się "bo tak głosują znajomi"

Ja też mam swoją wizje i poglądy i zagłosowałem na KACZYŃSKIEGO. Nie uważam tego tematu za temat kłótni. Każdy ma swoją wizję :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...