Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki panowie za zabawę, Sokół więcej za Tobą nie jadę do łęgu bo mnie wyprawiłeś na zadupie gdzie był metr śniegu ale nie dałem się i nie zakopałem się :naughty::decayed:

Ja teraz wróciłem bo pojechałem do Krokusa (real) na zakupy i zahaczyłem o spota A6 Klubu i później pojechaliśmy na pas gdzie do nas niebiescy podjechali, teraz było w cholerę aut i dużo tam śmigało różnych fur o dziwo nie było glin ale nie trudno było o stłuczkę w tym tłumie.

Aha znalazłem prawą kratkę do B6 albo B7 cała kompletna :kox::decayed:

Szkoda że nam ten ochroniarz nie przyniósł flaszki od dyrektora :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

pod Selgrosem lepszy śnieżek niż na pasie

mi się lepiej śmigało

dokladnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem z pod castoramy i cerfa na zakopiance rewelacje nie ma bo garby i wyjeżdżone ale się trochę poćwiczyło :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem z pod castoramy i cerfa na zakopiance rewelacje nie ma bo garby i wyjeżdżone ale się trochę poćwiczyło :kox:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za latanko....Selgros daje rade :naughty:

Visca El Barca - to bylo jasne :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega PG może zawita do nas na spota w Niedzielę :?::wink4:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 01:10_________________________________________________Dobrej nocy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Który z Was wczoraj okolo godziny 18-19 gnal spod koszykarskiej w kierunku M1 czarna B7 albo B8 w kombiku ??

Nawet nie przeczytalem numerów.... :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 07:31_________________________________________________BTW Ma ktos dostep do dobrych swiec zarowych najlepiej firmy BERU w dobrej promocyjnej cenie ?? Do mnie to chyba GN855...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Który z Was wczoraj okolo godziny 18-19 gnal spod koszykarskiej w kierunku M1 czarna B7 albo B8 w kombiku ??

Nawet nie przeczytalem numerów.... :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 07:31_________________________________________________BTW Ma ktos dostep do dobrych swiec zarowych najlepiej firmy BERU w dobrej promocyjnej cenie ?? Do mnie to chyba GN855...

PEWNIE CUBER :)[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 10:00_________________________________________________BiMoto MASAKRA...a rzeczywiscie jakby byl na 2x 1.8T 150KM ?! :kox: :kox: :kox: :kox:

Kamil Ty masz duzo miejsca z tylu.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zieluch,

ostatnio się chyba zastanawiałeś jak to działa :)

http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=82719&st=20entry859972

Widziałem już pare filmów z autami bimoto, ale nadal ciężko jest mi to ogarnąc jak to jest rozwiązane praktycznie. :)

Powitał :hi:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 10:41_________________________________________________O tym punto mówiłem sokólnh

http://ital-performance.pl/temp/punto_kornat/budowa4/?C=M;O=D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który z Was wczoraj okolo godziny 18-19 gnal spod koszykarskiej w kierunku M1 czarna B7 albo B8 w kombiku ??

Nawet nie przeczytalem numerów....

zdaje się ze Ja :kox:

Siema wszystkim :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...